Revoluce v estetické medicíně

Text: Prima Žena
16. května 2019 | 12:00

Každá z nás chce být krásná, ale čas někdy pracuje proti nám a našemu vzhledu. Proto si velmi rády dopřejeme menší zkrášlení a to buď plastickou operací nebo estetickým ošetřením. Bohužel, ne každá zkrášlující procedura dopadne vždy dobře. Proto jsme pro vás vytvořili edukační portál Smart Aging, kde vám poradíme, jaký typ ošetření by pro vás byl vhodný a pomohl by vám vyřešit to, co vás zrovna trápí.

revoluce_v_esteticke_medicine_1_PZ.jpg revoluce_v_esteticke_medicine_2_PZ.jpg revoluce_v_esteticke_medicine_3_PZ.jpg revoluce_v_esteticke_medicine_4_PZ.jpg revoluce_v_esteticke_medicine_5_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Naším cílem ve Smart Aging je seznámit vás s tím, co je pro vaše tělo nejlepší a co jednotlivé zákroky vašemu tělo přinesou a nebo jak negativně se mohou na vašem těle podepsat. Je pro nás velmi důležité, aby jste se, po zákroku cítila přirozeně, mladistvě, krásně a zároveň neztratila svoji vlastní osobnost.

Mezi současné trendy estetické medicíny dnes patří autologní terapie. Autologní terapie skrývá veškerá ošetření, která pracují s vlastním materiálem pacienta a nejedná se o žádné chemikálie. Nejznámější z těchto metod je plazmaterapie.

U plazmaterapie se využívá inovativní metoda ARTHREX ACP, která unavenou pleť dokáže výrazně regenerovat a celý proces stárnutí zpomalit, a to bez narušení nervových vláken, které by negativně ovlivnilo mimiku vaší tváře. Metoda ACP je účinný způsob, jak zmírnit stárnutí pomocí tělu vlastních buněk bez použití toxinů, separačních gelů, aktivátoru a antiglukantů. Během ošetření totiž odebereme několik mililitrů krve, ze které pomocí centrifugace získáme plazmu, která v sobě nese růstové faktory obsažené v krevních destičkách. Tyto růstové faktory jsou nepostradatelné pro spuštění regeneračních procesů, které jsou klíčové ke stimulaci tvorby kolagenu, elastanu a nových cév. Plazma se může aplikovat na obličej, krk, dekolt, ruce a další partie.

Video z ošetření zde

Metoda ARTHREX ACP, kterou Smart Aging doporučuje je používaná předními klinikami po celém světe. V České republice tuto metodu používají kliniky Klinika GHC , Asklepion, Yes visage.

Více informací o současných trendech bezpečného a zdravého omlazení najdete na portálu www.smartaging.cz
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP SEX A VZTAHY

Jak přežít rozvod

Máte za sebou rozvod? Pak jste právě ukončili jednu důležitou etapu. více

TOP DOMOV

Dospívající děti

Na sebedůvěru dětí mají od počátku zásadní vliv matka s otcem. více

TOP SPOLEČNOST

Diamantový příběh

Gabriela Dědičová pracuje v oboru DIAMANTŮ přes 10 let. Svoji kariéru začínala více

Česká síťovka

Vyrábí se od roku 1926, patří k symbolům éry socialismu, nyní se stává retro hitem více

Venkovní obývak

Nejznámější pařížské zahrady, Times Square či Bryant park v New Yorku více

Tančírna

Jak přečkat období dlouhých zimních večerů a vytahaných svetrů, když nás televizní více