Svátečně krásná

Text: Prima Žena
8. prosince 2018 | 09:00

Každá z nás chce ve svátečních chvílích zářit. Jak na to, když adventní čas je pro mnohé z nás časem shonu a horečných příprav, a tak nám zbývá málo času na relaxaci a péči o sebe? Přinášíme vám několik tipů, které vám pomohou usednout nejen ke štědrovečernímu stolu krásná, svěží a odpočatá.

svatecne_krasna_1_PZ.jpg svatecne_krasna_2_PZ.jpg svatecne_krasna_6_PZ.jpg svatecne_krasna_4_PZ.jpg svatecne_krasna_5_PZ.jpg
svatecne_krasna_3_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Unavené a zničené ruce od pečení a předvánočního úklidu a nohy uběhané z nákupů odměníte gelovými hydratačními rukavicemi a ponožkami. Ty díky přírodním olejům dodají potřebnou výživu a vaše ruce a chodidla budou opět krásná a zdravá. Terapie vám zabere pouhou půlhodinku 3-4 x do týdne, takže ušetříte i drahocenný čas.

Pleti, která trpí stresem, znečištěným ovzduším, střídáním teplot, dopřejte pravidelnou výživu a regeneraci. Odměnou vám bude rozjasněná a zdravím zářící pleť. Využijte například hojivé a vyživující účinky aloe vera. V regenerační emulzi Avinya ji najdete v čisté přírodní formě. Společně s přírodními oleji pleť vyživuje a regeneruje. Emulze je velmi lehká, dobře se nanáší a velmi rychle vstřebává. Využijete ji nejen jako rychlou podkladovou emulzi pod make-up, ale i jako lehký noční krém.

Udělejte si čas a dopřejte si příjemnou relaxační koupel. Teplá voda uvolní celé tělo, unavené svaly i přetíženou mysl. Dopřejte si alespoň půl hodinku soukromí a ticha. Celkový účinek podpoříte přidáním koupelových solí či bylinných koupelí. Koupelová sůl napomáhá prokrvení pokožky a dodává minerály, levandule zklidní rozjitřenou mysl, pomeranč nebo citron zase povzbudí.  Vaše tělo načerpá nové síly, myšlenky se utřídí a další předvánoční výzvy naplánujete a zrealizujete s novou energií.

Ušetřete čas i energii a vyberte a nakupte vánoční dárky online. Pro sebe i své blízké si vyberete třeba na www.zdravibezchemie.cz. Vaše dárky tak přinesou nejen radost, ale i zdraví, energii a pohodu, kterou nám může dát pouze příroda.

A pokud přece jen něco nevyjde podle vašich představ, nelamte si s tím hlavu. Důležitý je přece čas, který máme na naše blízké, štěstí z jejich přítomnosti a dobrý pocit z toho, co se nám zvládnout povedlo.
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP SEX A VZTAHY

Osudové poznání

Tak a dost! Veronika si pomyslně dupla nožkou a vymazala ho z adresáře mobilu. více

TOP DOMOV

Interiérové dveře

Ať už se chystáte zařizovat nový byt nebo rekonstruovat, dveře budou nepochybně více

TOP CESTOVÁNÍ

Wellness a relax

Augustiniánský dům je rodinný wellness & spa hotel ****superior, více

TOP GURMÁN

Mixitella od Mixit

Hoď tam kupu oříšků, pořádnou hrst čokolády a rozmixuj. více

TOP SPOLEČNOST

Zajdetě do divadla

Chcete-li si dopřát kulturní zážitky, ale v teple a v pohodlí? více

Vánoční dárky

Druhá adventní neděle je již za námi a než se nadějeme, budeme míchat bramborový salát více

V souladu s přírodou

Citlivá dětská kůže vyžaduje zvláštní pozornost a péči. více

Waterdrop

Odložte ponožky a kosmetiku na jinou příležitost a dejte letos přednost více