Vrásky? Poperte se s nimi!

Text: Simona Grossmannová, kosmetická poradkyně
17. dubna 2020 | 09:00

Redukujte hloubku vrásek přirozeně … v teple Vašeho domova.

vrasky_poperte_se_s_nimi_1_PZ.png

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Snad každá žena se někdy pozastavila nad alespoň jednou vráskou, která se zdá o trošku hlubší než obvykle. Obzvlášť, když k Vám přijde Vaše milá ratolest se slovy: „Proč máš tady tu rýhu ve tváři?“. Tak nad tímto se samozřejmě můžeme s láskou pousmát, neboť děti jsou upřímné a bezprostřední. Ale nás samotné to přinejmenším vede k zamyšlení.

Návodů na redukci „rýh“ je mnoho.
Dnes si povíme něco o vráskách hlubokých, chcete-li mimických, výrazových. Nejčastěji jsou to vrásky mračící se - třeba v oblasti čela nebo mezi obočími, či vrásky smějící se, které se ukazují kolem očí nebo se táhnou od nosu ke rtům. Ano, i tyto vrásky lze účinně korigovat doma…

Tak, a jak teď na to. Nejrychlejší a nejúčinnější by bylo naši mimiku prostě zastavit a přestat vyjadřovat své vnitřní pocity navenek. To je samozřejmě rada humorná. Někdy je pro nás, zdá se, nezbytné absolvovat zkrášlující zákrok, který ochromí náš výraz, ale dodá nám zřejmě na sebevědomí. Proč ne, ale přemíra těchto zákroků může být pro pleť spíše zátěží než pomocí.

Ale my chceme přece stále zůstat přirozeně krásné, usmívat se a stárnout s noblesou. Proto je přirozenější do své pleti doplnit látky prostřednictvím kosmetické péče. A některé produkty jsou, věřte a přesvědčte se, tolik účinné. Například vysoký procentuální obsah kyseliny hyaluronové ve spojení s hexapeptidy je kombinací vskutku zázračnou. A kde tuto kombinaci naleznete? V nenápadném, ale naprosto jedinečně působícím medicínsko-dermatologickém produktu značky BIODROGA MD Hyaluron Concentrate 10 % - Koncentrát kyseliny hyaluronové 10%, kterému se právem přezdívá „kosmetický botox“.
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP SEX A VZTAHY

Jak přežít rozvod

Máte za sebou rozvod? Pak jste právě ukončili jednu důležitou etapu. více

TOP DOMOV

Dospívající děti

Na sebedůvěru dětí mají od počátku zásadní vliv matka s otcem. více

TOP SPOLEČNOST

Stezka Krkonoše

Přes 1 500 metrů dlouhá Stezka korunami stromů Krkonoše na okraji Janských Lázních více

Original Marines

Italská módní značka – od batolat až po teens. Hledáte něco hezkého pro své děti, více

Česká síťovka

Vyrábí se od roku 1926, patří k symbolům éry socialismu, nyní se stává retro hitem více

Dokonalý Valentýn

Svátek sv. Valentýna počítají zamilovaní k nejdůležitějším dnům v roce. více