Pěstící řada kosmetiky Australian Bodycare

Text: Prima Žena
25. července 2017 | 12:00

Léto je tady a sluníčko pálí plnou silou. Na dovolených se snažíme krásně opálit, abych přijely odpočaté, svěží a s krásnou bronzovou pletí, ale bez spálenin. Horké letní dny trávíme u vody, u moře nebo u bazénu.Mezi přírodní kosmetiku s prověřenými účinky, která Vás před nepříjemnými účinky ochrání patří i pěstící kosmetika Australian Bodycare Beauty s obsahem Tea Tree oleje.Australian Bodycare připravila pro toto léto dvě novinky, bez kterých se v létě neobejdete.

pestici_rada_kosmetiky_4_PZ.jpg pestici_rada_kosmetiky_2_PZ.jpg pestici_rada_kosmetiky_3_PZ.jpg pestici_rada_kosmetiky_1_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Sprchový gel “Letní senzace“ Summer sensation skin wash je výborný a svěží sprchový gel s Australian Bodycare olejem Tea Tree, obohacený o přírodní letní a dřevité vůně. Je velmi oblíbený pro své okamžité chladivé, hojivé účinky a hluboce čistící vlastnosti bez vysoušení pokožky. Ideální pro denní sprchování, zejména v letním období, kdy pomáhá pokožce se lehce zbavit zbytků opalovacích krémů a olejů, mořské soli či chemikálií z bazénů.  Sprchový gel „ Letní senzace“ je vhodný pro celou rodinu, můžete si ho vzít na dovolenou, kde se stane vaším nepostradatelným pomocníkem po koupeli v moři, rybníku nebo bazénu.  Olej Tea Tree, má antibakteriální a antiseptické účinky, čímž vás chrání před možnými bakteriemi či plísněmi.

Další novinkou je mléko po opalování Australian Bodycare, After Sun Lotion. Po opalování je třeba pokožku řádně ošetřit a zklidnit. Mléko po opalování Australian Bodycare se lehce absorbuje, chladí a Tea tree olej zklidňuje pokožku celého těla. Pokožka je díky dalším aktivním složkám přípravku jako jsou Aloe Vera a kyselina hyaluronová svěží, hydratovaná a jemná a olej má antiseptický a uzdravující účinek na kůži po opalování. Mléko po opalování Australian Bodycare má  příjemnou vůni kokosu a vanilky a neobsahuje parabeny.

Kromě bezstarostného opalování je třeba také dát pozor na možná úskalí vaginálních mykóz, které bují zejména v létě při teplém počasí. Na tyto mykózy, pocity svědění a pálení v intimní oblasti či výtok je velice vhodný přípravek FEMIGEL®  Samozřejmě, tyto potíže se mohou u žen projevit kdykoliv, ale právě návštěva bazénu či koupaliště jsou jedním z rizikových míst. Jindy k nepříjemnému pocitu přispěje používání tampónů nebo vložek či oslabená imunita. Někdy potíže přináší i změna partnera a změna hodnoty Ph v intimní oblasti

« předchozí strana 1 2

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP SEX A VZTAHY

Sexy barva

Modrá barva symbolizuje něhu, věrnost a oddanost. více

TOP DOMOV

Kvalitní osvětlení

McLED s.r.o. je na českém i zahraničním trhu již zavedenou společností, více

TOP CESTOVÁNÍ

Dolní Morava

Nezáleží na tom, jestli se vaše dcera chystá do školky nebo na vysokou. více

TOP GURMÁN

Marmeláda s rumem

Zavařování rozhodně nekončí poslední sklizní jahod a dokonce to ani nemusí více

TOP SPOLEČNOST

World of Beauty

„Předjarní“ veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA bude opět ve znamení jarních trendů více

Slabé pánevní dno

Téma pánevního dna trápilo mnoho našich kamarádek i zákaznic a tak jsme vytvořili více

Vánoce bez vrásek

Vánoce jsou časem dárků a dělání radosti. Vybrat ten nejvhodnější dárek, více

Zimní dovolená

Rádi byste si užili Silvestra nebo zimní dovolenou s přáteli či rodinou více