Krása se symbolem kamzíka

Text: Prima Žena
3. července 2018 | 12:00

Karlovy Vary jsou nejvyhledávanějšími lázněmi naší republiky a ozdravná síla jejich pramenů je známá po celém světě. A právě odsud pochází Karlovarská kosmetika®.

krasa_se_symbolem_kamzika_1_PZ.jpg krasa_se_symbolem_kamzika_2_PZ.jpg krasa_se_symbolem_kamzika_3_PZ.jpg krasa_se_symbolem_kamzika_4_PZ.jpg krasa_se_symbolem_kamzika_5_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Již od roku 1954 let působí v Karlových Varech kosmetické výrobní družstvo Vřídlo. Jak jeho název napovídá, hlásí se k lázeňské tradici založené na původních recepturách karlovarských lékárníků 19. a 20. století.

Vřídlo jako jediná společnost na trhu má právo označovat své výrobky značkou Karlovarská kosmetika®, pod jejímž logem se ukrývají vysoce kvalitní a osvědčené kosmetické výrobky se symbolem „kamzíka“. Kosmetika obsahuje přírodní výtažky léčivých rostlin, především arniky horské, rozmarýnu, řepíku lékařského, levandule, heřmánku a mnoha dalších, do některých produktů je přidávána i karlovarská vřídelní sůl.

Vřídlo také dodává pleťovou kosmetiku Cosmetica Carolinum®, jejímž základem je meruňkový olej, vitaminy A, E, koenzym Q10 a v neposlední řadě také karlovarská minerální sůl.

Lázeňská péče o ruce
Společnost Vřídlo se už mnoho let zabývá výrobu speciálních krémů určených k dennímu ošetření nebo pěstění rukou. Při jejich výrobě používá pouze kvalitní suroviny, které zpracovává za použití špičkových výrobních technologií a dodržení přísných hygienických podmínek a kvalitativních norem. Právě teď, v letním období, náležitě oceníte krém Kamila pro každodenní ošetření rukou, protože i pokožku rukou je během horkých letních dní oživit, zvláčnit a dodat jí vyživující látky. Tento krém obsahuje panthenol, alantoin, kyselinu mléčnou, které ruce regenerují a chrání, a tak zpomalují proces stárnutí. Vaše ruce díky němu budou působit hladce a dokonale hydratované.

« předchozí strana 1 2

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP SEX A VZTAHY

Muži ze second handu

Zamilovat se do rozvedeného muže? Může se to stát i vám. Čím starší jste, tím více

TOP DOMOV

Děti a sport

Postavení sportu dnes vůbec není jednoduché. Má totiž velmi silné a jen více

TOP CESTOVÁNÍ

Interaktivní výstava

Chcete děti pořádně zabavit, unavit a zároveň byste rádi, aby se i něco zajímavého více

TOP GURMÁN

Nutriční fakta

Výživová expertka Gabriela Peacock Báňová, která vyvinula také svoji řadu doplňků stravy více

TOP SPOLEČNOST

Street Food festival

Věděli jste, že ústřice jsou pro Irsko, po černém pivu a whiskey, třetím více

Slabé pánevní dno

Téma pánevního dna trápilo mnoho našich kamarádek i zákaznic a tak jsme vytvořili více

Perfektně uklizeno

Prázdninový režim pomalu končí. Vaše rodina se vrací zpět více

Bílá dovolená

Když se řekne Harrachov, většině lidí se vybaví horské středisko, více