Kosmetická péče po zákroku

Text: Prima Žena
9. června 2017 | 12:00

Po dermo-estetických zákrocích se pleť obvykle potřebuje regenerovat, aby získala zpět svou obranyschopnost, funkci bariéry a optimální strukturu. Dnešní ženy a muži hledají rychlá řešení pro smazání známek stárnutí. Čím dál více dávají přednost estetické medicíně před estetickou chirurgií. Proto se častěji provádějí dermo-estetické zákroky. V závislosti na typu zákroku jsou hloubka a způsob narušení pokožky více či méně závažné nebo viditelné a postřehnutelné symptomy nejsou vždy stejné.

kosmeticka_pece_po_zakroku_1_PZ.jpg kosmeticka_pece_po_zakroku_3_PZ.jpg kosmeticka_pece_po_zakroku_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Vhodnou péčí o takto narušenou pokožku je Regenerační program pro obnovu pleti od kosmeceutiky Sothys, určený pro obličej a také pro ostatní partie těla dle potřeby. Je hypoalergenní, bez parfemace, bez barviv.

Regenerační ampule
Vhodná pro pleť, která byla dočasně oslabena jakýmkoliv druhem dermo-estetické procedury, aby se mohla vrátit zpět ke svému obvyklému kosmetickému rituálu krásy.Kosmetická intenzivní kúra pro zlepšení vzhledu pleti a současně pro podporu její intenzivní regenerace.

Zklidnit: Ampule pro eliminaci zčervenání
Chrání a posiluje síť krevních kapilár, podporuje neovaskularizaci. Zlepšuje kvalitu cév. Intenzivní kúra s cíleným účinkem pro postupné redukování výskytu zarudnutí a pocitů přehřátí způsobených estetickou procedurou. Pokožka je postupně zklidněna. Zarudnutí je redukováno, rovnováha pleti je obnovena.

Regenerační sérum
Univerzální péče (sérum/maska) pro hydrataci vysoce oslabené pleti. Pleť je zklidněná a hydratovaná, je regenerovaná. Znovu získá pocit komfortu a pohodlí.Vhodné jako intenzivní doplňková péče na den a noc pro pleť, která byla vysoce oslabena estetickými procedurami.

Obnova: Reparační balzám
Pro podporu endogenních růstových faktorů: reguluje epidermální a dermální růstové faktory, pomáhá s přirozenou regenerací kožních mikrolézí. Urychluje hojení kůže oslabené agresivními faktory. Pro kvalitní regeneraci/obnovu tkáně.

www.sothys.cz
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP SEX A VZTAHY

Naše děti

Říká se, že jedno dítě, žádné dítě. Za optimální počet se považují děti dvě více

TOP DOMOV

Sušení prádla

K čistému, suchému, a vyžehlenému prádlu je bohužel dlouhá a často náročná cesta více

TOP CESTOVÁNÍ

Jaro na Lipně

Moderně vybavený areál Landal Marina Lipno na břehu lipenského jezera více

TOP GURMÁN

Kakaový bob

Asi každý ví, že čokoláda se vyrábí z kakaa, ale co je to kakao, více

TOP SPOLEČNOST

Diana Gabaldon

Čtvrtý díl série Cizinka, výbornou fantasy dobrodružnou knihu více

Čerstvé jizvy

Jizva znamená porušení celistvosti kůže. více

Svatební dekorace

Svatební den je pro většinu z nás jedním z nejvýznamnějších dnů v životě. více

Sluneční péče

Protože pobyt na slunci není bez rizika, vyvinula značka Sothys více