Proč hydratovat v BIO kvalitě?

Text: Prima Žena
13. června 2018 | 09:00

V horkých letních dnech potřebuje pravidelný pitný nejen vaše tělo, ale i vaše pokožka. Možná, že pravidelně používáte minerální vody ve spreji, hydratační pleťové masky a třeba jste už vyzkoušely i kyslíkovou terapii, ale vaší pleti je to pořád málo.

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Přípravky s intenzivní hydratační silou nestačí?
Kromě toho, že pleti za horkých letních dnů chybí vláha, bývá obvykle také dost citlivá, a to i v případě, že běžně přecitlivělou pletí netrpíte. Působení slunečních paprsků je sice příjemné, ale bez šetrné péče se narušuje struktura pleti a pokožka se napíná, což s sebou nese nepříjemné pocity. Proto je pro letní období vhodné volit takové přípravky, které pleti dodají maximální možné množství vody, aniž by pro ni byly zátěží.

Méně znamená více
Jednou z možností „nezátěžové kosmetiky“ pro letní období jsou hydratační kosmetické přípravky v BIO kvalitě. Na rozdíl od běžné kosmetiky neobsahují syntetická barviva, parfemace, ani látky na bázi ropy. Suroviny v nich použité pocházejí z ekologického zemědělství, což minimalizuje dopad škodlivých látek na vaši pokožku.

Růžový letní BIO tip
Mezi přírodními surovinami je možné najít řadu různých možností, jak dodat pleti vláhu. Velmi efektivní pro letní hydrataci je kombinace vitamínu E a organických olejů, na níž je založená receptura Ultra zvlhčujícího krému na obličej od značky ECOWELL. Při pravidelném používání bude vaše pleť i v nejteplejších dnech vláčná a příjemně hydratovaná. Základem krému je olej z růže damascénské, jedné z nejluxusnějších a nejdražších rostlinných surovin na světě, dále pak arganový a meruňkový olej z ekologického zemědělství. Přípravky této značky obsahují pouze čisté přírodní suroviny a jsou hrdým nositelem certifikátu ICEA, který potvrzuje jejich BIO kvalitu.

K dostání jsou zatím pouze exkluzivně na www.liftea.cz
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP SEX A VZTAHY

Kyberšikana

Internet je pro mnoho dětí a teenagerů druhým domovem. více

TOP DOMOV

Tiché digestoře

Důležitým parametrem při výběru digestoře je její hlučnost více

TOP CESTOVÁNÍ

Lázně Lednice

Vyzkoušejte účinky jedinečného jodobromového pramene více

TOP GURMÁN

Víte co je dobré?

Představte si, že vcházíte do spižírny napěchované těmi nejlepšími více

TOP SPOLEČNOST

Zdravý víkend

Pokud vás lákají zdravé nákupy, kvalitní jídlo nebo osobní rozvoj více

Slabé pánevní dno

Téma pánevního dna trápilo mnoho našich kamarádek i zákaznic a tak jsme vytvořili více

Vaše vášeň

Odvážná. Nekompromisní. Svá. Přivítejte novou ovocně-květinovou více

Podlehněte šperkům

Český eshop Bangles.cz upoutá snad každou ženu svými nádhernými šperky. více