Regenerační pleťový krém od Kiehl’s

Text: Prima Žena
3. srpna 2019 | 09:00

Laboratoře společnosti Kiehl’s nyní představují regenerační pleťový krém Pure Vitality Skin Renewing Cream, jehož formule je z 99,6 % přírodní, a který maximálně využívá účinky dvou světově proslulých blahodárných přísad – manukového medu z Nového Zélandu a korejského červeného ženšenu. Ty napomáhají regeneraci kůže a zlepšují její odolnost, pokožka je tak jemnější a vypadá mladší.

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Laboratoře Kiehl´s spojily přírodní ingredience a vytvořily jemnou krémovou bázi s lehkou texturou, která je vhodná pro všechny typy pleti (dokonce i mastné a citlivé). Tento recept využívá unikátní neprodyšně uzavřenou nádobku, která chrání drahocenné přírodní ingredience, které pomáhají k jemnější, mladší a zářivější pokožce.

Unikátní formule je certifikována jako “Silver” Cradle to Cradle institutem, který bere v potaz životnost materiálů produktu, možnost obnovy materiálů, obnovitelné energie a uhlíkovou stopu při výrobě, hospodaření s vodou a sociální zodpovědnost. Certifikace slouží jako garance, že produkt a materiály byly vytvořeny tak, aby respektovaly lidské zdraví a životní prostředí a byly navrženy s ohledem na obnovu a efektivní spotřebu vody a čisté energie během procesu výroby.

Inspirované tradicemi Východu i Západu, Laboratoře společnosti Kiehl´s se zaměřily na ingredience, které jsou známy tím, že pomáhají pokožce rychleji regenerovat a zvyšují její odolnost. Z tohoto důvodu vybraly dvě nejvíce silné ingredience známé v tradiční medicíně, které pocházejí z přírody – Novozélandský med Manuka a korejský  červený ženšen.

Novozélandský med Nanuka
Manukový med je tmavý, krémový a jednodruhový a pochází ze severního ostrova Nového Zélandu, kde se tradiční maorská rodinná firma stará o jeho zpracování. V lékařství je med Manuka oceňovaný především díky svým protizánětlivým a antibakteriálním vlastnostem a schopnosti léčit poranění kůže, včetně pooperačních ran . V porovnání s jinými druhy medu obsahuje nejvyšší množství polyfenolu a má nejvyšší antioxidační účinky, které napomáhají pleť chránit před oxidativními poškozeními vzniklými např. v důsledku znečištěného vzduchu nebo UV záření.

« předchozí strana 1 2

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP SEX A VZTAHY

Sex ve vyším věku

Ačkoliv četné průzkumy naznačují, že sexuální aktivita lidí pokračuje i ve vyšším věku, více

TOP DOMOV

Data v bezpečí

Smartphone je neocenitelným pomocníkem během každé dovolené. Hodí se na více

TOP CESTOVÁNÍ

Orfeova lyra

Každý z nás je jiný a někdo rád poznává nová místa a jiný se rád vrací tam, více

TOP GURMÁN

Tvarohový koláč

Máte doma přebytky ovoce a nestíháte je jíst? Co takhle si jeho lahodnou chuť více

TOP SPOLEČNOST

Nový cirku v Praze

Ve středu 14. srpna startuje 16. ročník mezinárodního festivalu nového cirkusu více

Slabé pánevní dno

Téma pánevního dna trápilo mnoho našich kamarádek i zákaznic a tak jsme vytvořili více

Letní líčení

S příchodem teplejšího počasí a slunečních paprsků většina žen ubírá na make-upu. více

Vůně Provence

Vzpomínáte, jaké to bylo odpočívat ve stínu olivovníku v Provence více