Připravte se na plesovou sezónu!

Text: Prima Žena
6. listopadu 2019 | 12:00

S příchodem podzimního listí a prvních sněhových vloček začínají chodit také pozvánky na společenské události, na kterých se chceme skvěle bavit a zářit až do rána. Pokud toužíte nejenom po dokonalých šatech a perfektním účesu, ale plánujete také oslnit okolí svým svěžím vzhledem, nechte se inspirovat tipy odborníků z Kliniky GHC Praha, jak snadno a rychle dosáhnout rozjasnění vaší přirozené krásy.

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

1/ Infuzní terapie rozzáří vzhled a prospějí zdraví
Střídaní počasí a nedostatek spánku mohou mít vliv na to, že vzhled najednou působí starším dojmem. Dnešní hektická doba a každodenní stres se podepisují v obličeji mnohem více než přibývající věk. Pokud cítíte celkovou vyčerpanost a pleť působí unaveným dojmem, vyzkoušejte infuzní terapie. Jedná se o nejúčinnější metodu, jak získat do svého těla obrovskou dávku vitamínů a minerálů, které posílí organismus a imunitu, zároveň doslova rozzáří vaši pleť a budete se cítit mnohem mladší a fit.

2/ Chemický peeling odstraní pigmentace a drobné vrásky
Chemický peeling na rozdíl od klasického kosmetického jde v pokožce hlouběji a postup aplikace se liší. Dermatolog nanese na obličej a dekolt přípravek na bázi kyseliny glykolové, která během několika minut způsobí začervenání a postupné olupování horní vrstvy pokožky, pod níž se nachází nová, hezká a neporušená pleť. Po prvním zákroku zmizí pigmentace a drobné vrásky, postupným opakování můžete docílit opravdu výrazného efektu. Nevýhodou je mírná bolestivost při aplikaci peelingu a lehká časová náročnost, protože se několik dnů může pleť ještě dodatečně olupovat až do konečného výsledku.

« předchozí strana 1 2

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP SEX A VZTAHY

Dětská traumata

Rozvody jsou bohužel stále častým koncem mnohých manželství. více

TOP DOMOV

Dospívající děti

Na sebedůvěru dětí mají od počátku zásadní vliv matka s otcem. více

TOP SPOLEČNOST

Diamantový příběh

Gabriela Dědičová pracuje v oboru DIAMANTŮ přes 10 let. Svoji kariéru začínala více

Česká síťovka

Vyrábí se od roku 1926, patří k symbolům éry socialismu, nyní se stává retro hitem více

Venkovní obývak

Nejznámější pařížské zahrady, Times Square či Bryant park v New Yorku více

Tančírna

Jak přečkat období dlouhých zimních večerů a vytahaných svetrů, když nás televizní více