Klinika Laserplastic

Text: Prima Žena
23. ledna 2015 | 09:00

Klinika Laserplastic (klinika prim. MUDr. Marty Moidlové) je jedno z nejdéle fungujících pražských pracovišť. Již přes 15 let provádí veškerou škálu výkonů estetické chirurgie, dermatologie a korektivní dermatologie. Prakticky stejnou dobu se pracoviště specializuje na moderní metody pro modelaci postavy.

LIPO boky+zevni a vnitrni stehna PRED.jpg LIPO paze PO.jpg LIPO paze PRED.jpg ruce po.jpg ruce pred.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Specialista, MUDr. Martin Tománek, který již přes 6000 modelačních výkonů provedl, o těchto technikách říká:“Obecně jde o velmi šetrné a pro klienta nenáročné výkony, které všechny umí velmi dobře redukovat objem a dělat hezké tvary. Osobně preferuji laserovou liposukci, protože je nejšetrnější a navíc hezky vypíná kůži a zaručuje tak mladistvý vzhled upravovaných oblastí“.

Principem laserové liposukce je rozpouštění tukových buněk podkožně zavedeným laserovým vláknem, poté odsávání velmi tenkými (cca 1-2 mm v průměru) vibračními kanylkami a nakonec vypínání kůže též pomocí laseru. Upravovat tvar těla lze takto zcela štíhlým jedincům stejně dobře jako silnějším osobám. Klienti mohou být ženy i muži prakticky bez věkového omezení. Výkon probíhá v sedoanalgesii nebo pouze v lokální anestesii. Není nutná hospitalizace ani pracovní neschopnost, výkon je jednorázový a není třeba jej opakovat. Nezanechává jizvy, nepoužívají se stehy. Rekonvalescence rychlá, nošení elastického prádla pouze 12 dnů, omezení sportů 4 dny.

„Umíme takto modelovat prakticky všechny oblasti-boky, břicha, zevní a vnitřní stehna, přední stehna a kolena, hýždě, paže, podbradky, pod podprsenkové valy, záda, lýtka, kotníky, podbřišky, mužská prsa. Tuku získaného z takto modelovaných oblastí lze využít k vylepšení lokalit jiných,například pro zvětšení prsou. Mluvíme o takzvaném transferu tuku, technice, která v posledních letech zaznamenala velkou modernizaci způsobu provedení i instrumentaria pro výkon“, říká MUDr.Martin Tománek.

« předchozí strana 1 2

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP SEX A VZTAHY

Status rozvedená

Rozvedená je každá druhá. Pokud se to stalo i vám, nemá cenu rezignovat více

TOP DOMOV

Luesma & Vega

Servírování a prezentace chodů je ve vysoké gastronomii stejně důležité více

TOP GURMÁN

Víno a sýr

Hodí se ementál k červenému vínu a niva k bílému? Naučte se pár triků více

TOP SPOLEČNOST

Královská rodina

Ženy hýbou světem a o členkách britské královské rodiny to platí dvojnásob. více

Slabé pánevní dno

Téma pánevního dna trápilo mnoho našich kamarádek i zákaznic a tak jsme vytvořili více

Svěží a vypnutá pleť

Caviar Of Switzerland je výjimečná kolekce produktů proti stárnutí pleti, více

Krásná dlažba

Prostory jako je terasa či zahrada nejenže dotvářejí vzhled našeho domu více