GREEN PEEL® na tělo

Text: Prima Žena
17. dubna 2018 | 12:00

Originální GREEN PEEL® bylinné peelingové ošetření je přírodní peeling, který se může pyšnit již šedesátiletou celosvětově ověřenou úspěšností. Bylinná směs, která se při peelingu používá, sestává z rozdrcených listů, květů a kořenů vybraných bylin. Masáž touto směsí odstraňuje horní vrstvu epidermy, podporuje krevní oběh, zásobování pleti kyslíkem a zároveň stimuluje regenerační procesy pokožky. Ošetření nabízí individuální řešení pro každý typ pleti - nejen pro pokožku obličeje, ale i těla.

green_peel_1_PZ.jpg Green_peel_2_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Ačkoliv je GREEN PEEL® bylinné peelingové ošetření známé již více než šedesát let, některé klientky stále nevědí, zda GREEN PEEL® nabízí pouze ošetření obličeje, nebo jej lze využít i v rámci ošetření problematických partií těla. Přitom toto výjimečné salonní ošetření, které je založeno na přírodní směsi bylin, je velmi efektivní i v případě ošetření strií, ochablé tkáně nebo jizev. Většina klientek se však omezuje pouze na ošetření obličeje.

Přitom však touha po hladké a bezchybné pleti se často rozšiřuje i na jiné partie, než jen na obličej. Mnoho žen trpí nevzhlednými striemi, jizvami nebo tzv. kuřecí kůží (lichen pilaris) na horní straně paží nebo na stehnech a GREEN PEEL® nabízí řešení i v případě těchto problémů. Bylinné peelingové ošetření lze přizpůsobit většině partií těla a i u nich je možné dosáhnout výjimečných výsledků. Na výběr máte rovnou tři typy ošetření. GREEN PEEL® Classic nabízí regeneraci zjizvené tkáně, neboť toto ošetření je zvláště vhodné pro řešení zdrojů problémů, které jsou uloženy hluboko v pokožce jako právě jizvy nebo strie.

Jemnější varianty bez peelingového efektu představují ošetření GREEN PEEL® Fresh Up a GREEN PEEL® Energy. Ta stimulují metabolismus a odstraňují toxické látky z pokožky. Poskytují zároveň bledé pleti s potřebou regenerace novou svěžest a energii. Ošetření GREEN PEEL® Fresh Up a GREEN PEEL® Energy doporučujeme klientkám pro oblasti pokožky, které jsou vystavovány světlu, např. ruce, dekolt nebo obličej. Vyzkoušejte i Vy toto jedinečné přírodní ošetření. S více než šedesáti lety zkušeností má za sebou vynikající výsledky!

www.originalgreenpeel.cz
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP SEX A VZTAHY

Ve třiceti singl

Jarní vábení „samečků a samiček“ toužících po „spáření“ má svůj základ v přírodě více

TOP DOMOV

Přivítejte jaro

Těšíte se na příchod jara, ale zároveň se děsíte velkého jarního úklidu? více

TOP CESTOVÁNÍ

Víno a turistika

Chcete poznat Znojemsko jako místo, kde vznikají vaše oblíbená vína? více

TOP GURMÁN

Snídaňové novinky

A stejně jako jaro jsou i tyhle delikátní snídaňové novinky plné chutí více

TOP SPOLEČNOST

INTERBEAUTY PRAGUE

Dvoudenní program INTERBEAUTY Prague konaný 20. - 21. 4. 2018 na pražském Výstavišti více

Original Marines

Italská módní značka – od batolat až po teens. Hledáte něco hezkého pro své děti, více

Zpevňující maska

Vědci společnosti Kiehl’s představují své nejnovější dílo více

Detox nazeleno

Vyměňte kávu za jemně mletý japonský zelený čaj oceněný produktem roku 2017! více