Kosmetiku děláme s láskou

Text: Prima Žena
19. října 2019 | 09:00

Pokožka obličeje je nejnáročnější a nejcitlivější částí našeho těla. Rovněž je nejvíce vystavena klimatickým a škodlivým vlivům. Proto také vyžaduje účinnou ochranu a cílenou péči, která je v souladu s jejími přirozenými potřebami.

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Účinky produktů Age Defence poznáte již během prvních použití díky vysokému obsahu aktivních látek. Výsadou Age Defence je použití nejvyšší klinicky ověřené koncentrace účinných látek v produktech. Než si Vaše pleť na takové množství zvykne, může zpočátku během nanášení a krátce po něm reagovat přechodným jemným štípáním, zarudnutím či pnutím. Vaše pleť si brzy zvykne a za extra doping se Vám odvděčí.

Krásnou pleť může mít každý a v každém věku. Každodenní péče Vás odmění projasněnou a svěží pokožkou. Nejnápadnějším projevem stárnutí jsou vrásky, které se s přibývajícím věkem prohlubují. Struktura kůže ztrácí svoji pružnost, hydrataci, buněčná obnova se zpomaluje a snižuje se tvorba kolagenu. Stárnutí je zakódováno v našich genech, ale je ovlivněno také životním stylem, stresem či prostředím v kterém se pohybujeme.

Stárnutí pleti můžeme zpomalit včasným a pravidelným používáním kvalitní kosmetiky, pečovat o pokožku bychom měli začít před vznikem prvních vrásek. Správná hydratace je pro zpomalení tvorby vrásek klíčová. Například kyselina hyaluronová napomáhá oddálení nástupu vrásek a šetrně se stará     o ty již vzniklé. Peptidy působí jak proti mimickým, tak proti statickým vráskám, které způsobuje povadnutí kůže a nedostatek kolagenu. Nicméně základem v péči o pleť, aby mohla absorbovat co nejvíce účinných látek z krémů a sér, je její správné odlíčení a čištění – důkladná příprava pleti na aplikaci výživných a pěstících látek v těchto produktech. Zejména na tyto přípravné kroky v péči o pleť Age Defence velmi dbá, což se odráží například i v očíslování jednotlivých produktů, abychom věděli, jak je správně za sebou používat.

Age Defence je ryze česká rodinná firma. Vše vymýšlí a tvoří v České republice.  Dalším velmi nadstandartním krokem, který značka nabízí, je individuální poradenský servis od kvalifikovaného lékaře.

« předchozí strana 1 2

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP SEX A VZTAHY

Sex a ženy

Přestože sex na jednu noc již někdy prožilo zhruba 66 % lidí, obzvláště více

TOP DOMOV

M.B. Keramika

Rok 2019 se přehoupl do své poslední čtvrtiny, což pro designéry více

TOP CESTOVÁNÍ

Zimní dovolená

Skvělé lyžování, dovádění na sněhu, perfektní ubytování a vynikající restaurace více

TOP GURMÁN

Latino Café

Víte, že v doušku své oblíbené kávy můžete objevit více než osm set padesát více

TOP SPOLEČNOST

Fashion Storm

18.10. 2019 se v kostele sv.Václava v Opavě konal nultý ročník Fashion Show, více

Bílá dovolená

Když se řekne Harrachov, většině lidí se vybaví horské středisko, více

Doušek pohody

Vybírat vánoční dárky pro dědečka, kamarádku, tchýni či kolegu může být oříšek více

#jsembohyne

Blíží se nový rok a vy do něj můžete vstoupit s deníkem, který vás spolehlivě více