Kosmetiku děláme s láskou

Text: Prima Žena
19. října 2019 | 09:00

Pokožka obličeje je nejnáročnější a nejcitlivější částí našeho těla. Rovněž je nejvíce vystavena klimatickým a škodlivým vlivům. Proto také vyžaduje účinnou ochranu a cílenou péči, která je v souladu s jejími přirozenými potřebami.

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Účinky produktů Age Defence poznáte již během prvních použití díky vysokému obsahu aktivních látek. Výsadou Age Defence je použití nejvyšší klinicky ověřené koncentrace účinných látek v produktech. Než si Vaše pleť na takové množství zvykne, může zpočátku během nanášení a krátce po něm reagovat přechodným jemným štípáním, zarudnutím či pnutím. Vaše pleť si brzy zvykne a za extra doping se Vám odvděčí.

Krásnou pleť může mít každý a v každém věku. Každodenní péče Vás odmění projasněnou a svěží pokožkou. Nejnápadnějším projevem stárnutí jsou vrásky, které se s přibývajícím věkem prohlubují. Struktura kůže ztrácí svoji pružnost, hydrataci, buněčná obnova se zpomaluje a snižuje se tvorba kolagenu. Stárnutí je zakódováno v našich genech, ale je ovlivněno také životním stylem, stresem či prostředím v kterém se pohybujeme.

Stárnutí pleti můžeme zpomalit včasným a pravidelným používáním kvalitní kosmetiky, pečovat o pokožku bychom měli začít před vznikem prvních vrásek. Správná hydratace je pro zpomalení tvorby vrásek klíčová. Například kyselina hyaluronová napomáhá oddálení nástupu vrásek a šetrně se stará     o ty již vzniklé. Peptidy působí jak proti mimickým, tak proti statickým vráskám, které způsobuje povadnutí kůže a nedostatek kolagenu. Nicméně základem v péči o pleť, aby mohla absorbovat co nejvíce účinných látek z krémů a sér, je její správné odlíčení a čištění – důkladná příprava pleti na aplikaci výživných a pěstících látek v těchto produktech. Zejména na tyto přípravné kroky v péči o pleť Age Defence velmi dbá, což se odráží například i v očíslování jednotlivých produktů, abychom věděli, jak je správně za sebou používat.

Age Defence je ryze česká rodinná firma. Vše vymýšlí a tvoří v České republice.  Dalším velmi nadstandartním krokem, který značka nabízí, je individuální poradenský servis od kvalifikovaného lékaře.

« předchozí strana 1 2

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP DOMOV

Lyžařská helma

Se stále lepším a profesionálnějším vybavením se zvyšuje také rychlost na sjezdovkách více

TOP CESTOVÁNÍ

Dolní Morava

Vyrazte za sněhovou nadílkou na Dolní Moravu. Nezáleží na tom, jestli jste vášniví lyžaři více

TOP GURMÁN

Chuťové žážitky

Stejně tak jako si dobré víno zaslouží pozornost a opatrnost při párování s jídlem, více

TOP SPOLEČNOST

Práce budoucnosti

Svět práce se mění závratným tempem. Sílí důraz na neformální vzdělávání a žádané více

Original Marines

Italská módní značka – od batolat až po teens. Hledáte něco hezkého pro své děti, více

Náhrdelník Maxima

MAXIMA, jméno, které slibuje jedinečnost a bezkonkurenční krásu. více

Desinfekce pračky

Už máte dost toho zašedlého a nepěkně vonícího prádla? Chcete z pračky místo více