Krásná v každém věku

Text: Prima Žena
12. února 2020 | 15:00

Čas plyne nezadržitelně rychle a bohužel nám na památku nechává pravidelně v obličeji drobné i hlubší vrásky. V dnešní době už není důvod se kvůli každé malé vadě na kráse trápit, zvláště když stačí pár minut a specialista vám může snadno pomoci. Které estetické procedury se nejvíce hodí pro různé věkové kategorie komentuje MUDr. Marianna Poljančuková z Kliniky GHC Praha.

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Kategorie 30+
Ve věku 30 let ženy vyhledávají často procedury zaměřené nejenom na odstranění prvních příznaků stárnutí pleti, ale především na rozjasnění pokožky a zmenšení pórů. Mezi nejoblíbenější a nejvyhledávanější nechirurgické procedury patří v tomto případě například mezoterapie s multifunkčními séry, což jsou mikrovpichy do problémových oblastí. Mezoterapie rozjasní pokožku, zúží póry, léčí akné a post-akné, nebo také redukuje nadměrnou tvorbu kožního mázu. Dalším oblíbeným zákrokem je potom chemický peeling s pomocí kterého dochází k obnovení povrchové vrstvy pokožk, kosmetické rituály a masáže v oblastí obličeje, krku a dekoltu a také procedury, které jsou podmíněné aktuálními trendy a módou např. jako biologické armování obličeje (aplikace tuhého gelu kyseliny hyaluronové do oblasti lícních kostí, brady, podél dolní čelistí). Za klasických okolností je ovšem armování obličeje vhodné spíše pro klienty od věku 40-45 let.
 
Kategorie 40+
Ve věku 40 let začíná být velmi aktuální téma hlubších vrásek a změna elasticity pleti. Při správné péči můžete své pleti snadno ubrat několik let a vypadat skutečně mladší než vaše vrstevnice. Oblíbené jsou proto procedury typu omlazení pleti s pomocí frakčního CO2 laseru, injekce botulotoxinu, plazmaterapie obličeje krku a dekoltu, radiofrekvenční lifting, výplně vrásek s pomocí kyseliny hyaluronové, nechirurgický lifting obličeje s pomocí nití, a také přístrojový SMAS-lifting obličeje, krku a dekoltu.
 

« předchozí strana 1 2

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP SEX A VZTAHY

Předehra je důležitá

Minimálně šestiminutová předehra je klíčem k uspokojivému milování. Pro většinu lidí více

TOP DOMOV

Klika cobra CU+

Kritická situace s pandemií koronaviru přitáhla pozornost i k dlouhodobému problému více

TOP CESTOVÁNÍ

Hotely pro dospělé

Jeden známý citát stručně a nadšeně konstatuje: „Děti jsou radost!“ Ovšem nutno dodat více

TOP GURMÁN

Klidná chvilka

Nikdy nepodceňte šálek dobrého horkého čaje! Kvalitní čaj totiž dokáže zlepšit den, u více

TOP SPOLEČNOST

Termohrnek.cz

V minulém článku jsme se zaměřili na nabídku našeho e-shopu. Nyní pro vás máme více

Original Marines

Italská módní značka – od batolat až po teens. Hledáte něco hezkého pro své děti, více

Bílá dovolená

Když se řekne Harrachov, většině lidí se vybaví horské středisko, více

Skincare dieta

Zatímco jsou všichni zaneprázdněni debatou o novoročních dietách, švédská skintech více