Čas už nebude váš nepřítel!

Text: Prima Žena
15. srpna 2011 | 10:00

Trápí vás výrazné vrásky na čele, mezi obočím a kolem úst a očí? Nebojte se, nejste v tom samy. Jak nám přibývají léta, tak naší pokožce ubývá sil. Ztrácí svoji přirozenou pružnost a pevnost a začíná celkově ochabovat. Nepřidá jí ani neustálý projev našich emocí, kdy se smějeme, mračíme či pláčeme a vyjadřujeme tak svoji spokojenost, smutek, dojetí či nesouhlas. Po čase se začnou na nejvíce namáhaných místech objevovat první mimické vrásky a linky.

Čas-už-nebude2_primazena.cz.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Pomoci vám může pravidelná a cílené péče, kterou nabízí produkty z nové řady Botocell. Vaší pleti poskytnou intenzivní liftingovou péči, která má účinek jako botox. Toto šetrné neinvazivní ošetření bez použití injekcí je účinnou zbraní v boji proti stárnutí pleti.

Proč naše pleť stárne?

„Stárnutí kůže je přirozený biologický děj. Nelze ho úplně zastavit, je ale možné ho účinně ovlivnit. Podílejí se na něm jak genetická dispozice, tak i působení vnějších faktorů.

Postupné stárnutí kůže postihuje všechny její vrstvy. Označuje se za chronologické související s přibývajícím věkem nebo za akcelerované dávané do souvislosti především s působením vnějších vlivů, tzv. fotoaging. Kůže postupně ztrácí hustotu, povrchová vrstva se ztenčuje a síť kolagenních a elastických vláken přichází o svoji rovnoměrnost. Snižování kvality vnitřních struktur způsobuje suchost kůže a ztrátu její elasticity. To má za následek tvorbu statických a mimických vrásek a povadnutí kůže. Na vzniku vrásek se také podílí působení opakovaného tlaku (např. spánkové) i pohyb mimických svalů. Zpomalit stárnutí pleti můžete za pomoci prevence zaměřené na omezení zevních vlivů, jako kouření a ultrafialové záření. Je dobré dát se na racionální výživu a zajistit kůži dostatečný přísun minerálů a vitaminů. Rozhodně doporučuji pravidelné používání kosmetických přípravků, které podporují regeneraci buněk a mají ochrannou funkci a antioxidativní efekt. Díky jejich pravidelnému používání dochází k hydrataci povrchových vrstev kůže, k jejímu vyhlazení, podpoře napětí a pružnosti, ke snížení tvorby vrásek a celkovému vylepšení rysů. 

« předchozí strana 1 2 3

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP SEX A VZTAHY

Postelové hrátky

V novém roce budou hrát prim zejména inteligentní erotické pomůcky více

TOP DOMOV

Pojištění domácnosti

Uzavřením nové pojistky ušetříte nebo vám pojišťovna nabídne výrazně lepší produkt více

TOP CESTOVÁNÍ

Wellness a relax

Augustiniánský dům je rodinný wellness & spa hotel ****superior, více

TOP GURMÁN

Mixitella od Mixit

Hoď tam kupu oříšků, pořádnou hrst čokolády a rozmixuj. více

TOP SPOLEČNOST

Ženy v běhu

Ženy v běhu je název nové komedie, která přináší příběh čtyř žen více

Darujte krásu

Kvalitu pleti ovlivňuje genetický základ, složení stravy i celkové zdraví více

Svátečně krásná

Každá z nás chce ve svátečních chvílích zářit. Jak na to, více

Waterdrop

Odložte ponožky a kosmetiku na jinou příležitost a dejte letos přednost více