Noční péče s vitaminem C

Text: Prima Žena
26. března 2018 | 14:30

Každá z nás jsme se už s tímto setkaly. Cítíme se unaveně, bez nálady a elánu. Toto se bohužel postupem času odráží i na stavu a vhledu naší pokožky. Naštěstí není důvod k panice. Francouzská kosmetická značka Sothys Paris přichází s unikátní noční péčí o naši pleť. Během noci tělo regeneruje nejefektivněji a toho využívá nová produktová řada nO2ctuelleTM, která maximálně podporuje tento proces. Každé ráno je Vaše pokožka oživena, obnovena a vyzařuje z ní mládí.

nocni_pece_s_vitaminem_C_1_PZ.jpg nocni_pece_s_vitaminem_C_2_PZ.jpg nocni_pece_s_vitaminem_C_3_PZ.jpg nocni_pece_s_vitaminem_C_4_PZ.jpg nocni_pece_s_vitaminem_C_5_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Noční krém a maska z řady nO2ctuelleTM kombinuje sílu stabilizovaného vitaminu C (s účinkem proti stárnutí) s účinností aktivního kyslíku z extraktu lichořeřišnice pro viditelně oživenou pokožku. Ta Vás ráno odmění rozjasněným a mladistvým vzhledem. Pro pohlazení Vašich smyslů je řada doplněna vůní speciálně vyvinutou pro značku Sothys. Relaxační atmosféru doplní sprej na polštář, který provoní Vaši ložnici vůní pomeranče, mandarinky a citronu.

Detoxikační a  obnovující noční krém
Aktivní složky krému nO2ctuelleTM   působí během spánku hluboko uvnitř pokožky, což jí pomáhá vymazat vi ditelné známky působení každodenních nepříznivých vlivů okolí. Komplex z   polyfenolů    karité  a   extract  z kvasnic  posiluje  detoxikační  procesy  těla,  pomáhá eliminovat toxické molekuly a om ezuje nástup známek stárnutí. Oživuje   pleť   pomocí   síly   stabilizovaného   vitaminu   C, který   stimuluje   buněčnou   aktivitu  a  viditelně  redukuje projevy stárnutí pleti. Extrakt z lichořeřišnice je bohatý na α-glukany,   které   obnovují   buňky   optimálním   použitím kyslíku. Pleť je každé ráno oživená a rozjasněná. Vyhlazuje a hydratuje pleť díky konceptu spojení mořského kolagenu, makadamiového a avokádového oleje. 

Noční maska pro odbourání stresu
Maska je obohacená stabilizovaným vitaminem C s anti-âge účinky, rostlinným výtažkem z lichořeřišnice s obsahem kyslíku a  účinnými  přísadami  pro  obnovu  a  rozjasnění  pleti. Při aplikaci pomocí exkluzivní techniky Sothys je tato maska prvním  krokem   k večernímu  uvolnění. Po probuzení je pleť viditelně oživená a odpočatá.

« předchozí strana 1 2

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP SEX A VZTAHY

Nebaví ho sex?

Stěžuje si váš partner na dlouhodobé vyčerpání, nemá sílu na koníčky více

TOP DOMOV

Čistá koupelna

Koupelna tvoří nedílnou součást každé domácnosti. více

TOP CESTOVÁNÍ

Lázně Lednice

Vyzkoušejte účinky jedinečného jodobromového pramene více

TOP GURMÁN

Kyberšikana

Internet je pro mnoho dětí a teenagerů druhým domovem. více

TOP SPOLEČNOST

For Interior 2018

Zná to asi každý. Když se dobře nevyspíme, není to nic příjemného. více

Slabé pánevní dno

Téma pánevního dna trápilo mnoho našich kamarádek i zákaznic a tak jsme vytvořili více

Vaše vášeň

Odvážná. Nekompromisní. Svá. Přivítejte novou ovocně-květinovou více

Wellness a plavání

Plavecký areál Jedenáctka VS nabízí vyžití pro celou rodinu více