Krása se symbolem kamzíka

Text: Prima Žena
3. července 2018 | 12:00

Karlovy Vary jsou nejvyhledávanějšími lázněmi naší republiky a ozdravná síla jejich pramenů je známá po celém světě. A právě odsud pochází Karlovarská kosmetika®.

krasa_se_symbolem_kamzika_1_PZ.jpg krasa_se_symbolem_kamzika_2_PZ.jpg krasa_se_symbolem_kamzika_3_PZ.jpg krasa_se_symbolem_kamzika_4_PZ.jpg krasa_se_symbolem_kamzika_5_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Již od roku 1954 let působí v Karlových Varech kosmetické výrobní družstvo Vřídlo. Jak jeho název napovídá, hlásí se k lázeňské tradici založené na původních recepturách karlovarských lékárníků 19. a 20. století.

Vřídlo jako jediná společnost na trhu má právo označovat své výrobky značkou Karlovarská kosmetika®, pod jejímž logem se ukrývají vysoce kvalitní a osvědčené kosmetické výrobky se symbolem „kamzíka“. Kosmetika obsahuje přírodní výtažky léčivých rostlin, především arniky horské, rozmarýnu, řepíku lékařského, levandule, heřmánku a mnoha dalších, do některých produktů je přidávána i karlovarská vřídelní sůl.

Vřídlo také dodává pleťovou kosmetiku Cosmetica Carolinum®, jejímž základem je meruňkový olej, vitaminy A, E, koenzym Q10 a v neposlední řadě také karlovarská minerální sůl.

Lázeňská péče o ruce
Společnost Vřídlo se už mnoho let zabývá výrobu speciálních krémů určených k dennímu ošetření nebo pěstění rukou. Při jejich výrobě používá pouze kvalitní suroviny, které zpracovává za použití špičkových výrobních technologií a dodržení přísných hygienických podmínek a kvalitativních norem. Právě teď, v letním období, náležitě oceníte krém Kamila pro každodenní ošetření rukou, protože i pokožku rukou je během horkých letních dní oživit, zvláčnit a dodat jí vyživující látky. Tento krém obsahuje panthenol, alantoin, kyselinu mléčnou, které ruce regenerují a chrání, a tak zpomalují proces stárnutí. Vaše ruce díky němu budou působit hladce a dokonale hydratované.

« předchozí strana 1 2

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP SEX A VZTAHY

Holčičí tajemství

Podle studie online seznamky Match se o sexu se svými kamarádkami baví více

TOP DOMOV

Vánoční dekorace

Pokud toužíte po dokonale ozdobeném vánočním stromku, více

TOP CESTOVÁNÍ

Maďarský wellness

Kromě toho, že v Maďarsku najdete jedny z nejstarších historických památek více

TOP GURMÁN

Darujte Kmotra

I v letošním roce jsme pro naše zákazníky připravily tradiční výrobky více

TOP SPOLEČNOST

Galerie Mulier

V sobotu 8.12.2018 proběhne v Krhanicích otevření Galerii vypínačů a zásuvek Mulier. více

Perfektně uklizeno

Prázdninový režim pomalu končí. Vaše rodina se vrací zpět více

V souladu s přírodou

Citlivá dětská kůže vyžaduje zvláštní pozornost a péči. více

Svátečně krásná

Každá z nás chce ve svátečních chvílích zářit. Jak na to, více