Revoluce v estetické medicíně

Text: Prima Žena
16. května 2019 | 12:00

Každá z nás chce být krásná, ale čas někdy pracuje proti nám a našemu vzhledu. Proto si velmi rády dopřejeme menší zkrášlení a to buď plastickou operací nebo estetickým ošetřením. Bohužel, ne každá zkrášlující procedura dopadne vždy dobře. Proto jsme pro vás vytvořili edukační portál Smart Aging, kde vám poradíme, jaký typ ošetření by pro vás byl vhodný a pomohl by vám vyřešit to, co vás zrovna trápí.

revoluce_v_esteticke_medicine_1_PZ.jpg revoluce_v_esteticke_medicine_2_PZ.jpg revoluce_v_esteticke_medicine_3_PZ.jpg revoluce_v_esteticke_medicine_4_PZ.jpg revoluce_v_esteticke_medicine_5_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Naším cílem ve Smart Aging je seznámit vás s tím, co je pro vaše tělo nejlepší a co jednotlivé zákroky vašemu tělo přinesou a nebo jak negativně se mohou na vašem těle podepsat. Je pro nás velmi důležité, aby jste se, po zákroku cítila přirozeně, mladistvě, krásně a zároveň neztratila svoji vlastní osobnost.

Mezi současné trendy estetické medicíny dnes patří autologní terapie. Autologní terapie skrývá veškerá ošetření, která pracují s vlastním materiálem pacienta a nejedná se o žádné chemikálie. Nejznámější z těchto metod je plazmaterapie.

U plazmaterapie se využívá inovativní metoda ARTHREX ACP, která unavenou pleť dokáže výrazně regenerovat a celý proces stárnutí zpomalit, a to bez narušení nervových vláken, které by negativně ovlivnilo mimiku vaší tváře. Metoda ACP je účinný způsob, jak zmírnit stárnutí pomocí tělu vlastních buněk bez použití toxinů, separačních gelů, aktivátoru a antiglukantů. Během ošetření totiž odebereme několik mililitrů krve, ze které pomocí centrifugace získáme plazmu, která v sobě nese růstové faktory obsažené v krevních destičkách. Tyto růstové faktory jsou nepostradatelné pro spuštění regeneračních procesů, které jsou klíčové ke stimulaci tvorby kolagenu, elastanu a nových cév. Plazma se může aplikovat na obličej, krk, dekolt, ruce a další partie.

Video z ošetření zde

Metoda ARTHREX ACP, kterou Smart Aging doporučuje je používaná předními klinikami po celém světe. V České republice tuto metodu používají kliniky Klinika GHC , Asklepion, Yes visage.

Více informací o současných trendech bezpečného a zdravého omlazení najdete na portálu www.smartaging.cz
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP SEX A VZTAHY

Lechtivé filmy

Dlouhou dobu se mělo za to, že zatímco muže sexuálně vzrušují vizuální podněty, více

TOP DOMOV

Kvalitní povlečení

Po náročném dni se každý těší na pořádnou dávku odpočinku. Proč si večer více

TOP CESTOVÁNÍ

Orfeova lyra

Každý z nás je jiný a někdo rád poznává nová místa a jiný se rád vrací tam, více

TOP GURMÁN

Ketonová dieta

5 mýtů o ketonové dietě podle výživové poradkyně Moniky Čermákové. více

TOP SPOLEČNOST

Veletrhy krásy

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou tradicí, tedy INTERBEAUTY PRAGUE více

Bílá dovolená

Když se řekne Harrachov, většině lidí se vybaví horské středisko, více

Chytré řešení

Řešíte, jak rozdělit větší prostory bez stavebních úprav? Zajímavou variantou více

Krásná pleť

S věkem kůže ztrácí svou pružnost a pevnost a stává se tenčí. Tato ztráta pružnosti více