GREEN PEEL® na tělo

Text: Prima Žena
17. dubna 2018 | 12:00

Originální GREEN PEEL® bylinné peelingové ošetření je přírodní peeling, který se může pyšnit již šedesátiletou celosvětově ověřenou úspěšností. Bylinná směs, která se při peelingu používá, sestává z rozdrcených listů, květů a kořenů vybraných bylin. Masáž touto směsí odstraňuje horní vrstvu epidermy, podporuje krevní oběh, zásobování pleti kyslíkem a zároveň stimuluje regenerační procesy pokožky. Ošetření nabízí individuální řešení pro každý typ pleti - nejen pro pokožku obličeje, ale i těla.

green_peel_1_PZ.jpg Green_peel_2_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Ačkoliv je GREEN PEEL® bylinné peelingové ošetření známé již více než šedesát let, některé klientky stále nevědí, zda GREEN PEEL® nabízí pouze ošetření obličeje, nebo jej lze využít i v rámci ošetření problematických partií těla. Přitom toto výjimečné salonní ošetření, které je založeno na přírodní směsi bylin, je velmi efektivní i v případě ošetření strií, ochablé tkáně nebo jizev. Většina klientek se však omezuje pouze na ošetření obličeje.

Přitom však touha po hladké a bezchybné pleti se často rozšiřuje i na jiné partie, než jen na obličej. Mnoho žen trpí nevzhlednými striemi, jizvami nebo tzv. kuřecí kůží (lichen pilaris) na horní straně paží nebo na stehnech a GREEN PEEL® nabízí řešení i v případě těchto problémů. Bylinné peelingové ošetření lze přizpůsobit většině partií těla a i u nich je možné dosáhnout výjimečných výsledků. Na výběr máte rovnou tři typy ošetření. GREEN PEEL® Classic nabízí regeneraci zjizvené tkáně, neboť toto ošetření je zvláště vhodné pro řešení zdrojů problémů, které jsou uloženy hluboko v pokožce jako právě jizvy nebo strie.

Jemnější varianty bez peelingového efektu představují ošetření GREEN PEEL® Fresh Up a GREEN PEEL® Energy. Ta stimulují metabolismus a odstraňují toxické látky z pokožky. Poskytují zároveň bledé pleti s potřebou regenerace novou svěžest a energii. Ošetření GREEN PEEL® Fresh Up a GREEN PEEL® Energy doporučujeme klientkám pro oblasti pokožky, které jsou vystavovány světlu, např. ruce, dekolt nebo obličej. Vyzkoušejte i Vy toto jedinečné přírodní ošetření. S více než šedesáti lety zkušeností má za sebou vynikající výsledky!

www.originalgreenpeel.cz
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP SEX A VZTAHY

Mluvte s dětmi

Přísloví „mlčeti zlato“, neplatí vždy. Trvale „tichá domácnost“ je přesto více

TOP DOMOV

Design pro život

Chcete si zařídit nový interiér v domě či bytě, ale nevíte jak na to? více

TOP CESTOVÁNÍ

Maďarský wellness

Kromě toho, že v Maďarsku najdete jedny z nejstarších historických památek více

TOP GURMÁN

Zdravé cukrovinky

Vitamínové a multivitamínové cukrovinky zn. VIVIL to je záruka 116 let dlouhé tradice více

TOP SPOLEČNOST

Jolanta Kantorová

Vystudovala jsem farmacii a čtvrt století jsem pracovala v lékárně. více

Vánoční dárky

Druhá adventní neděle je již za námi a než se nadějeme, budeme míchat bramborový salát více

Bílá dovolená

Když se řekne Harrachov, většině lidí se vybaví horské středisko, více

Waterdrop

Odložte ponožky a kosmetiku na jinou příležitost a dejte letos přednost více