Regenerační pleťový krém od Kiehl’s

Text: Prima Žena
3. srpna 2019 | 09:00

Laboratoře společnosti Kiehl’s nyní představují regenerační pleťový krém Pure Vitality Skin Renewing Cream, jehož formule je z 99,6 % přírodní, a který maximálně využívá účinky dvou světově proslulých blahodárných přísad – manukového medu z Nového Zélandu a korejského červeného ženšenu. Ty napomáhají regeneraci kůže a zlepšují její odolnost, pokožka je tak jemnější a vypadá mladší.

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Laboratoře Kiehl´s spojily přírodní ingredience a vytvořily jemnou krémovou bázi s lehkou texturou, která je vhodná pro všechny typy pleti (dokonce i mastné a citlivé). Tento recept využívá unikátní neprodyšně uzavřenou nádobku, která chrání drahocenné přírodní ingredience, které pomáhají k jemnější, mladší a zářivější pokožce.

Unikátní formule je certifikována jako “Silver” Cradle to Cradle institutem, který bere v potaz životnost materiálů produktu, možnost obnovy materiálů, obnovitelné energie a uhlíkovou stopu při výrobě, hospodaření s vodou a sociální zodpovědnost. Certifikace slouží jako garance, že produkt a materiály byly vytvořeny tak, aby respektovaly lidské zdraví a životní prostředí a byly navrženy s ohledem na obnovu a efektivní spotřebu vody a čisté energie během procesu výroby.

Inspirované tradicemi Východu i Západu, Laboratoře společnosti Kiehl´s se zaměřily na ingredience, které jsou známy tím, že pomáhají pokožce rychleji regenerovat a zvyšují její odolnost. Z tohoto důvodu vybraly dvě nejvíce silné ingredience známé v tradiční medicíně, které pocházejí z přírody – Novozélandský med Manuka a korejský  červený ženšen.

Novozélandský med Nanuka
Manukový med je tmavý, krémový a jednodruhový a pochází ze severního ostrova Nového Zélandu, kde se tradiční maorská rodinná firma stará o jeho zpracování. V lékařství je med Manuka oceňovaný především díky svým protizánětlivým a antibakteriálním vlastnostem a schopnosti léčit poranění kůže, včetně pooperačních ran . V porovnání s jinými druhy medu obsahuje nejvyšší množství polyfenolu a má nejvyšší antioxidační účinky, které napomáhají pleť chránit před oxidativními poškozeními vzniklými např. v důsledku znečištěného vzduchu nebo UV záření.

« předchozí strana 1 2

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP SEX A VZTAHY

Partnerská krize

Krize ve vztahu může potkat každý pár. Je to přirozená fáze ve vývoji vztahu. více

TOP DOMOV

Dveřní kování

Odpovídá Kristina Boda, ředitelka firmy Cobra, největšího českého více

TOP SPOLEČNOST

Jsem žena

Charitativní projekt Jsem žena #jsembohyně, za jehož vznikem stojí hudební skladatelka, více

Bílá dovolená

Když se řekne Harrachov, většině lidí se vybaví horské středisko, více

Skincare dieta

Zatímco jsou všichni zaneprázdněni debatou o novoročních dietách, švédská skintech více

Plánujete stítění?

V zimě už sice plánujeme letní dovolenou, ale jelikož nám není v našich domovech horko, více