Čas už nebude váš nepřítel!

Čas-už-nebude2_primazena.cz.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Okamžité vyhlazení pleti zajistí Gatuline In-tense, olejový extrakt získávaný z rostliny Spilanthes Acmella, který proniká do dermis, kde zlepšuje interakci mezi vlákny kolagenu a fibroblastů, zvyšuje hustotu a pevnost pokožky a vyplňuje vrásky. Zabránit tvorbě mimických vrásek zvládne další unikátní látka Leupsyl, která blokuje přenos nervových signálů a oslabuje tak svalové kontrakce. Jde o nový peptid tvořený 5 aminokyselinami, skvěle doplňující působení unikátního peptidu Argireline. Ten rovněž zamezuje přenosu nervových signálů, které ovládají stahování obličejových svalů,“ prozrazuje účinky tří nejvýznamnějších látek Ing. Lucie Kudělková, odborník z vývojových laboratoří Dermacol.

Botocell Intensive Lifting Cream

Pozastavte čas díky jedinečnému liftingovému krému s koncentrovaným protivráskovým komplexem, který má účinek jako botox. Už druhý den poznáte rozdíl. Vaše pleť bude vyhlazená a vypnutá a vrásky méně viditelné. Po několikadenní aplikaci se vaše pleť promění k nepoznání. Zvýší se její pevnost a pružnost. Obnoví se plnost pleti a dojde k redukci nerovností. Dostane se jí také zvláčňující a zklidňující péče a ochrany před volnými radikály.

Botocell Eye & Lip Intensive Lifting Cream

Díky tomuto unikátnímu liftingovému krému s koncentrovaným protivráskovým komplexem už vám nikdy nezmizí úsměv ze rtů. Už druhý den po pravidelné aplikaci ráno i večer dojde k vyhlazení vrásek. Navíc bude vaše pleť spolehlivě chráněna před zákeřnými volnými radikály. Během několika dnů se namáhaná pleť kolem očí a rtů opět dostane do skvělé kondice. Bude pevnější, pružnější, vláčnější a dokonale vypnutá. Nejenže výrazně ubude nechtěných vrásek, ale další se už neobjeví. A to je přece důvod k úsměvu!

1 2 3 další strana »

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP SEX A VZTAHY

Dětská traumata

Rozvody jsou bohužel stále častým koncem mnohých manželství. více

TOP DOMOV

Péče o oblečení

Také to znáte? Partner chodí pravidelně do práce v obleku a vy máte předepsaný více

TOP SPOLEČNOST

Jsem žena

Charitativní projekt Jsem žena #jsembohyně, za jehož vznikem stojí hudební skladatelka, více

Skincare dieta

Zatímco jsou všichni zaneprázdněni debatou o novoročních dietách, švédská skintech více

Venkovní obývak

Nejznámější pařížské zahrady, Times Square či Bryant park v New Yorku více

Tančírna

Jak přečkat období dlouhých zimních večerů a vytahaných svetrů, když nás televizní více