Konečně někdo, kdo ví, jak na vrásky

Text: Prima Žena
25. listopadu 2010 | 08:00

Trápí vás vrásky? Tak s tím vám klidně poradíme: konečně jsme našli produkt, který, jak se zdá, vrásky skutečně odbourá, a nejedná se o žádný reklamní trik z televize.

konecne-někdo1_primazena.cz.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Vrásky patří mezi obvyklé problémy žen ve věku nad 30 let, ale často trápí i některé mladší ženy. Proto není divu, že je aktuálně na trhu opravdu velké množství různé pleťové kosmetiky od mnoha firem. Je proto velmi těžké orientovat se v takovém množství nabídek a vybrat opravdu funkční kosmetiku.

Zázrak za dva týdny

Ovšem jednomu výrobku se podařilo vzbudit naši pozornost. Jmenuje se troufale 2 Weeks Miracle, což je možné přeložit jako zázrak za dva týdny. Těžko uvěřit, že by něco konečně kvalitně fungovalo, že? A to si zřejmě řekli i ve společnosti MedaPreX, která tuto novinku dováží do ČR. A právě tady to právě začíná být zajímavé...

Tajemství krásy

MedaPreX udělal speciální akci a na facebookové stránce Tajemství krásy ohlásil rozdání 15 kusů výrobku zcela zdarma prvním, kteří se zaregistrují na http://www.2tydny.cz/cs/, což je stránka o 2 Weeks Miracle. Jedinou podmínkou bylo napsat po 14 dnech několik vět o tom, jak sérum působí a jaký je efekt. Nyní, po dvou týdnech, se na stránce Tajemství krásy začínají objevovat první příspěvky od uživatelů a jsou velmi pozitivní.

MedaPreX si se svými produkty na krásu velice věří. Jeho krédo zní: „Hledáme po celém světě jen ty nejúčinnější výrobky a dbáme na to, aby obsahovaly velké množství účinných látek“. Hledáte důkaz? 2 Weeks Miracle se může pochlubit tím, že jej anglický časopis WOMAN zvolil omlazovací kúrou roku 2009. A když se rozhlídnete po českém internetu, dost známých portálů už o něm začíná psát. Nakonec ta horší zpráva. Jedna dvoutýdenní kúra stojí 1980 Kč.

Pokud vás zajímá víc, můžete navštívit e-shop http://www.medaprex.cz/cs/, kde nyní najdete i akční vánoční balíčky, nebo navštívit www.2tydny.cz, kde najdete vše o výrobku 2 Weeks Miracle. A nebo stát se fanouškem na Facebooku Tajemství krásy.

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP SEX A VZTAHY

Sebeláska

Chcete lepší práci, báječného partnera a zažít pocit opravdového štěstí? více

TOP DOMOV

Stop virům

V této době, kdy na nás viry útočí doslova ze všech stran, je daleko obtížnější více

TOP CESTOVÁNÍ

Zimní království

Zasněžená Dolní Morava má otevřené brány pro milovníky jiskřivě bílých výhledů více

TOP GURMÁN

Zdravá strava

Se začátkem nového roku vám přinášíme několik účinných zásad, více

TOP SPOLEČNOST

Chirurg influencerem

Sociální sítě jsou v dnešní době jedním z nejvýznamnějších komunikačních kanálů, více

Svěží a vypnutá pleť

Caviar Of Switzerland je výjimečná kolekce produktů proti stárnutí pleti, více

Krásná dlažba

Prostory jako je terasa či zahrada nejenže dotvářejí vzhled našeho domu více

Severský design

Mohou tradiční designové přístupy a nová perspektiva fungovat dohromady? více