Hi-tech sérum

Text: Prima Žena
21. prosince 2020 | 09:00

Česká značka IUVENIO přináší na trh hi-tech oční a pleťové sérum CROSSLINKED. Pokročilé anti-age sérum vyhladí oční okolí i obličej neinvazivní cestou. Zasíťovanou kyselinu hyaluronovou z profesionálních dermálních výplní je nyní možno používat jako sérum. Jednou z aktivních látek tvořící sérum je i aktivní fragment proteinu dlouhověkosti Klotho.

hi_tech_serum_1_PZ.jpg hi_tech_serum_2_PZ.jpg hi_tech_serum_3_PZ.jpg hi_tech_serum_4_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

IUVENIO je kosmetika, která řeší nejen aktivní látky, ale i jejich transportní systém. Úplně nový koncept péče o pleť představuje značka všem českým skintelektuálům. Obsah aktivních látek totiž pro samotnou účinnost kosmetiky nestačí, je nezbytné vyvinout i transportní systém, který tyto látky dopraví až ke kožním buňkám. Díky spojení transportního systému a hi-tech aktivních látek je možno péči o pleť IUVENIO účinností srovnat k mini invazivním zákrokům.

Mezi nejintenzivnější kroky každodenní rutiny rozhodně patří sérum. Sérum obsahuje nejvíce koncentrované aktivní látky. V sortimentu značky nyní můžete objevit hned 2 séra. Unikátní NANOvlákenné sérum a gelové sérum CROSSLINKED. Obě séra obsahují hi-tech peptidy vyrobené v Česku. Tyto peptidy obnovují přirozené procesy mladé pleti a pleť tak čelí času a nepříznivým vlivům prostředí přirozeným způsobem. Sérum CROSSLINKED navíc díky novému využití zasíťované kyseliny hyaluronové umožňuje postupné uvolňováním aktivních látek a přenos vody do pleti neinvazivní cestou.

Anti-age oční a pleťové sérum je praktické i svou univerzálností. Lze ho pravidelně používat na obličej, krk i oční okolí. Sérum je bez parfemace, barviv, má vegan složení a je vhodné i pro velmi citlivou pleť.

Objevte české sérum CROSSLINKED, které umí vyhladit a rozjasnit pleť a zredukovat vrásky nejen v obličeji, ale i v očním okolí.

Zakoupíte exkluzivně na www.iuvenio.com
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP SEX A VZTAHY

Co je štěstí?

V životě to ani jinak nejde. Čekají nás náročné SCHŮZKY s klienty, AKTIVITY, více

TOP DOMOV

Cesta k úspěchu

Jako lektorka a konzultantka se profesně věnuji metodě více

TOP GURMÁN

Zdravá strava

Se začátkem nového roku vám přinášíme několik účinných zásad, více

TOP SPOLEČNOST

Pavol Seriš

Pavol Seriš je v brněnském Divadle Bolka Polívky stálým a vítaným hostem. více

Slabé pánevní dno

Téma pánevního dna trápilo mnoho našich kamarádek i zákaznic a tak jsme vytvořili více

Svěží a vypnutá pleť

Caviar Of Switzerland je výjimečná kolekce produktů proti stárnutí pleti, více

Severský design

Mohou tradiční designové přístupy a nová perspektiva fungovat dohromady? více