Lancôme ve službách krásy

Text: Prima Žena
20. března 2019 | 12:00

Ženy s vyzrálou pletí se poohlížejí po produktech, které podtrhují jejich přirozený půvab a eleganci, aniž by se snažily zakrývat stopy času. Chtějí si připadat krásné v každé etapě svého života a v tom hraje klíčovou roli oblast očního okolí.

lancome_ve_sluzbach_krasy_1_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Oči mohou s postupem času prozrazovat známky životní únavy. Pleť povoluje a vrásky se prohlubují. Abychom zachovaly jejich krásný vzhled, musíme jim věnovat péči a pozornost.
 
Lancôme jako jedna z prvních kosmetických značek navrhla péči, která cílí na tradiční příznaky stárnutí i na specifické potřeby vyzrálé pleti. Řada Rénergie uvedla první péči Multi-Glow v roce 2018 a umožnila tak ženám s vyzrálou pletí zvýraznit jejich přirozenou krásu.

Letos značka Lancôme představuje oční krém Rénergie Multi-Glow Eye Cream, který ženám přinese pohled plný jasu a energie. A kdo jiný, než herečka a oficiální tvář značky, Isabella Rossellini, by měl lépe chápat, jak důležitá je péče v oblasti očí?
 
Isabella je víc než jen ambasadorkou, tato herečka a modelka pomohla značce Lancôme zacílit na potřeby žen své generace. Navštěvovala totiž laboratoře Lancôme a aktivně se podílela na tvorbě receptury péče o oční okolí, aby všechny ženy mohly hrdě přijmout svůj věk: „Značka Lancôme mi nabídla návštěvu svých laboratoří. Samozřejmě toho o chemii moc nevím, ale jsem ráda, že jsem mohla pochopit, jak se tvoří složení takové péče a jak v tomto ohledu probíhá rozhodování. Vyzkoušela jsem tedy několik receptur. Některé vzorky jsem používala týden, pak jsem zkoušela jiné složení každý den. Odborníkům značky Lancôme jsem pak řekla, která mi vyhovovala nejvíc.“ Ve svých 66 letech Isabella Rossellini ztělesňuje mladistvý, svěží a moderní přístup ke kráse: „Když se hovoří o věku, přijde samozřejmě řeč i na vrásky a váhu, ale nikdy na tu úžasnou svobodu, která přichází právě s vyšším věkem. A přesto jde o zásadní aspekt života. Dnes jsem volnější a veselejší! Minulost už nevrátíme a ode dneška je všechno jednodušší a radostnější!“
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP SEX A VZTAHY

Chráníte se?

V používání kondomu při sexu jsou dle expertů obecně důslednější ženy než muži. více

TOP DOMOV

Houpátko JOIE Sansa

Maminku dokáže dočasně zastoupit houpátko JOIE Sansa 2v1 britské značky JOIE více

TOP CESTOVÁNÍ

Dovolená na surfu

Surfování patří mezi oblíbené sporty po celém světě. Své příznivce získává také více

TOP GURMÁN

Co pít k ovoci?

S delšími prosluněnými a teplejšími dny odkládáme teplé kabáty nebo huňaté svetry více

TOP SPOLEČNOST

Mirabelky

Mateřská dovolená je skvělou příležitostí k tomu, abyste se vzdelávaly ve své stávající více

Original Marines

Italská módní značka – od batolat až po teens. Hledáte něco hezkého pro své děti, více

V souladu s přírodou

Citlivá dětská kůže vyžaduje zvláštní pozornost a péči. více

Bílá dovolená

Když se řekne Harrachov, většině lidí se vybaví horské středisko, více