Čekání na Godota kosmetického trhu

Text: Prima Žena
12. března 2018 | 09:00

Nejen kosmetika. Profesionální péče. Francouzská značka péče o pleť Guinot ví, že tyto dvě složky jdou ruku v ruce. Stát se součástí světa profesionální pečující kosmetiky, která je díky jedinečnému spojení hloubkové péče a infixálnímu přístupu lídrem na světových trzích, můžete i vy.

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Cítit se ve sé pleti ve své kůži
Každá to známe. Stres a každodenní rutina do naší pleti postupně vyrývají malé rýhy a my se jen divíme, kam se poděla ta dětsky hladká tvářička. Trh s kosmetikou je doslova přehlcen nejrůznějšími „zázraky“, vyšší cena slibuje jemnější pleť, ale... Ač se snažíme ze všech sil a vše provádíme „správně“, je tu stále jeden detail. Požadovaný efekt nepřichází. Značka Guinot přichází s inovativním přístupem: Základem je, cítit se ve svém těle skvěle. K tomu dopomáhají nejen přípravky, ale celkový přístup.

Guinot. Žádné fráze. Péče
Francouzský institut Guinot si nelibuje ve slovíčkaření. Je opravdovým lídrem v profesionálním ošetření pleti a velice uznávanou mezinárodní značkou (sami Francouzi na něj nedají dopustit, a tak zde má až 50% podíl na trhu a najdeme jej až v 70 zemích světa.) Pokožce totiž svědčí nejen „přesně padnoucí“ pěstící kosmetika, ale také celková pohoda. Proto značka úzce spolupracuje s profesionálními salóny a školenými kosmetičkami, které se starají, aby zde člověk nachytal novou energii nejen na povrchu, ale také zevnitř. Největší efekt tak přípravek získává, pouze pokud je pleť správně diagnostikována a ošetřena.  Ošetřete svou kariéru a vezměte pleť do vlastních rukou. Staňte se kosmetičkou.  A co kdybychom se vám naskytla příležitost stát se součástí světa, ve kterém je pleť na prvním místě? Pracovat tam, kde nejen vidíte výsledky každý den, ale budou vás i zákazníka skutečně těšit? Francouzská společnost Guinot dosud otevřela dvanáct příjemně zařízených salonů a jejím záměrem je postupně se rozrůstat, aby mohla s každodenní péčí o pleť pomáhat tisícům dalších žen. 

« předchozí strana 1 2

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP SEX A VZTAHY

Nebaví ho sex?

Stěžuje si váš partner na dlouhodobé vyčerpání, nemá sílu na koníčky více

TOP DOMOV

Minimalismus

Žijeme v období blahobytu. Všechno je dostupné a všechno můžeme. více

TOP CESTOVÁNÍ

Víno a turistika

Chcete poznat Znojemsko jako místo, kde vznikají vaše oblíbená vína? více

TOP GURMÁN

Víte co je dobré?

Představte si, že vcházíte do spižírny napěchované těmi nejlepšími více

TOP SPOLEČNOST

Trendy Vánoc

Čeští odborníci už mají jasno, v jakém designu se představí Vánoce 2018. více

Vaše vášeň

Odvážná. Nekompromisní. Svá. Přivítejte novou ovocně-květinovou více

Živý kolagen

Novinkou, která pronikla do tajemství mladistvé pleti a překvapila odborníky více

Podzimní nachlazení

Venku se začíná prudce měnit počasí. Ráno je poměrně chladno více