GREEN PEEL® na tělo

Text: Prima Žena
17. dubna 2018 | 12:00

Originální GREEN PEEL® bylinné peelingové ošetření je přírodní peeling, který se může pyšnit již šedesátiletou celosvětově ověřenou úspěšností. Bylinná směs, která se při peelingu používá, sestává z rozdrcených listů, květů a kořenů vybraných bylin. Masáž touto směsí odstraňuje horní vrstvu epidermy, podporuje krevní oběh, zásobování pleti kyslíkem a zároveň stimuluje regenerační procesy pokožky. Ošetření nabízí individuální řešení pro každý typ pleti - nejen pro pokožku obličeje, ale i těla.

green_peel_1_PZ.jpg Green_peel_2_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Ačkoliv je GREEN PEEL® bylinné peelingové ošetření známé již více než šedesát let, některé klientky stále nevědí, zda GREEN PEEL® nabízí pouze ošetření obličeje, nebo jej lze využít i v rámci ošetření problematických partií těla. Přitom toto výjimečné salonní ošetření, které je založeno na přírodní směsi bylin, je velmi efektivní i v případě ošetření strií, ochablé tkáně nebo jizev. Většina klientek se však omezuje pouze na ošetření obličeje.

Přitom však touha po hladké a bezchybné pleti se často rozšiřuje i na jiné partie, než jen na obličej. Mnoho žen trpí nevzhlednými striemi, jizvami nebo tzv. kuřecí kůží (lichen pilaris) na horní straně paží nebo na stehnech a GREEN PEEL® nabízí řešení i v případě těchto problémů. Bylinné peelingové ošetření lze přizpůsobit většině partií těla a i u nich je možné dosáhnout výjimečných výsledků. Na výběr máte rovnou tři typy ošetření. GREEN PEEL® Classic nabízí regeneraci zjizvené tkáně, neboť toto ošetření je zvláště vhodné pro řešení zdrojů problémů, které jsou uloženy hluboko v pokožce jako právě jizvy nebo strie.

Jemnější varianty bez peelingového efektu představují ošetření GREEN PEEL® Fresh Up a GREEN PEEL® Energy. Ta stimulují metabolismus a odstraňují toxické látky z pokožky. Poskytují zároveň bledé pleti s potřebou regenerace novou svěžest a energii. Ošetření GREEN PEEL® Fresh Up a GREEN PEEL® Energy doporučujeme klientkám pro oblasti pokožky, které jsou vystavovány světlu, např. ruce, dekolt nebo obličej. Vyzkoušejte i Vy toto jedinečné přírodní ošetření. S více než šedesáti lety zkušeností má za sebou vynikající výsledky!

www.originalgreenpeel.cz
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP SEX A VZTAHY

Zdravá žárlivost

Partner na vás žárlí. I když vám to dělá dobře, jsou hranice, více

TOP DOMOV

Báječné léto

Máte rádi léto, užíváte si jej plnými doušky, jen ten Váš psí mazlíček více

TOP CESTOVÁNÍ

Léčebné lázně

Léčebné lázně Bohdaneč leží v nádherném prostředí polabské nížiny, více

TOP GURMÁN

Adriana – těstoviny

Těstoviny Adriana si zakládají na kvalitě. Proto jsou všechny těstoviny pod touto více

TOP SPOLEČNOST

Oživení studánek

Už je do konce června můžete hlasovat o to, které studánky budou oživeny v rámci více

Vaše vášeň

Odvážná. Nekompromisní. Svá. Přivítejte novou ovocně-květinovou více

Léto za dveřmi!

Možná s rychlým nástupem tropických teplot řešíte otázku: více

Nová Motorola

Příchod letních dnů si často žádá obměnu šatníku. více