Čistá a krásná pleť během pár vteřin

Text: Prima Žena
21. února 2014 | 12:00

I když času není nikdy nazbyt, na správnou péči o pleť a pečlivé odlíčení byste neměla nikdy zapomínat. Pokud navíc trpíte citlivou pletí, je důležité, aby přípravky, které používáte byly nejen účinné, ale i šetrné k vaší pokožce.

micelarni-voda-400ml.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Proto Garnier představuje novou jemnou Micelární vodu, vhodnou pro všechny typy pleti, která v jednom kroku odličuje zbytky make-upu, čistí pleť a zároveň ji vyživuje.

Tajemství Micelární vody se skrývá ve speciálním složení s obsahem mikroskopických částic – micel, které dokáží efektivně zachytit veškeré nečistoty  a odstranit i zbytky make-upu.  Snadno a rychle tak vyčistí a osvěží vaši pleť, popřípadě ji připraví na aplikaci pečujícího krému. Jemné složení navíc nedráždí citlivou pleť, naopak ji díky obsahu výtažku z Maringy zklidňuje. Micelární vodou od Garnier můžete bez obav odlíčit jak tváře, tak i okolí očí či rtů.
Zamilujte se do jemné a účinné micelární vody bez parfemace, která nejen, že vaší pleti poskytne v jednom kroku veškerý komfort a dokonale ji vyčistí, ale navíc ji zanechá svěží bez nepříjemného lepivého pocitu. Velké, praktické 400ml balení vám bude nepostradatelným kosmetickým pomocníkem až na 200 použití!

Dokonalé odlíčení očí s dvoufázovým odličovačem

Pro odličování očního okolí a řas, které je jednak velice citlivé a zpravidla na něm zůstává nejvíce make-upu, jsou vhodné dvousložkové odličovače, které dokáží odlíčit oči bez drhnutí a podráždění. Nový Posilující odličovač očí od Garnier navíc umí víc než jen to! Jedinečné složení s dvojím efektem nejen, že okamžitě a beze stop odstraní veškerý oční make-up, ale zároveň díky obsahu Argininu posílí vaše řasy, dodá jim lesk i objem. Jemné složení navíc nedráždí oči o je vhodné i pro majitele kontaktních čoček!
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP SEX A VZTAHY

Dětská traumata

Rozvody jsou bohužel stále častým koncem mnohých manželství. více

TOP DOMOV

Severský design

Mohou tradiční designové přístupy a nová perspektiva fungovat dohromady? více

TOP SPOLEČNOST

Jsem žena

Charitativní projekt Jsem žena #jsembohyně, za jehož vznikem stojí hudební skladatelka, více

Dokonalý Valentýn

Svátek sv. Valentýna počítají zamilovaní k nejdůležitějším dnům v roce. více

Venkovní obývak

Nejznámější pařížské zahrady, Times Square či Bryant park v New Yorku více

Plánujete stítění?

V zimě už sice plánujeme letní dovolenou, ale jelikož nám není v našich domovech horko, více