Čekání na Godota kosmetického trhu

Text: Prima Žena
12. března 2018 | 09:00

Nejen kosmetika. Profesionální péče. Francouzská značka péče o pleť Guinot ví, že tyto dvě složky jdou ruku v ruce. Stát se součástí světa profesionální pečující kosmetiky, která je díky jedinečnému spojení hloubkové péče a infixálnímu přístupu lídrem na světových trzích, můžete i vy.

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Cítit se ve sé pleti ve své kůži
Každá to známe. Stres a každodenní rutina do naší pleti postupně vyrývají malé rýhy a my se jen divíme, kam se poděla ta dětsky hladká tvářička. Trh s kosmetikou je doslova přehlcen nejrůznějšími „zázraky“, vyšší cena slibuje jemnější pleť, ale... Ač se snažíme ze všech sil a vše provádíme „správně“, je tu stále jeden detail. Požadovaný efekt nepřichází. Značka Guinot přichází s inovativním přístupem: Základem je, cítit se ve svém těle skvěle. K tomu dopomáhají nejen přípravky, ale celkový přístup.

Guinot. Žádné fráze. Péče
Francouzský institut Guinot si nelibuje ve slovíčkaření. Je opravdovým lídrem v profesionálním ošetření pleti a velice uznávanou mezinárodní značkou (sami Francouzi na něj nedají dopustit, a tak zde má až 50% podíl na trhu a najdeme jej až v 70 zemích světa.) Pokožce totiž svědčí nejen „přesně padnoucí“ pěstící kosmetika, ale také celková pohoda. Proto značka úzce spolupracuje s profesionálními salóny a školenými kosmetičkami, které se starají, aby zde člověk nachytal novou energii nejen na povrchu, ale také zevnitř. Největší efekt tak přípravek získává, pouze pokud je pleť správně diagnostikována a ošetřena.  Ošetřete svou kariéru a vezměte pleť do vlastních rukou. Staňte se kosmetičkou.  A co kdybychom se vám naskytla příležitost stát se součástí světa, ve kterém je pleť na prvním místě? Pracovat tam, kde nejen vidíte výsledky každý den, ale budou vás i zákazníka skutečně těšit? Francouzská společnost Guinot dosud otevřela dvanáct příjemně zařízených salonů a jejím záměrem je postupně se rozrůstat, aby mohla s každodenní péčí o pleť pomáhat tisícům dalších žen. 

« předchozí strana 1 2

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP SEX A VZTAHY

Mluvte s dětmi

Přísloví „mlčeti zlato“, neplatí vždy. Trvale „tichá domácnost“ je přesto více

TOP DOMOV

Industry Squelette

Fascinace industriální architekturou 19. století zhmotněná v designový skvost více

TOP CESTOVÁNÍ

Maďarský wellness

Kromě toho, že v Maďarsku najdete jedny z nejstarších historických památek více

TOP GURMÁN

Zdravé cukrovinky

Vitamínové a multivitamínové cukrovinky zn. VIVIL to je záruka 116 let dlouhé tradice více

TOP SPOLEČNOST

Ježíškova vnoučata

Přesně deset dní po zahájení letošního ročníku je v rámci charitativního projektu více

Perfektně uklizeno

Prázdninový režim pomalu končí. Vaše rodina se vrací zpět více

Waterdrop

Odložte ponožky a kosmetiku na jinou příležitost a dejte letos přednost více

Novinka od Lenova

Ochladilo se, napadl první sníh, na náměstích se po roce znovu objevilo spoustu více