Jak zářit na večírcích i pod stromečkem

Text: Prima Žena
16. prosince 2019 | 12:00

Adventní čas patří k těm nejkrásnějším zážitkům v roce. Každý rok na nás ovšem čeká mnoho nástrah v podobě vánočních večírků, nekonečných nákupů, úklidu, zdobení, pečení….

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Přestože vaše nálada je skvělá, únava se snadno podepíše na pleti a nedostatek času nám nedovolí věnovat vzhledu tolik péče jako obvykle. Přečtete si 5 jednoduchých triků pro krásu, které vám pomohou rozzářit vzhled a prožít vánoční čas bez jediné vrásky.

1/ Citrón a zázvor vás udrží v perfektní kondici
Prosincové dny se vyznačují velkým množstvím lákadel v podobě různých laskomin, svařáku a drinků podávaných na večírcích. Aby váš metabolismus vše skvěle zvládnul, stačí pouze 2 věci – vypít denně po ránu teplou vodu se zázvorem a během dne alespoň 2 litry vody se šťávou z citrónu. Zatímco zázvor ráno nastartuje trávení a působí proti zadržování vody, dostatečný pitný režim v kombinaci s vitamínem C udrží vaši pokožku hydratovanou a zářící.

2/ Chladivá maska regeneruje oči a přinese klid
Stačí jenom na pár minut denně přiložit na oči chladivou masku, chvíli klidně relaxovat a kruhy pod očima nemají šanci. Tento pravidelný rituál si můžete dopřát po probuzení, po náročném večírku nebo večer před spaním, stačí mít pouze v lednici připravenou chladivou masku a najít si pro sebe moment sladkého odpočinku.

3/ Okouzlujte svým úsměvem
Zábavu a společenský život většinou provází mnoho úsměvů. Chcete-li udělat dojem, dopřejte si rychlé ordinační bělení, které vám zabere maximálně hodinu a výsledek bude viditelný ještě několik dalších měsíců. Co může být krásnějšího než dobrý pocit z hezkých zubů, které můžete hrdě ukazovat na fotkách od ucha k uchu. „Ordinační bělení viditelně během několika minut zesvětlí barvu zubů o několik odstínů, zatímco u domácího bělení takový výsledek trvá někdy i několik týdnů a nemusí být podle vašich představ,“ říká stomatolog MUDr. Radim Horák z Kliniky GHC Praha.

« předchozí strana 1 2

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP DOMOV

Látkové stínění

Všichni dobře známe horké letní měsíce, kdy si nemůžete přispat, děti vás budí jen, více

TOP CESTOVÁNÍ

Město pokladů

Harrachov - Kdybyste měli přisoudit Harrachovu nějaký výstižný titul více

TOP GURMÁN

Křupejte bez výčitek

Ochutnáte jeden, a musíte spořádat celé balení. Chipsy – symbol nezdravého jídla více

TOP SPOLEČNOST

Kapka prevence

Žijeme ve společnosti, jejíž hygienický standard je nastaven velmi vysoko. více

Original Marines

Italská módní značka – od batolat až po teens. Hledáte něco hezkého pro své děti, více

Slabé pánevní dno

Téma pánevního dna trápilo mnoho našich kamarádek i zákaznic a tak jsme vytvořili více

Svěží a vypnutá pleť

Caviar Of Switzerland je výjimečná kolekce produktů proti stárnutí pleti, více