Trendy nadcházející sezóny

Text: Prima Žena
5. září 2011 | 12:00

Chcete být připravené na nadcházející sezónu? Pak rozšiřte svou sbírku líčidel o pár kousků, díky kterým vykouzlíte na své tváři make-up dle posledních trendů. Co nového přinese nadcházející sezóna podzim/zima 2011-2012 vám prozradí renomovaný vizážista Pavel Bauer.

Trendy-nadcházející-sezony2.jpg Trendy-nadcházející-sezony3.jpg Trendy-nadcházející-sezony4.jpg Trendy-nadcházející-sezony5.jpg Trendy-nadcházející-sezony6.jpg
Trendy-nadcházející-sezony7.jpg Trendy-nadcházející-sezony8.jpg Trendy-nadcházející-sezony9.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

„Nastávající sezóna přinese výraznější líčení. Můžete se těšit na sametově matné a syté barvy  rtů v kombinaci s výrazným líčením očí s lesklým kovovým efektem. Nosit se však bude i velmi přirozené líčení se silně zvýrazněným jakoby chlapeckým obočím. Co se barev týká, slušet vašim rtům budou odstíny béžové, neonově růžové a červené a vašim očím zase platinově šedá, hnědá či fialová. Chybět by vám neměly ani stíny se zlatavými pigmenty a perlovými odlesky, které propůjčí podzimnímu líčení hřejivost, dokonalost, luxus a perfektní sofistikovaný vzhled. Použít můžete i oční linky s lesklým kovovým efektem. Pouze řasy zůstanou tentokrát trochu v pozadí, aby mohly vaše oči krásně vyniknout. Nepostradatelné budou také tvářenky nebo pudry s jemným zlatavě perlovým odleskem, které mají omlazující efekt,“ prozrazuje vizážista Pavel Bauer.

Stíny s kovovým efektem

V lehoučké a jemné hmotě pěnového očního stínu Moon Touch se zrcadlí měsíční třpyt. Jemné částečky odrážející svit měsíce nádherně prozáří základní barvu očních stínů. Oceníte zejména dlouhotrvající efekt a fakt, že se stín neslévá v záhybech očních víček. Líčení vám vydrží po celý den i celou noc. Pěnový stín se snadno nanáší prsty nebo pomocí štětečku. K dostání v 8 zářivých odstínech.

Stíny s perlovými odlesky

Vyzkoušela jste někdy sypké oční stíny? Dermacol přináší perlový sypký oční stín, který vám ukáže nový rozměr líčení očí. Sypký oční stín je obohacený o duhovou perleťovou texturu, s níž dosáhnete dokonalého efektu podtrhující jiskru ve vašem oku. Díky praktickému aplikátoru je nanášení stínu snadné. Stín neopadává, lehce přilne k víčku a jeho sytý tón vydrží po dlouhé hodiny nezměněn. Díky vitaminu E má také blahodárný antioxidační účinek. K dostání v 8 perlových odstínech.

« předchozí strana 1 2 3

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP SEX A VZTAHY

Buďte dámou

Dnešní uspěchaná doba očekává od žen, že si budou počínat odhodlaně a energicky. více

TOP DOMOV

Pitný režim

Nejlevnější elixír zdraví a krásy? Přece voda! A kromě toho, že dostatečnou konzumací vody více

TOP CESTOVÁNÍ

Interaktivní výstava

Chcete děti pořádně zabavit, unavit a zároveň byste rádi, aby se i něco zajímavého více

TOP GURMÁN

Nutriční fakta

Výživová expertka Gabriela Peacock Báňová, která vyvinula také svoji řadu doplňků stravy více

TOP SPOLEČNOST

Zlin Design Week

3. až 10. květen se ve Zlíně ponese ve znamení designu, inovací, rebelie a rozruchu. více

Original Marines

Italská módní značka – od batolat až po teens. Hledáte něco hezkého pro své děti, více

Perfektně uklizeno

Prázdninový režim pomalu končí. Vaše rodina se vrací zpět více

Bílá dovolená

Když se řekne Harrachov, většině lidí se vybaví horské středisko, více