Luxusní kosmetika s kmenovými buňkami

Text: Prima Žena
30. listopadu 2018 | 15:00

Neodolatelné a okouzlující. Touží po dokonalé pokožce bez celulitidy, strií, jizev i vrásek. A právě blížící se Vánoce jsou jako přímo stvořené pro plnění všech přání. Pojďte proto jejich tajný sen proměnit ve skutečnost. Stačí vsadit na malý zázrak přírody - kmenové buňky, jež jsou úžasným dárkem pod stromeček, který navíc brilantně zabalíte i do vánočního papíru.

luxusni_kosmetika_1_PZ.jpg luxusní_kosmetika_2_PZ.jpg luxusni_kosmetika_3_PZ.jpg luxusni_kosmetika_4_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Kmenové buňky - malí přátelé naší pokožky
Kmenové buňky hrají v životě každého z nás důležitou roli. Právě ony se totiž podílí na tom, aby pokožka nijak nestrádala, byla plně vyživená a hojila se tak, jak má. Jakmile dojde k nějakému poranění, obratem pracují na tom, aby se pokožka zregenerovala a elegantně opravila. S rostoucím věkem se ovšem kvalita i počet kmenových buněk snižují. Přestože se z organismu nikdy zcela nevytratí, občas je zapotřebí přizvat k nim na pomoc šikovnou posilu. Kvalitní kosmetiku s obsahem přírodních kmenových buněk, která účinně podpoří opravu viditelných nedostatků pokožky a navrátí ji zpět ztracený půvab. A právě Vánoce jsou skvělou příležitostí, jak potěšit maminku, manželku, sestru nebo třeba kamarádku a věnovat jim tu nejlepší péči, kterou si jistě zaslouží.

Luxusní kosmetika Onclé vykouzlí pod stromečkem radost na tváři
Prémiová řada značky Onclé se zrodila pro to, aby bojovala proti celulitidě, striím, jizvám, ale i vráskám a opětovně vrátila úsměv na tváři všem ženám, které si s takovými problémy neví rady. O to větší radost budou mít, když pod stromečkem naleznou jedinečnou kosmetiku, která zatočí s každou nedokonalostí. Prémiová kosmetika značky Onclé poskytuje řešení při nedostatcích pokožky a pleti, ke kterým dochází v jednotlivých fázích života. Unikátní složení obsahuje silnou čtveřici, která se pyšní omlazující a regenerační schopností. Zatímco 3D kyselina hyaluronová na sebe váže vodu a udržuje tak potřebnou hydrataci, aktivní olej Inca Inchi zabraňuje stárnutí pokožky, zajišťuje pleti bohatou výživu díky obsahu antioxidantů. Obsažený přírodní squalan obnovuje přirozenou vrstvu pleti a zajišťuje luxusní hebkost pokožky. Jedinečnou recepturu dolaďuje revoluční technologie kmenových buněk AKOSKY®APIUM.

« předchozí strana 1 2

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP SEX A VZTAHY

Mluvte s dětmi

Přísloví „mlčeti zlato“, neplatí vždy. Trvale „tichá domácnost“ je přesto více

TOP DOMOV

Přívěs za auto

Přívěsné vozíky za automobil mohou být pomocníkem nejen zahrádkářům, více

TOP CESTOVÁNÍ

Maďarský wellness

Kromě toho, že v Maďarsku najdete jedny z nejstarších historických památek více

TOP GURMÁN

Perfektní káva

Za lahodným šálkem kávy nemusíte nutně mířit do kavárny více

TOP SPOLEČNOST

Ježíškova vnoučata

Přesně deset dní po zahájení letošního ročníku je v rámci charitativního projektu více

V souladu s přírodou

Citlivá dětská kůže vyžaduje zvláštní pozornost a péči. více

Waterdrop

Odložte ponožky a kosmetiku na jinou příležitost a dejte letos přednost více

Novinka od Lenova

Ochladilo se, napadl první sníh, na náměstích se po roce znovu objevilo spoustu více