Svátečně krásná

Text: Prima Žena
8. prosince 2018 | 09:00

Každá z nás chce ve svátečních chvílích zářit. Jak na to, když adventní čas je pro mnohé z nás časem shonu a horečných příprav, a tak nám zbývá málo času na relaxaci a péči o sebe? Přinášíme vám několik tipů, které vám pomohou usednout nejen ke štědrovečernímu stolu krásná, svěží a odpočatá.

svatecne_krasna_1_PZ.jpg svatecne_krasna_2_PZ.jpg svatecne_krasna_6_PZ.jpg svatecne_krasna_4_PZ.jpg svatecne_krasna_5_PZ.jpg
svatecne_krasna_3_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Unavené a zničené ruce od pečení a předvánočního úklidu a nohy uběhané z nákupů odměníte gelovými hydratačními rukavicemi a ponožkami. Ty díky přírodním olejům dodají potřebnou výživu a vaše ruce a chodidla budou opět krásná a zdravá. Terapie vám zabere pouhou půlhodinku 3-4 x do týdne, takže ušetříte i drahocenný čas.

Pleti, která trpí stresem, znečištěným ovzduším, střídáním teplot, dopřejte pravidelnou výživu a regeneraci. Odměnou vám bude rozjasněná a zdravím zářící pleť. Využijte například hojivé a vyživující účinky aloe vera. V regenerační emulzi Avinya ji najdete v čisté přírodní formě. Společně s přírodními oleji pleť vyživuje a regeneruje. Emulze je velmi lehká, dobře se nanáší a velmi rychle vstřebává. Využijete ji nejen jako rychlou podkladovou emulzi pod make-up, ale i jako lehký noční krém.

Udělejte si čas a dopřejte si příjemnou relaxační koupel. Teplá voda uvolní celé tělo, unavené svaly i přetíženou mysl. Dopřejte si alespoň půl hodinku soukromí a ticha. Celkový účinek podpoříte přidáním koupelových solí či bylinných koupelí. Koupelová sůl napomáhá prokrvení pokožky a dodává minerály, levandule zklidní rozjitřenou mysl, pomeranč nebo citron zase povzbudí.  Vaše tělo načerpá nové síly, myšlenky se utřídí a další předvánoční výzvy naplánujete a zrealizujete s novou energií.

Ušetřete čas i energii a vyberte a nakupte vánoční dárky online. Pro sebe i své blízké si vyberete třeba na www.zdravibezchemie.cz. Vaše dárky tak přinesou nejen radost, ale i zdraví, energii a pohodu, kterou nám může dát pouze příroda.

A pokud přece jen něco nevyjde podle vašich představ, nelamte si s tím hlavu. Důležitý je přece čas, který máme na naše blízké, štěstí z jejich přítomnosti a dobrý pocit z toho, co se nám zvládnout povedlo.
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP SEX A VZTAHY

Vzestupy a pády

Každý vztah má své vzestupy a pády, ale existují obecné signály, více

TOP DOMOV

Nová okna

S jarním počasím se po zimní přestávce vrací období stavebních prací. více

TOP CESTOVÁNÍ

Interaktivní výstava

Chcete děti pořádně zabavit, unavit a zároveň byste rádi, aby se i něco zajímavého více

TOP GURMÁN

Zdravý životní styl

Možná se vám někdy do rukou dostaly články o tom, jak zhoršená ekonomická situace více

TOP SPOLEČNOST

Divadelní romantika

Úspěšná divadelní představení se nemusí nutně pojit pouze s velkými scénami. více

Original Marines

Italská módní značka – od batolat až po teens. Hledáte něco hezkého pro své děti, více

V souladu s přírodou

Citlivá dětská kůže vyžaduje zvláštní pozornost a péči. více

Bílá dovolená

Když se řekne Harrachov, většině lidí se vybaví horské středisko, více