Vraťte své pleti mládí

Text: Prima Žena
30. října 2019 | 09:00

Mikrojehličkování nebo-li microneedling je nejmodernější způsob mezoterapie, která nastartuje tvorbu kolagenu a elastinu a tím spouští samoobnovu pokožky. Nabízí tak široké spektrum využití počínaje vyhlazením vrásek, zpevněním kontur obličeje či odstraněním nežádoucích pigmentových skvrn. Není však mikrojehličkování jako mikrojehličkování. Jak se v nabídkách vyznat?

vratte_sve_pleti_mladi_1_PZ.png vratte_sve_pleti_mladi_2_PZ.png

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Zde je několik typů:
1.    Mikrojehličkování dermaválečkem

Mikrojehličkování dermaválečkem nebo-li peercing rollerová mezoterapie je nejzákladnější metoda, při které se používá kombinace účinných sér s titanovými mikrojehlami.

2.    Mikrojehličkování  dermaperem
Jedná se o nejrozšířenější mikrojehličkování často nazývané jako mezoterapie dermaperem, kdy je do pokožky pomocí desítek mikrojehliček vpravována účinná látka. 

3.    Mikrojehličková radiofrekvence
Mikrojehličková radiofrekvence kombinuje 2 efektivní metody omlazení a obnovy kolagenu: mikrojehličkování a radiofrekvenci. Během ošetření proniká desítky  pozlacených mikrojehliček přímo ke kolagenním vláknům a zároveň se uvolňuje radiofrekvenční tepelná energie, která stimuluje jejich vypínání.

4.    Vital Injector / Skinbooster
Ošetření přístrojem Vital Injector spočívá v hloubkové zcela rovnoměrné aplikaci kyseliny hyaluronové pomocí ultratenkých jehliček, která je dávkována v absolutně přesném množství, což by se i při sebepečlivější aplikaci rukou nikdy nepodařilo.  Ošetření je vynikající pro doplnění kyseliny hyaluronové, která vlivem slunění, stresu, kouření a věku postupně ubývá. Pro zachování objemu a pružnosti pokožky ji tedy musíme pravidelně doplňovat.

Všechny tyto metody stimulují v pokožce tvorbu vlastního kolagenu a spouští kaskádu omlazujících procesů. Jsou efektivní pro omlazení a zpevnění pleti, vyhlazení vrásek, při léčbě jizev, strií či akné. Ať zvolíte jakékoliv mikrojehličkování, nebudete zklamáni. Na každou pleť se však hodí jiný typ a tak není nic jednoduššího, než se svěřit do rukou profesionálů z kliniky PRO visage, kteří se na mikrojehličkování specializují.

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP SEX A VZTAHY

Jak přežít rozvod

Máte za sebou rozvod? Pak jste právě ukončili jednu důležitou etapu. více

TOP DOMOV

Krásná dlažba

Prostory jako je terasa či zahrada nejenže dotvářejí vzhled našeho domu více

TOP SPOLEČNOST

Stezka Krkonoše

Přes 1 500 metrů dlouhá Stezka korunami stromů Krkonoše na okraji Janských Lázních více

Slabé pánevní dno

Téma pánevního dna trápilo mnoho našich kamarádek i zákaznic a tak jsme vytvořili více

Bílá dovolená

Když se řekne Harrachov, většině lidí se vybaví horské středisko, více

Tančírna

Jak přečkat období dlouhých zimních večerů a vytahaných svetrů, když nás televizní více