Čas už nebude váš nepřítel!

Text: Prima Žena
15. srpna 2011 | 10:00

Trápí vás výrazné vrásky na čele, mezi obočím a kolem úst a očí? Nebojte se, nejste v tom samy. Jak nám přibývají léta, tak naší pokožce ubývá sil. Ztrácí svoji přirozenou pružnost a pevnost a začíná celkově ochabovat. Nepřidá jí ani neustálý projev našich emocí, kdy se smějeme, mračíme či pláčeme a vyjadřujeme tak svoji spokojenost, smutek, dojetí či nesouhlas. Po čase se začnou na nejvíce namáhaných místech objevovat první mimické vrásky a linky.

Čas-už-nebude2_primazena.cz.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Pomoci vám může pravidelná a cílené péče, kterou nabízí produkty z nové řady Botocell. Vaší pleti poskytnou intenzivní liftingovou péči, která má účinek jako botox. Toto šetrné neinvazivní ošetření bez použití injekcí je účinnou zbraní v boji proti stárnutí pleti.

Proč naše pleť stárne?

„Stárnutí kůže je přirozený biologický děj. Nelze ho úplně zastavit, je ale možné ho účinně ovlivnit. Podílejí se na něm jak genetická dispozice, tak i působení vnějších faktorů.

Postupné stárnutí kůže postihuje všechny její vrstvy. Označuje se za chronologické související s přibývajícím věkem nebo za akcelerované dávané do souvislosti především s působením vnějších vlivů, tzv. fotoaging. Kůže postupně ztrácí hustotu, povrchová vrstva se ztenčuje a síť kolagenních a elastických vláken přichází o svoji rovnoměrnost. Snižování kvality vnitřních struktur způsobuje suchost kůže a ztrátu její elasticity. To má za následek tvorbu statických a mimických vrásek a povadnutí kůže. Na vzniku vrásek se také podílí působení opakovaného tlaku (např. spánkové) i pohyb mimických svalů. Zpomalit stárnutí pleti můžete za pomoci prevence zaměřené na omezení zevních vlivů, jako kouření a ultrafialové záření. Je dobré dát se na racionální výživu a zajistit kůži dostatečný přísun minerálů a vitaminů. Rozhodně doporučuji pravidelné používání kosmetických přípravků, které podporují regeneraci buněk a mají ochrannou funkci a antioxidativní efekt. Díky jejich pravidelnému používání dochází k hydrataci povrchových vrstev kůže, k jejímu vyhlazení, podpoře napětí a pružnosti, ke snížení tvorby vrásek a celkovému vylepšení rysů. 

« předchozí strana 1 2 3

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP SEX A VZTAHY

Vzestupy a pády

Každý vztah má své vzestupy a pády, ale existují obecné signály, více

TOP DOMOV

Pitný režim

Nejlevnější elixír zdraví a krásy? Přece voda! A kromě toho, že dostatečnou konzumací vody více

TOP GURMÁN

Kusmi Tea

Zatím posledním přírůstkem v sortimentu výběrových čajů z celého světa Kusmi Tea více

TOP SPOLEČNOST

Panenka Barbie

Na 9. března každoročně připadá Den Barbie, který připomíná první oficiální představení více

Slabé pánevní dno

Téma pánevního dna trápilo mnoho našich kamarádek i zákaznic a tak jsme vytvořili více

Perfektně uklizeno

Prázdninový režim pomalu končí. Vaše rodina se vrací zpět více

Polévka je grunt

„Polévka je grunt a maso je špunt,“ také jste to od babičky slýchali? více