Krása se symbolem kamzíka

Text: Prima Žena
3. července 2018 | 12:00

Karlovy Vary jsou nejvyhledávanějšími lázněmi naší republiky a ozdravná síla jejich pramenů je známá po celém světě. A právě odsud pochází Karlovarská kosmetika®.

krasa_se_symbolem_kamzika_1_PZ.jpg krasa_se_symbolem_kamzika_2_PZ.jpg krasa_se_symbolem_kamzika_3_PZ.jpg krasa_se_symbolem_kamzika_4_PZ.jpg krasa_se_symbolem_kamzika_5_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Již od roku 1954 let působí v Karlových Varech kosmetické výrobní družstvo Vřídlo. Jak jeho název napovídá, hlásí se k lázeňské tradici založené na původních recepturách karlovarských lékárníků 19. a 20. století.

Vřídlo jako jediná společnost na trhu má právo označovat své výrobky značkou Karlovarská kosmetika®, pod jejímž logem se ukrývají vysoce kvalitní a osvědčené kosmetické výrobky se symbolem „kamzíka“. Kosmetika obsahuje přírodní výtažky léčivých rostlin, především arniky horské, rozmarýnu, řepíku lékařského, levandule, heřmánku a mnoha dalších, do některých produktů je přidávána i karlovarská vřídelní sůl.

Vřídlo také dodává pleťovou kosmetiku Cosmetica Carolinum®, jejímž základem je meruňkový olej, vitaminy A, E, koenzym Q10 a v neposlední řadě také karlovarská minerální sůl.

Lázeňská péče o ruce
Společnost Vřídlo se už mnoho let zabývá výrobu speciálních krémů určených k dennímu ošetření nebo pěstění rukou. Při jejich výrobě používá pouze kvalitní suroviny, které zpracovává za použití špičkových výrobních technologií a dodržení přísných hygienických podmínek a kvalitativních norem. Právě teď, v letním období, náležitě oceníte krém Kamila pro každodenní ošetření rukou, protože i pokožku rukou je během horkých letních dní oživit, zvláčnit a dodat jí vyživující látky. Tento krém obsahuje panthenol, alantoin, kyselinu mléčnou, které ruce regenerují a chrání, a tak zpomalují proces stárnutí. Vaše ruce díky němu budou působit hladce a dokonale hydratované.

« předchozí strana 1 2

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP SEX A VZTAHY

Promiskuita?

Jsou sexuálně nestálé a rády střídají partnery. A co je na tom!? Možná patříte k ženám, více

TOP DOMOV

Barevná koupelna

Každý den začíná i končí právě v koupelně a dá se tedy říci, že tak pohodlně a příjemně, více

TOP CESTOVÁNÍ

Polynésie

Užijte si slastný odpočinek, dobrodružství, poznání nebo aktivní dovolenou. více

TOP GURMÁN

Acidofilní mléko

Mlékárna Valašské Meziříčí se také v letošním roce účastnila soutěže Mlékárenský výrobek více

TOP SPOLEČNOST

Oživení studánek

Už je do konce června můžete hlasovat o to, které studánky budou oživeny v rámci více

Original Marines

Italská módní značka – od batolat až po teens. Hledáte něco hezkého pro své děti, více

Čerstvé jizvy

Jizva znamená porušení celistvosti kůže. více

Sex na usmířenou

V jedné chvíli se hádáte, křičíte na sebe, ale o pár vteřin později vás pohlcuje více