Noční péče s vitaminem C

Text: Prima Žena
26. března 2018 | 14:30

Každá z nás jsme se už s tímto setkaly. Cítíme se unaveně, bez nálady a elánu. Toto se bohužel postupem času odráží i na stavu a vhledu naší pokožky. Naštěstí není důvod k panice. Francouzská kosmetická značka Sothys Paris přichází s unikátní noční péčí o naši pleť. Během noci tělo regeneruje nejefektivněji a toho využívá nová produktová řada nO2ctuelleTM, která maximálně podporuje tento proces. Každé ráno je Vaše pokožka oživena, obnovena a vyzařuje z ní mládí.

nocni_pece_s_vitaminem_C_1_PZ.jpg nocni_pece_s_vitaminem_C_2_PZ.jpg nocni_pece_s_vitaminem_C_3_PZ.jpg nocni_pece_s_vitaminem_C_4_PZ.jpg nocni_pece_s_vitaminem_C_5_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Noční krém a maska z řady nO2ctuelleTM kombinuje sílu stabilizovaného vitaminu C (s účinkem proti stárnutí) s účinností aktivního kyslíku z extraktu lichořeřišnice pro viditelně oživenou pokožku. Ta Vás ráno odmění rozjasněným a mladistvým vzhledem. Pro pohlazení Vašich smyslů je řada doplněna vůní speciálně vyvinutou pro značku Sothys. Relaxační atmosféru doplní sprej na polštář, který provoní Vaši ložnici vůní pomeranče, mandarinky a citronu.

Detoxikační a  obnovující noční krém
Aktivní složky krému nO2ctuelleTM   působí během spánku hluboko uvnitř pokožky, což jí pomáhá vymazat vi ditelné známky působení každodenních nepříznivých vlivů okolí. Komplex z   polyfenolů    karité  a   extract  z kvasnic  posiluje  detoxikační  procesy  těla,  pomáhá eliminovat toxické molekuly a om ezuje nástup známek stárnutí. Oživuje   pleť   pomocí   síly   stabilizovaného   vitaminu   C, který   stimuluje   buněčnou   aktivitu  a  viditelně  redukuje projevy stárnutí pleti. Extrakt z lichořeřišnice je bohatý na α-glukany,   které   obnovují   buňky   optimálním   použitím kyslíku. Pleť je každé ráno oživená a rozjasněná. Vyhlazuje a hydratuje pleť díky konceptu spojení mořského kolagenu, makadamiového a avokádového oleje. 

Noční maska pro odbourání stresu
Maska je obohacená stabilizovaným vitaminem C s anti-âge účinky, rostlinným výtažkem z lichořeřišnice s obsahem kyslíku a  účinnými  přísadami  pro  obnovu  a  rozjasnění  pleti. Při aplikaci pomocí exkluzivní techniky Sothys je tato maska prvním  krokem   k večernímu  uvolnění. Po probuzení je pleť viditelně oživená a odpočatá.

« předchozí strana 1 2

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP SEX A VZTAHY

Mluvte s dětmi

Přísloví „mlčeti zlato“, neplatí vždy. Trvale „tichá domácnost“ je přesto více

TOP DOMOV

Vermikompostování

Trápí Vás zbytky z kuchyně a nevíte, co s nimi? více

TOP CESTOVÁNÍ

Dovolená v tropech

Sychravé počasí nám už naplno předvedlo svou sílu. více

TOP GURMÁN

Zdravé cukrovinky

Vitamínové a multivitamínové cukrovinky zn. VIVIL to je záruka 116 let dlouhé tradice více

TOP SPOLEČNOST

Ježíškova vnoučata

Přesně deset dní po zahájení letošního ročníku je v rámci charitativního projektu více

Slabé pánevní dno

Téma pánevního dna trápilo mnoho našich kamarádek i zákaznic a tak jsme vytvořili více

Vánoční dárky

Druhá adventní neděle je již za námi a než se nadějeme, budeme míchat bramborový salát více

Bílá dovolená

Když se řekne Harrachov, většině lidí se vybaví horské středisko, více