PLATINUM CARE

Text: Prima Žena
25. května 2017 | 12:00

PLATINUM CARE - nový prémiový koncept anti-aging péče od Janssen Cosmetics je luxusní péče na vědecky nejvyšší úrovni. Nová koncepce vzniklá na základě nejaktuálnějších výsledků výzkumu anti-aging dodává pleti jedinečné impulzy a poskytuje vysoce účinnou a velmi jemnou péči. PLATINUM CARE je zkratka pro vysoce účinné látky, prémiovou kvalitu a sametové textury. Řada obsahuje:

platinum_care_1_PZ.jpg platinum_care_2_PZ.jpg platinum_care_3_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

DAY CARE – luxusní denní krém
Luxusní textura vyživuje pokožku po celý den, obsažený matrixyl, platina a perská akácie, stimulují syntézu základních složek kůže. Extrakty z manioku, hyaluronová kyselina, další vitamíny a hydratující složky zajistí pleti větší odolnost, více vlhkosti, zářivější vzhled a méně vrásek. Podporuje bariérovou ochranu pleti. Použití: Na očištěnou pleť nejprve naneste sérum a poté lehce vmasírujte denní krém. 
 
NIGHTCARE - luxusní noční krém
Luxusní a výživná a textura, podporuje noční regeneraci kůže, pomocí extraktů z perské akácie Matrixylem a platinou. Extrakty z manioku, hyaluronová kyselina, další vitamíny a hydratující složky obnovuje bariérovou funkci rohové vrstvy, optimalizují přívod vlhkosti. Krém zajišťuje ráno kvalitní nastartování pleti. Použití: Na očištěnou pleť nejprve naneste sérum a poté lehce vmasírujte noční krém. 

SERUM ACTIVE - luxusní sérum    
Má okamžitý vypínací efekt, vyhlazuje reliéf, Gatuline® snižuje intenzitu svalové kontrakce, Instensyl® má okamžitý viditelný zpevňující efekt. Platina - omlazuje pokožku a okamžitě snižuje viditelné známky stárnutí. Imperata cylindrica a kyselina hyaluronová dodávají intenzivní vlhkost, poskytují větší jas a svěžest, příjemný, vypnutý a svěží pocit.  Ideální i jako podklad pod make-up. Použití: Na očištěnou pleť naneste nejprve sérum a poté lehce vmasírujte denní, nebo noční krém. 

EYE CARE - luxusní oční krém
Velmi jemný krém, rychle se vstřebává, koloidní platina a Matrixyl vyhlazují kontury očí a přináší úlevu unaveným očím, cupuaçu máslo - cenný lipid vyživuje citlivou oblast očí. Extrakt z perské akácie hedvábné pomáhá proti únavě pokožky, působí proti otokům, zmírní temné kruhy pod očima. Použití: Naneste na očištěnou pleť v okolí očí ráno a večer a jemně vklepejte.
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP SEX A VZTAHY

Holčičí tajemství

Podle studie online seznamky Match se o sexu se svými kamarádkami baví více

TOP DOMOV

Vánoční dekorace

Pokud toužíte po dokonale ozdobeném vánočním stromku, více

TOP CESTOVÁNÍ

Maďarský wellness

Kromě toho, že v Maďarsku najdete jedny z nejstarších historických památek více

TOP GURMÁN

Perfektní káva

Za lahodným šálkem kávy nemusíte nutně mířit do kavárny více

TOP SPOLEČNOST

Galerie Mulier

V sobotu 8.12.2018 proběhne v Krhanicích otevření Galerii vypínačů a zásuvek Mulier. více

Perfektně uklizeno

Prázdninový režim pomalu končí. Vaše rodina se vrací zpět více

V souladu s přírodou

Citlivá dětská kůže vyžaduje zvláštní pozornost a péči. více

Novinka od Lenova

Ochladilo se, napadl první sníh, na náměstích se po roce znovu objevilo spoustu více