Zen Purity odličovací balzám

Text: Prima Žena
12. ledna 2019 | 09:00

Odličování nepatří mezi nejoblíbenější úkony a mnohdy ho provádíme pouze ze zvyku a vědomí, že je to nezbytné. Co kdyby to ale bylo jinak a odličování se stalo rituálem na který se budete těšit a který bude znamenat i něco víc? Rutiuál očisty nám pomáhá zbavit se všech vlivů, které na nás během dne působí.

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

 My ženy jsme jako houby, které ze svého okolí nasávají emoce a mají potřebu vše rozebírat a řešit, což je v pořádku, ale na konci dne už to může být hodně vyčerpávající. Je proto dobré se večer na chvíli zastavit a všechno to ze sebe smýt. Do tohoto produktu je proto vložená afirmace Nechvám odejít vše nepotřebné. Odpouštím. Díky této afirmaci, kterou si během odličování můžeme i říkat, se nám podaří zbavit se zbytečné zátěže a načerpat nové síly.

Složení balzámu Zen Purity je samozřejmě čistě přírodní a veganské. Čistící balzám se hodí pro všechny typy pleti a díky obsaženým olejům - jojobovému, ricinovému a hroznovému, hloubkově a přitom šetrně pleť čistí aniž by narušil její ochranný film. Obsažené esenciální oleje jako růže, šalvěj a mandarinka, pak pomáhají pokožce regulovat tvorbu kožního mazu a působí antisepticky a předchází tvorbě vrásek. Zároveň mají tyto oleje příznivý vliv na vaši psychiku. Pleť je po použití balzámu hezky hydratovaná a vyživená a připravená na další péči.

Balzám Zen Purity se používá každý večer k odlíčení make-upu a čištění pleti, ale i každé ráno k odstranění toho, co pleť vyloučila během noci. Balzám je bezvodý a nanáší se ho malé množství na suchou nebo navlhčenou pleť. Krouživými pohyby se zapracuje do pleti a poté se setře žínkou nebo houbičkou namočenou v teplé vodě.

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP SEX A VZTAHY

Dejte si svůj cíl

Každý Nový rok si dáváme předsevzetí. Ale proč, když je opakovaně porušujeme? více

TOP DOMOV

Klika jako klenot

I ten nejobyčejnější stavební materiál lze proměnit v designový klenot! více

TOP CESTOVÁNÍ

Zimní dovolená

Maximálně vyladěnou zimní dovolenou si užijete v moderně vybaveném areálu více

TOP GURMÁN

Mixitella od Mixit

Hoď tam kupu oříšků, pořádnou hrst čokolády a rozmixuj. více

TOP SPOLEČNOST

Ženy v běhu

Ženy v běhu je název nové komedie, která přináší příběh čtyř žen více

Original Marines

Italská módní značka – od batolat až po teens. Hledáte něco hezkého pro své děti, více

V souladu s přírodou

Citlivá dětská kůže vyžaduje zvláštní pozornost a péči. více

Novinka od Lenova

Ochladilo se, napadl první sníh, na náměstích se po roce znovu objevilo spoustu více