PLATINUM CARE

Text: Prima Žena
25. května 2017 | 12:00

PLATINUM CARE - nový prémiový koncept anti-aging péče od Janssen Cosmetics je luxusní péče na vědecky nejvyšší úrovni. Nová koncepce vzniklá na základě nejaktuálnějších výsledků výzkumu anti-aging dodává pleti jedinečné impulzy a poskytuje vysoce účinnou a velmi jemnou péči. PLATINUM CARE je zkratka pro vysoce účinné látky, prémiovou kvalitu a sametové textury. Řada obsahuje:

platinum_care_1_PZ.jpg platinum_care_2_PZ.jpg platinum_care_3_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

DAY CARE – luxusní denní krém
Luxusní textura vyživuje pokožku po celý den, obsažený matrixyl, platina a perská akácie, stimulují syntézu základních složek kůže. Extrakty z manioku, hyaluronová kyselina, další vitamíny a hydratující složky zajistí pleti větší odolnost, více vlhkosti, zářivější vzhled a méně vrásek. Podporuje bariérovou ochranu pleti. Použití: Na očištěnou pleť nejprve naneste sérum a poté lehce vmasírujte denní krém. 
 
NIGHTCARE - luxusní noční krém
Luxusní a výživná a textura, podporuje noční regeneraci kůže, pomocí extraktů z perské akácie Matrixylem a platinou. Extrakty z manioku, hyaluronová kyselina, další vitamíny a hydratující složky obnovuje bariérovou funkci rohové vrstvy, optimalizují přívod vlhkosti. Krém zajišťuje ráno kvalitní nastartování pleti. Použití: Na očištěnou pleť nejprve naneste sérum a poté lehce vmasírujte noční krém. 

SERUM ACTIVE - luxusní sérum    
Má okamžitý vypínací efekt, vyhlazuje reliéf, Gatuline® snižuje intenzitu svalové kontrakce, Instensyl® má okamžitý viditelný zpevňující efekt. Platina - omlazuje pokožku a okamžitě snižuje viditelné známky stárnutí. Imperata cylindrica a kyselina hyaluronová dodávají intenzivní vlhkost, poskytují větší jas a svěžest, příjemný, vypnutý a svěží pocit.  Ideální i jako podklad pod make-up. Použití: Na očištěnou pleť naneste nejprve sérum a poté lehce vmasírujte denní, nebo noční krém. 

EYE CARE - luxusní oční krém
Velmi jemný krém, rychle se vstřebává, koloidní platina a Matrixyl vyhlazují kontury očí a přináší úlevu unaveným očím, cupuaçu máslo - cenný lipid vyživuje citlivou oblast očí. Extrakt z perské akácie hedvábné pomáhá proti únavě pokožky, působí proti otokům, zmírní temné kruhy pod očima. Použití: Naneste na očištěnou pleť v okolí očí ráno a večer a jemně vklepejte.
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP SEX A VZTAHY

Chráníte se?

V používání kondomu při sexu jsou dle expertů obecně důslednější ženy než muži. více

TOP DOMOV

Děti čtou

Také jste patřili k dětem, které večer potajmu četly knížku s baterkou pod peřinou? více

TOP CESTOVÁNÍ

Dovolená na surfu

Surfování patří mezi oblíbené sporty po celém světě. Své příznivce získává také více

TOP GURMÁN

Příval energie

Nevyhovuje vám káva? Hledáte nápoj, který by vás nabil energií více

TOP SPOLEČNOST

Design novinky MUTEO

SAPELI, rodinný podnik s více než stoletou historií, je dnes největším výrobcem dveří více

Original Marines

Italská módní značka – od batolat až po teens. Hledáte něco hezkého pro své děti, více

Ústní voda Herbadent

Klíčové pro zdraví zubů, dásní a celé dutiny ústní je primárně správné čištění zubů, více

Polévka je grunt

„Polévka je grunt a maso je špunt,“ také jste to od babičky slýchali? více