Trendy nadcházející sezóny

Text: Prima Žena
5. září 2011 | 12:00

Chcete být připravené na nadcházející sezónu? Pak rozšiřte svou sbírku líčidel o pár kousků, díky kterým vykouzlíte na své tváři make-up dle posledních trendů. Co nového přinese nadcházející sezóna podzim/zima 2011-2012 vám prozradí renomovaný vizážista Pavel Bauer.

Trendy-nadcházející-sezony2.jpg Trendy-nadcházející-sezony3.jpg Trendy-nadcházející-sezony4.jpg Trendy-nadcházející-sezony5.jpg Trendy-nadcházející-sezony6.jpg
Trendy-nadcházející-sezony7.jpg Trendy-nadcházející-sezony8.jpg Trendy-nadcházející-sezony9.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

„Nastávající sezóna přinese výraznější líčení. Můžete se těšit na sametově matné a syté barvy  rtů v kombinaci s výrazným líčením očí s lesklým kovovým efektem. Nosit se však bude i velmi přirozené líčení se silně zvýrazněným jakoby chlapeckým obočím. Co se barev týká, slušet vašim rtům budou odstíny béžové, neonově růžové a červené a vašim očím zase platinově šedá, hnědá či fialová. Chybět by vám neměly ani stíny se zlatavými pigmenty a perlovými odlesky, které propůjčí podzimnímu líčení hřejivost, dokonalost, luxus a perfektní sofistikovaný vzhled. Použít můžete i oční linky s lesklým kovovým efektem. Pouze řasy zůstanou tentokrát trochu v pozadí, aby mohly vaše oči krásně vyniknout. Nepostradatelné budou také tvářenky nebo pudry s jemným zlatavě perlovým odleskem, které mají omlazující efekt,“ prozrazuje vizážista Pavel Bauer.

Stíny s kovovým efektem

V lehoučké a jemné hmotě pěnového očního stínu Moon Touch se zrcadlí měsíční třpyt. Jemné částečky odrážející svit měsíce nádherně prozáří základní barvu očních stínů. Oceníte zejména dlouhotrvající efekt a fakt, že se stín neslévá v záhybech očních víček. Líčení vám vydrží po celý den i celou noc. Pěnový stín se snadno nanáší prsty nebo pomocí štětečku. K dostání v 8 zářivých odstínech.

Stíny s perlovými odlesky

Vyzkoušela jste někdy sypké oční stíny? Dermacol přináší perlový sypký oční stín, který vám ukáže nový rozměr líčení očí. Sypký oční stín je obohacený o duhovou perleťovou texturu, s níž dosáhnete dokonalého efektu podtrhující jiskru ve vašem oku. Díky praktickému aplikátoru je nanášení stínu snadné. Stín neopadává, lehce přilne k víčku a jeho sytý tón vydrží po dlouhé hodiny nezměněn. Díky vitaminu E má také blahodárný antioxidační účinek. K dostání v 8 perlových odstínech.

« předchozí strana 1 2 3

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP SEX A VZTAHY

Erotika ve vztahu

Více než polovina žen i mužů má sex hned po první schůzce. Pro více než třetinu více

TOP DOMOV

Vůně Provence

Vzpomínáte, jaké to bylo odpočívat ve stínu olivovníku v Provence více

TOP CESTOVÁNÍ

Dovolená v Řecku

První červencový týden tradičně patří mezi nejžádanější termíny pro odjezd více

TOP GURMÁN

KetoDieta

Chutnou redukční dietu, při které nemusíte hladovět, a nadbytečná kila půjdou zaručeně více

TOP SPOLEČNOST

Veletrh For Arch

Objevte novou, chytřejší a bezpečnější budoucnost na 30. ročníku mezinárodního stavebního více

Original Marines

Italská módní značka – od batolat až po teens. Hledáte něco hezkého pro své děti, více

Vůně Provence

Vzpomínáte, jaké to bylo odpočívat ve stínu olivovníku v Provence více

Krásná pleť

S věkem kůže ztrácí svou pružnost a pevnost a stává se tenčí. Tato ztráta pružnosti více