Elixír krásy, vitality a mládí

Text: Prima Žena
2. května 2020 | 09:00

Kolagen je speciální typ bílkoviny, který zajišťuje našemu tělu pevnost a pružnost. Ve vysoké koncentraci se nachází v pokožce, vlasech a nehtech a je také nezbytnou součástí kostí, chrupavek, kloubů, vazů a šlach.

elixir_krasy_vitality_mladi_1_PZ.jpg elixir_krasy_vitality_mladi_2_PZ.jpg elexir_krasy_vitality_mladi_3_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Tvorba kolagenu v těle s přibývajícím věkem klesá. Postupně dochází ke snížení pružnosti pleti a k výskytu vrásek. Především ženy častěji trápí lámání nehtů a padání vlasů. Proto je důležité myslet na dostatečný příjem kolagenu již v průběhu života a začít ho tělu dodávat včas.

V potravě nalezneme kolagen v mase a rybách. Nejprve jej v trávicím traktu naštěpíme, teprve takto rozložený kolagen můžeme ze střeva vstřebat a v těle jej poté sestavit a zabudovat do tkáně. Vyšší vstřebatelnosti ze střeva dosáhneme, pokud budeme kolagen přijímat již naštěpený (hydrolyzovaný). Podpořit vlastní sestavení kolagenu v těle můžeme vysokým příjmem vitaminu C a některých dalších látek, které jsou obsaženy především v zelenině, ořeších a semínkách.

Doplněk stravy Dr.Max Collagen Drink přináší komplexní řešení pro aktivní životní styl. Obsahuje unikátní kombinaci hydrolyzovaného kolagenu, hyaluronátu sodného, biotinu a antioxidantů vitaminu C, zinku a manganu. Obsažený kolagen ve vysoké denní dávce 10 000 mg se vyznačuje vysokou kvalitou a vstřebatelností v lidském těle. Biotin podporuje udržení dobrého stavu pokožky a vlasů, zinek přispívá k zachování zdravých nehtů, vlasů a kostí. Vitamin C podporuje správnou tvorbu kolagenu pro normální funkci kostí a chrupavek a mangan se podílí na normální tvorbě pojivových tkání. Přípravek je dodáván ve formě sáčků pro přípravu nápoje s příjemnou limetkovo-citrónovou příchutí, je vhodné jej užívat minimálně po dobu 2 měsíců.

Exkluzivně v kamenných lékárnách Dr.Max a na e-shopu www.drmax.cz.

A nyní akční cena 499 Kč na doplněk stravy Dr.Max Collagen Drink 30 sáčků. Akční cena je platná v kamenných lékárnách Dr.Max pro držitele Karty výhod nebo na e-shopu www.drmax.cz v termínu 1. 5. 2020 – 31. 5. 2020 nebo do vyprodání zásob. 1 sáček = 16,63 Kč. Doplňky stravy nenahrazují různorodou a vyváženou stravu ani zdravý životní styl.

Foto: Shutterstock.com, Dr.Max

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP SEX A VZTAHY

Zdraví vztah

Jedním z nejčastějších důvodů rozchodu bývá nevěra. Pro mnohé ženy i muže více

TOP DOMOV

Péče o oblečení

Také to znáte? Partner chodí pravidelně do práce v obleku a vy máte předepsaný více

TOP SPOLEČNOST

Diamantový příběh

Gabriela Dědičová pracuje v oboru DIAMANTŮ přes 10 let. Svoji kariéru začínala více

Skincare dieta

Zatímco jsou všichni zaneprázdněni debatou o novoročních dietách, švédská skintech více

Česká síťovka

Vyrábí se od roku 1926, patří k symbolům éry socialismu, nyní se stává retro hitem více

Tančírna

Jak přečkat období dlouhých zimních večerů a vytahaných svetrů, když nás televizní více