Svátečně krásná

Text: Prima Žena
8. prosince 2018 | 09:00

Každá z nás chce ve svátečních chvílích zářit. Jak na to, když adventní čas je pro mnohé z nás časem shonu a horečných příprav, a tak nám zbývá málo času na relaxaci a péči o sebe? Přinášíme vám několik tipů, které vám pomohou usednout nejen ke štědrovečernímu stolu krásná, svěží a odpočatá.

svatecne_krasna_1_PZ.jpg svatecne_krasna_2_PZ.jpg svatecne_krasna_6_PZ.jpg svatecne_krasna_4_PZ.jpg svatecne_krasna_5_PZ.jpg
svatecne_krasna_3_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Unavené a zničené ruce od pečení a předvánočního úklidu a nohy uběhané z nákupů odměníte gelovými hydratačními rukavicemi a ponožkami. Ty díky přírodním olejům dodají potřebnou výživu a vaše ruce a chodidla budou opět krásná a zdravá. Terapie vám zabere pouhou půlhodinku 3-4 x do týdne, takže ušetříte i drahocenný čas.

Pleti, která trpí stresem, znečištěným ovzduším, střídáním teplot, dopřejte pravidelnou výživu a regeneraci. Odměnou vám bude rozjasněná a zdravím zářící pleť. Využijte například hojivé a vyživující účinky aloe vera. V regenerační emulzi Avinya ji najdete v čisté přírodní formě. Společně s přírodními oleji pleť vyživuje a regeneruje. Emulze je velmi lehká, dobře se nanáší a velmi rychle vstřebává. Využijete ji nejen jako rychlou podkladovou emulzi pod make-up, ale i jako lehký noční krém.

Udělejte si čas a dopřejte si příjemnou relaxační koupel. Teplá voda uvolní celé tělo, unavené svaly i přetíženou mysl. Dopřejte si alespoň půl hodinku soukromí a ticha. Celkový účinek podpoříte přidáním koupelových solí či bylinných koupelí. Koupelová sůl napomáhá prokrvení pokožky a dodává minerály, levandule zklidní rozjitřenou mysl, pomeranč nebo citron zase povzbudí.  Vaše tělo načerpá nové síly, myšlenky se utřídí a další předvánoční výzvy naplánujete a zrealizujete s novou energií.

Ušetřete čas i energii a vyberte a nakupte vánoční dárky online. Pro sebe i své blízké si vyberete třeba na www.zdravibezchemie.cz. Vaše dárky tak přinesou nejen radost, ale i zdraví, energii a pohodu, kterou nám může dát pouze příroda.

A pokud přece jen něco nevyjde podle vašich představ, nelamte si s tím hlavu. Důležitý je přece čas, který máme na naše blízké, štěstí z jejich přítomnosti a dobrý pocit z toho, co se nám zvládnout povedlo.
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP SEX A VZTAHY

Erotika ve vztahu

Více než polovina žen i mužů má sex hned po první schůzce. Pro více než třetinu více

TOP DOMOV

Životní prostředí

O třídění odpadu či šetření plasty jste už určitě slyšeli, ale přesto nevíte, více

TOP CESTOVÁNÍ

Dovolená v Řecku

První červencový týden tradičně patří mezi nejžádanější termíny pro odjezd více

TOP GURMÁN

KetoDieta

Chutnou redukční dietu, při které nemusíte hladovět, a nadbytečná kila půjdou zaručeně více

TOP SPOLEČNOST

Veletrh For Arch

Objevte novou, chytřejší a bezpečnější budoucnost na 30. ročníku mezinárodního stavebního více

Original Marines

Italská módní značka – od batolat až po teens. Hledáte něco hezkého pro své děti, více

Bílá dovolená

Když se řekne Harrachov, většině lidí se vybaví horské středisko, více

Letní líčení

S příchodem teplejšího počasí a slunečních paprsků většina žen ubírá na make-upu. více