Regenerační pleťový krém od Kiehl’s

Text: Prima Žena
3. srpna 2019 | 09:00

Laboratoře společnosti Kiehl’s nyní představují regenerační pleťový krém Pure Vitality Skin Renewing Cream, jehož formule je z 99,6 % přírodní, a který maximálně využívá účinky dvou světově proslulých blahodárných přísad – manukového medu z Nového Zélandu a korejského červeného ženšenu. Ty napomáhají regeneraci kůže a zlepšují její odolnost, pokožka je tak jemnější a vypadá mladší.

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Laboratoře Kiehl´s spojily přírodní ingredience a vytvořily jemnou krémovou bázi s lehkou texturou, která je vhodná pro všechny typy pleti (dokonce i mastné a citlivé). Tento recept využívá unikátní neprodyšně uzavřenou nádobku, která chrání drahocenné přírodní ingredience, které pomáhají k jemnější, mladší a zářivější pokožce.

Unikátní formule je certifikována jako “Silver” Cradle to Cradle institutem, který bere v potaz životnost materiálů produktu, možnost obnovy materiálů, obnovitelné energie a uhlíkovou stopu při výrobě, hospodaření s vodou a sociální zodpovědnost. Certifikace slouží jako garance, že produkt a materiály byly vytvořeny tak, aby respektovaly lidské zdraví a životní prostředí a byly navrženy s ohledem na obnovu a efektivní spotřebu vody a čisté energie během procesu výroby.

Inspirované tradicemi Východu i Západu, Laboratoře společnosti Kiehl´s se zaměřily na ingredience, které jsou známy tím, že pomáhají pokožce rychleji regenerovat a zvyšují její odolnost. Z tohoto důvodu vybraly dvě nejvíce silné ingredience známé v tradiční medicíně, které pocházejí z přírody – Novozélandský med Manuka a korejský  červený ženšen.

Novozélandský med Nanuka
Manukový med je tmavý, krémový a jednodruhový a pochází ze severního ostrova Nového Zélandu, kde se tradiční maorská rodinná firma stará o jeho zpracování. V lékařství je med Manuka oceňovaný především díky svým protizánětlivým a antibakteriálním vlastnostem a schopnosti léčit poranění kůže, včetně pooperačních ran . V porovnání s jinými druhy medu obsahuje nejvyšší množství polyfenolu a má nejvyšší antioxidační účinky, které napomáhají pleť chránit před oxidativními poškozeními vzniklými např. v důsledku znečištěného vzduchu nebo UV záření.

« předchozí strana 1 2

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP SEX A VZTAHY

Jak zlepšit vztah?

Po dni v práci se s partnerem sejdete konečně doma. Když vyřešíte domácí povinnosti více

TOP DOMOV

Hiver Scandinave

Skandinávskou zimou se inspirovala nová kolekce francouzské porcelánky Gien. více

TOP CESTOVÁNÍ

Lázně Ensanu

Největší evropský provozovatel léčebných lázní Danubius Hotels Group více

TOP GURMÁN

Malý sportovci

Dětské kroužky a tréninky jsou již v plném proudu. Víte, jak správně připravit více

TOP SPOLEČNOST

Marcel Wanders

Světový designer Marcel Wanders navrhl koncept interiéru pro luxusní více

Slabé pánevní dno

Téma pánevního dna trápilo mnoho našich kamarádek i zákaznic a tak jsme vytvořili více

Letní líčení

S příchodem teplejšího počasí a slunečních paprsků většina žen ubírá na make-upu. více

Krásná pleť

S věkem kůže ztrácí svou pružnost a pevnost a stává se tenčí. Tato ztráta pružnosti více