Krásná v každém věku

Text: Prima Žena
12. února 2020 | 15:00

Čas plyne nezadržitelně rychle a bohužel nám na památku nechává pravidelně v obličeji drobné i hlubší vrásky. V dnešní době už není důvod se kvůli každé malé vadě na kráse trápit, zvláště když stačí pár minut a specialista vám může snadno pomoci. Které estetické procedury se nejvíce hodí pro různé věkové kategorie komentuje MUDr. Marianna Poljančuková z Kliniky GHC Praha.

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Kategorie 30+
Ve věku 30 let ženy vyhledávají často procedury zaměřené nejenom na odstranění prvních příznaků stárnutí pleti, ale především na rozjasnění pokožky a zmenšení pórů. Mezi nejoblíbenější a nejvyhledávanější nechirurgické procedury patří v tomto případě například mezoterapie s multifunkčními séry, což jsou mikrovpichy do problémových oblastí. Mezoterapie rozjasní pokožku, zúží póry, léčí akné a post-akné, nebo také redukuje nadměrnou tvorbu kožního mázu. Dalším oblíbeným zákrokem je potom chemický peeling s pomocí kterého dochází k obnovení povrchové vrstvy pokožk, kosmetické rituály a masáže v oblastí obličeje, krku a dekoltu a také procedury, které jsou podmíněné aktuálními trendy a módou např. jako biologické armování obličeje (aplikace tuhého gelu kyseliny hyaluronové do oblasti lícních kostí, brady, podél dolní čelistí). Za klasických okolností je ovšem armování obličeje vhodné spíše pro klienty od věku 40-45 let.
 
Kategorie 40+
Ve věku 40 let začíná být velmi aktuální téma hlubších vrásek a změna elasticity pleti. Při správné péči můžete své pleti snadno ubrat několik let a vypadat skutečně mladší než vaše vrstevnice. Oblíbené jsou proto procedury typu omlazení pleti s pomocí frakčního CO2 laseru, injekce botulotoxinu, plazmaterapie obličeje krku a dekoltu, radiofrekvenční lifting, výplně vrásek s pomocí kyseliny hyaluronové, nechirurgický lifting obličeje s pomocí nití, a také přístrojový SMAS-lifting obličeje, krku a dekoltu.
 

« předchozí strana 1 2

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP SEX A VZTAHY

Nuda v posteli?

Nese se i u vás příchod z práce obvykle ve znamení večeře, filmu a spánku? více

TOP DOMOV

Hravé Velikonoce

Každý rok se speciální velikonoční kolekce porcelánu značky Villeroy & Boch více

TOP CESTOVÁNÍ

Wellness hotel Vista

Zima poskytuje přírodě období k odpočinku a načerpání nových sil více

TOP GURMÁN

Dietní kuřecí maso

Hledáte vhodné, chutné a přesto dietní způsoby na přípravu kuřecího masa? více

TOP SPOLEČNOST

Vesnice Sazky

Představte si, jaké by to bylo žít ve vesničce, kde má každá rodina na svém účtu více

Original Marines

Italská módní značka – od batolat až po teens. Hledáte něco hezkého pro své děti, více

Bílá dovolená

Když se řekne Harrachov, většině lidí se vybaví horské středisko, více

Česká síťovka

Vyrábí se od roku 1926, patří k symbolům éry socialismu, nyní se stává retro hitem více