Revoluce v estetické medicíně

Text: Prima Žena
16. května 2019 | 12:00

Každá z nás chce být krásná, ale čas někdy pracuje proti nám a našemu vzhledu. Proto si velmi rády dopřejeme menší zkrášlení a to buď plastickou operací nebo estetickým ošetřením. Bohužel, ne každá zkrášlující procedura dopadne vždy dobře. Proto jsme pro vás vytvořili edukační portál Smart Aging, kde vám poradíme, jaký typ ošetření by pro vás byl vhodný a pomohl by vám vyřešit to, co vás zrovna trápí.

revoluce_v_esteticke_medicine_1_PZ.jpg revoluce_v_esteticke_medicine_2_PZ.jpg revoluce_v_esteticke_medicine_3_PZ.jpg revoluce_v_esteticke_medicine_4_PZ.jpg revoluce_v_esteticke_medicine_5_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Naším cílem ve Smart Aging je seznámit vás s tím, co je pro vaše tělo nejlepší a co jednotlivé zákroky vašemu tělo přinesou a nebo jak negativně se mohou na vašem těle podepsat. Je pro nás velmi důležité, aby jste se, po zákroku cítila přirozeně, mladistvě, krásně a zároveň neztratila svoji vlastní osobnost.

Mezi současné trendy estetické medicíny dnes patří autologní terapie. Autologní terapie skrývá veškerá ošetření, která pracují s vlastním materiálem pacienta a nejedná se o žádné chemikálie. Nejznámější z těchto metod je plazmaterapie.

U plazmaterapie se využívá inovativní metoda ARTHREX ACP, která unavenou pleť dokáže výrazně regenerovat a celý proces stárnutí zpomalit, a to bez narušení nervových vláken, které by negativně ovlivnilo mimiku vaší tváře. Metoda ACP je účinný způsob, jak zmírnit stárnutí pomocí tělu vlastních buněk bez použití toxinů, separačních gelů, aktivátoru a antiglukantů. Během ošetření totiž odebereme několik mililitrů krve, ze které pomocí centrifugace získáme plazmu, která v sobě nese růstové faktory obsažené v krevních destičkách. Tyto růstové faktory jsou nepostradatelné pro spuštění regeneračních procesů, které jsou klíčové ke stimulaci tvorby kolagenu, elastanu a nových cév. Plazma se může aplikovat na obličej, krk, dekolt, ruce a další partie.

Video z ošetření zde

Metoda ARTHREX ACP, kterou Smart Aging doporučuje je používaná předními klinikami po celém světe. V České republice tuto metodu používají kliniky Klinika GHC , Asklepion, Yes visage.

Více informací o současných trendech bezpečného a zdravého omlazení najdete na portálu www.smartaging.cz
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP SEX A VZTAHY

Benefity přátelství

Také jste si všimla, jak se životní tempo stále zrychluje? Je těžké této tendenci více

TOP DOMOV

Chytré řešení

Řešíte, jak rozdělit větší prostory bez stavebních úprav? Zajímavou variantou více

TOP CESTOVÁNÍ

Hudební léto

Pro téměř sedm z deseti mladých lidí je oblíbenou letní zábavou návštěva hudebního více

TOP GURMÁN

Degustační snídaně

Degustační večeři už vám nabídne spousta restaurací, ale degustační snídaně, více

TOP SPOLEČNOST

Pohádkou to začíná…

Už jen něco málo přes měsíc zbývá do začátku Letních shakespearovských slavností více

Slabé pánevní dno

Téma pánevního dna trápilo mnoho našich kamarádek i zákaznic a tak jsme vytvořili více

Letní líčení

S příchodem teplejšího počasí a slunečních paprsků většina žen ubírá na make-upu. více

Růžové víno

Léto je neodmyslitelně spojené se svěžími růžovými víny vládnoucími sezóně od jara a více