Zen Purity odličovací balzám

Text: Prima Žena
12. ledna 2019 | 09:00

Odličování nepatří mezi nejoblíbenější úkony a mnohdy ho provádíme pouze ze zvyku a vědomí, že je to nezbytné. Co kdyby to ale bylo jinak a odličování se stalo rituálem na který se budete těšit a který bude znamenat i něco víc? Rutiuál očisty nám pomáhá zbavit se všech vlivů, které na nás během dne působí.

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

 My ženy jsme jako houby, které ze svého okolí nasávají emoce a mají potřebu vše rozebírat a řešit, což je v pořádku, ale na konci dne už to může být hodně vyčerpávající. Je proto dobré se večer na chvíli zastavit a všechno to ze sebe smýt. Do tohoto produktu je proto vložená afirmace Nechvám odejít vše nepotřebné. Odpouštím. Díky této afirmaci, kterou si během odličování můžeme i říkat, se nám podaří zbavit se zbytečné zátěže a načerpat nové síly.

Složení balzámu Zen Purity je samozřejmě čistě přírodní a veganské. Čistící balzám se hodí pro všechny typy pleti a díky obsaženým olejům - jojobovému, ricinovému a hroznovému, hloubkově a přitom šetrně pleť čistí aniž by narušil její ochranný film. Obsažené esenciální oleje jako růže, šalvěj a mandarinka, pak pomáhají pokožce regulovat tvorbu kožního mazu a působí antisepticky a předchází tvorbě vrásek. Zároveň mají tyto oleje příznivý vliv na vaši psychiku. Pleť je po použití balzámu hezky hydratovaná a vyživená a připravená na další péči.

Balzám Zen Purity se používá každý večer k odlíčení make-upu a čištění pleti, ale i každé ráno k odstranění toho, co pleť vyloučila během noci. Balzám je bezvodý a nanáší se ho malé množství na suchou nebo navlhčenou pleť. Krouživými pohyby se zapracuje do pleti a poté se setře žínkou nebo houbičkou namočenou v teplé vodě.

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP SEX A VZTAHY

Buďte dámou

Dnešní uspěchaná doba očekává od žen, že si budou počínat odhodlaně a energicky. více

TOP DOMOV

Péče o šperky

Krásný šperk se stává naší součástí, a tak není divu, že se nám ho vůbec nechce sundávat. více

TOP CESTOVÁNÍ

Interaktivní výstava

Chcete děti pořádně zabavit, unavit a zároveň byste rádi, aby se i něco zajímavého více

TOP GURMÁN

Nutriční fakta

Výživová expertka Gabriela Peacock Báňová, která vyvinula také svoji řadu doplňků stravy více

TOP SPOLEČNOST

Desing Shaker

Sedmý výběrový veletrh interiérového designu DESIGN SHAKER se v prostorách více

Original Marines

Italská módní značka – od batolat až po teens. Hledáte něco hezkého pro své děti, více

Slabé pánevní dno

Téma pánevního dna trápilo mnoho našich kamarádek i zákaznic a tak jsme vytvořili více

Perfektně uklizeno

Prázdninový režim pomalu končí. Vaše rodina se vrací zpět více