Pěstící řada kosmetiky Australian Bodycare

Text: Prima Žena
25. července 2017 | 12:00

Léto je tady a sluníčko pálí plnou silou. Na dovolených se snažíme krásně opálit, abych přijely odpočaté, svěží a s krásnou bronzovou pletí, ale bez spálenin. Horké letní dny trávíme u vody, u moře nebo u bazénu.Mezi přírodní kosmetiku s prověřenými účinky, která Vás před nepříjemnými účinky ochrání patří i pěstící kosmetika Australian Bodycare Beauty s obsahem Tea Tree oleje.Australian Bodycare připravila pro toto léto dvě novinky, bez kterých se v létě neobejdete.

pestici_rada_kosmetiky_4_PZ.jpg pestici_rada_kosmetiky_2_PZ.jpg pestici_rada_kosmetiky_3_PZ.jpg pestici_rada_kosmetiky_1_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Sprchový gel “Letní senzace“ Summer sensation skin wash je výborný a svěží sprchový gel s Australian Bodycare olejem Tea Tree, obohacený o přírodní letní a dřevité vůně. Je velmi oblíbený pro své okamžité chladivé, hojivé účinky a hluboce čistící vlastnosti bez vysoušení pokožky. Ideální pro denní sprchování, zejména v letním období, kdy pomáhá pokožce se lehce zbavit zbytků opalovacích krémů a olejů, mořské soli či chemikálií z bazénů.  Sprchový gel „ Letní senzace“ je vhodný pro celou rodinu, můžete si ho vzít na dovolenou, kde se stane vaším nepostradatelným pomocníkem po koupeli v moři, rybníku nebo bazénu.  Olej Tea Tree, má antibakteriální a antiseptické účinky, čímž vás chrání před možnými bakteriemi či plísněmi.

Další novinkou je mléko po opalování Australian Bodycare, After Sun Lotion. Po opalování je třeba pokožku řádně ošetřit a zklidnit. Mléko po opalování Australian Bodycare se lehce absorbuje, chladí a Tea tree olej zklidňuje pokožku celého těla. Pokožka je díky dalším aktivním složkám přípravku jako jsou Aloe Vera a kyselina hyaluronová svěží, hydratovaná a jemná a olej má antiseptický a uzdravující účinek na kůži po opalování. Mléko po opalování Australian Bodycare má  příjemnou vůni kokosu a vanilky a neobsahuje parabeny.

Kromě bezstarostného opalování je třeba také dát pozor na možná úskalí vaginálních mykóz, které bují zejména v létě při teplém počasí. Na tyto mykózy, pocity svědění a pálení v intimní oblasti či výtok je velice vhodný přípravek FEMIGEL®  Samozřejmě, tyto potíže se mohou u žen projevit kdykoliv, ale právě návštěva bazénu či koupaliště jsou jedním z rizikových míst. Jindy k nepříjemnému pocitu přispěje používání tampónů nebo vložek či oslabená imunita. Někdy potíže přináší i změna partnera a změna hodnoty Ph v intimní oblasti

« předchozí strana 1 2

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP SEX A VZTAHY

Promiskuita?

Jsou sexuálně nestálé a rády střídají partnery. A co je na tom!? Možná patříte k ženám, více

TOP DOMOV

Báječné léto

Máte rádi léto, užíváte si jej plnými doušky, jen ten Váš psí mazlíček více

TOP CESTOVÁNÍ

Polynésie

Užijte si slastný odpočinek, dobrodružství, poznání nebo aktivní dovolenou. více

TOP GURMÁN

Adriana – těstoviny

Těstoviny Adriana si zakládají na kvalitě. Proto jsou všechny těstoviny pod touto více

TOP SPOLEČNOST

Oživení studánek

Už je do konce června můžete hlasovat o to, které studánky budou oživeny v rámci více

Original Marines

Italská módní značka – od batolat až po teens. Hledáte něco hezkého pro své děti, více

Svatební dekorace

Svatební den je pro většinu z nás jedním z nejvýznamnějších dnů v životě. více

Nová Motorola

Příchod letních dnů si často žádá obměnu šatníku. více