NITHYA – 100% přírodní omlazení pleti...

Text: Prima Žena
17. března 2021 | 09:00

Na trhu existuje velké množství různých produktů a metod ke zlepšení celkového vzhledu pleti a k redukci projevů jejího stárnutí. Některé jsou k dispozici pro domácí použití, ale mnohé z nich musí aplikovat lékař nebo jiný odborně vyškolený personál.

nithya_1_PZ.jpg nithya_2_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Mnoho klientů, a to zejména mnoho žen ve vyšším věku, upřednostňuje právě ambulantní charakter ošetření pleti v centrech estetické medicíny, které v relativně krátké době dokáže odstranit drobné „chybičky na kráse“ na tváři nebo na těle. Zároveň ale hledají co možná nejbezpečnější způsoby...

Jedním z takových řešení může být i aplikace 100% přírodního kolagenu Nithya s okamžitým a dlouhotrvajícím efektem omlazení. Jde o inovativní koncept přirozené bio-restrukturalizace pokožky a pojivových tkání. Tento zákrok je vhodný pro ženy a muže ve věku od 30 let, u nichž se věkem přirozeně snižuje tvorba vlastního kolagenu. Nithya se indikuje na: - ošetření přirozeně a vlivem světla stárnoucí pokožky tváře, šíje a rukou; - k regeneraci kožních a subdermálních pojivových tkání pomocí stimulace fibroblastů a k neokolagenezi; - k remodelaci genetických deformací, jako je kožní hypotrofie a hypotonie a ohrožená elasticita kůže.

Nithya je 100% přírodní čistý prášek kolagenu typu I, který se aplikuje injekčně intradermálně do hlubší vrstvy podkoží. Kolagen typu I vykazuje mechanické působení na fibroblasty, které jsou stimulovány k produkci nových ECM, a tedy k novému kolagenu, elastinu a endogenním glykosaminoglykanům. Mechanismus účinku kolagenu typu I je v současnosti předmětem obnoveného zájmu díky objevení nových molekulárních mechanismů, které se podílejí na homeostáze ECM. Nejnovější poznatky týkající se ECM zdůrazňují důležitost molekulární analýzy při porozumění mechanismům zajišťujícím homeostázu a změnám ve fibrotických procesech.

Nithya se skládá z heterologních kolagenových mikročástic typu I. Vlastní extrakční technologie produkuje kolagen s biomimetickými vlastnostmi, které simulují polymerizaci kolagenu a které tím dále stimulují shlukování fibroplastů a ukládání prokolagenu a následně endogenního kolagenu typu IV. Pokud vycházíme z předpokladu, že normální kůže má celkový negativní iontový náboj, zatímco buněčné membrány ve stárnoucí kůži mají větší pozitivní iontový náboj, proces mikronizace - produkující biomimetické kolagenové mikrofibrily - zlepšuje hydrofilní vlastnosti kolagenu typu I a poskytuje molekule negativní náboj. S tímto nábojem se kolagen váže na tkáň a zůstává vázaný déle, čímž optimalizuje proces rozpadu struktury jeho trojité spirály. Kolagen typu I se váže a působí na kolagenové fibrily typu IV na povrchu membrány fibroblastu a mění tento mechanický účinek v produkci nové ECM (mechanotransdukce). Kolagen typu I se váže na kolagen typu IV v ECM, čímž vzniká proces mechanotransdukce.

« předchozí strana 1 2

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP SEX A VZTAHY

Rutina v sexu

Stereotypní partnerský sex v současnosti trápí 85 % párů. Vyplývá to z nejnovějšího více

TOP DOMOV

Chytrá domácnost

Chytrá domácnost je všeobjímající název, který mnohdy vrtá lidem hlavou. více

TOP GURMÁN

Lowcarb dieta

Lowcarb neboli nízkosacharidová dieta patří k oblíbeným hubnoucím metodám dnešní doby. více

TOP SPOLEČNOST

Tereza Ramba

Rozhovor s Terezou Ramba k nové kolekci Doma manželského více

Bílá dovolená

Když se řekne Harrachov, většině lidí se vybaví horské středisko, více

Lékárnička na cesty

Dovolená, prázdniny a cestování patří odjakživa k sobě. Přestože to letos více

Jak přežít rozvod

Máte za sebou rozvod? Pak jste právě ukončili jednu důležitou etapu. více