GREEN PEEL® na tělo

Text: Prima Žena
17. dubna 2018 | 12:00

Originální GREEN PEEL® bylinné peelingové ošetření je přírodní peeling, který se může pyšnit již šedesátiletou celosvětově ověřenou úspěšností. Bylinná směs, která se při peelingu používá, sestává z rozdrcených listů, květů a kořenů vybraných bylin. Masáž touto směsí odstraňuje horní vrstvu epidermy, podporuje krevní oběh, zásobování pleti kyslíkem a zároveň stimuluje regenerační procesy pokožky. Ošetření nabízí individuální řešení pro každý typ pleti - nejen pro pokožku obličeje, ale i těla.

green_peel_1_PZ.jpg Green_peel_2_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Ačkoliv je GREEN PEEL® bylinné peelingové ošetření známé již více než šedesát let, některé klientky stále nevědí, zda GREEN PEEL® nabízí pouze ošetření obličeje, nebo jej lze využít i v rámci ošetření problematických partií těla. Přitom toto výjimečné salonní ošetření, které je založeno na přírodní směsi bylin, je velmi efektivní i v případě ošetření strií, ochablé tkáně nebo jizev. Většina klientek se však omezuje pouze na ošetření obličeje.

Přitom však touha po hladké a bezchybné pleti se často rozšiřuje i na jiné partie, než jen na obličej. Mnoho žen trpí nevzhlednými striemi, jizvami nebo tzv. kuřecí kůží (lichen pilaris) na horní straně paží nebo na stehnech a GREEN PEEL® nabízí řešení i v případě těchto problémů. Bylinné peelingové ošetření lze přizpůsobit většině partií těla a i u nich je možné dosáhnout výjimečných výsledků. Na výběr máte rovnou tři typy ošetření. GREEN PEEL® Classic nabízí regeneraci zjizvené tkáně, neboť toto ošetření je zvláště vhodné pro řešení zdrojů problémů, které jsou uloženy hluboko v pokožce jako právě jizvy nebo strie.

Jemnější varianty bez peelingového efektu představují ošetření GREEN PEEL® Fresh Up a GREEN PEEL® Energy. Ta stimulují metabolismus a odstraňují toxické látky z pokožky. Poskytují zároveň bledé pleti s potřebou regenerace novou svěžest a energii. Ošetření GREEN PEEL® Fresh Up a GREEN PEEL® Energy doporučujeme klientkám pro oblasti pokožky, které jsou vystavovány světlu, např. ruce, dekolt nebo obličej. Vyzkoušejte i Vy toto jedinečné přírodní ošetření. S více než šedesáti lety zkušeností má za sebou vynikající výsledky!

www.originalgreenpeel.cz
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP SEX A VZTAHY

Buďte dámou

Dnešní uspěchaná doba očekává od žen, že si budou počínat odhodlaně a energicky. více

TOP DOMOV

Děti a sport

Postavení sportu dnes vůbec není jednoduché. Má totiž velmi silné a jen více

TOP GURMÁN

Zdravý životní styl

Možná se vám někdy do rukou dostaly články o tom, jak zhoršená ekonomická situace více

TOP SPOLEČNOST

Street Food festival

Věděli jste, že ústřice jsou pro Irsko, po černém pivu a whiskey, třetím více

Perfektně uklizeno

Prázdninový režim pomalu končí. Vaše rodina se vrací zpět více

Novinka od Lenova

Ochladilo se, napadl první sníh, na náměstích se po roce znovu objevilo spoustu více

Polévka je grunt

„Polévka je grunt a maso je špunt,“ také jste to od babičky slýchali? více