Pěstící řada kosmetiky Australian Bodycare

Text: Prima Žena
25. července 2017 | 12:00

Léto je tady a sluníčko pálí plnou silou. Na dovolených se snažíme krásně opálit, abych přijely odpočaté, svěží a s krásnou bronzovou pletí, ale bez spálenin. Horké letní dny trávíme u vody, u moře nebo u bazénu.Mezi přírodní kosmetiku s prověřenými účinky, která Vás před nepříjemnými účinky ochrání patří i pěstící kosmetika Australian Bodycare Beauty s obsahem Tea Tree oleje.Australian Bodycare připravila pro toto léto dvě novinky, bez kterých se v létě neobejdete.

pestici_rada_kosmetiky_4_PZ.jpg pestici_rada_kosmetiky_2_PZ.jpg pestici_rada_kosmetiky_3_PZ.jpg pestici_rada_kosmetiky_1_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Sprchový gel “Letní senzace“ Summer sensation skin wash je výborný a svěží sprchový gel s Australian Bodycare olejem Tea Tree, obohacený o přírodní letní a dřevité vůně. Je velmi oblíbený pro své okamžité chladivé, hojivé účinky a hluboce čistící vlastnosti bez vysoušení pokožky. Ideální pro denní sprchování, zejména v letním období, kdy pomáhá pokožce se lehce zbavit zbytků opalovacích krémů a olejů, mořské soli či chemikálií z bazénů.  Sprchový gel „ Letní senzace“ je vhodný pro celou rodinu, můžete si ho vzít na dovolenou, kde se stane vaším nepostradatelným pomocníkem po koupeli v moři, rybníku nebo bazénu.  Olej Tea Tree, má antibakteriální a antiseptické účinky, čímž vás chrání před možnými bakteriemi či plísněmi.

Další novinkou je mléko po opalování Australian Bodycare, After Sun Lotion. Po opalování je třeba pokožku řádně ošetřit a zklidnit. Mléko po opalování Australian Bodycare se lehce absorbuje, chladí a Tea tree olej zklidňuje pokožku celého těla. Pokožka je díky dalším aktivním složkám přípravku jako jsou Aloe Vera a kyselina hyaluronová svěží, hydratovaná a jemná a olej má antiseptický a uzdravující účinek na kůži po opalování. Mléko po opalování Australian Bodycare má  příjemnou vůni kokosu a vanilky a neobsahuje parabeny.

Kromě bezstarostného opalování je třeba také dát pozor na možná úskalí vaginálních mykóz, které bují zejména v létě při teplém počasí. Na tyto mykózy, pocity svědění a pálení v intimní oblasti či výtok je velice vhodný přípravek FEMIGEL®  Samozřejmě, tyto potíže se mohou u žen projevit kdykoliv, ale právě návštěva bazénu či koupaliště jsou jedním z rizikových míst. Jindy k nepříjemnému pocitu přispěje používání tampónů nebo vložek či oslabená imunita. Někdy potíže přináší i změna partnera a změna hodnoty Ph v intimní oblasti

« předchozí strana 1 2

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP SEX A VZTAHY

Primeros

Nejstarší evropská firma vyrábějící kondomy boří mýty o tom, že používat „šprcky“ je out. více

TOP DOMOV

Bezpečný spánek

Kojenci i batolata tráví v postýlce velkou část dne. Matrace, na které leží, více

TOP CESTOVÁNÍ

Moderní lázně

Pokud si chcete opravdu odpočinout a zažít něco neobvyklého více

TOP GURMÁN

Pekárna Kabát

Ruční výroba pečiva. Prvotřídní suroviny převážně českého původu bez chemických více

TOP SPOLEČNOST

Comeback století

lavná hudební skupina The Kelly Family nedávno oznámila svůj návrat na hudební podia. více

Svět vůní

Vůně dokážou navodit atmosféru, zprostředkovat relaxaci anebo jen tak více

Ztráta libida

Přestala jste mít chuť na sex? V dnešní době stresové to není nic neobvyklého. více

Dokonalé tělo

Zvětšení poprsí patří mezi nejžádanější zákroky plastické chirurgie. více