Zen Purity odličovací balzám

Text: Prima Žena
12. ledna 2019 | 09:00

Odličování nepatří mezi nejoblíbenější úkony a mnohdy ho provádíme pouze ze zvyku a vědomí, že je to nezbytné. Co kdyby to ale bylo jinak a odličování se stalo rituálem na který se budete těšit a který bude znamenat i něco víc? Rutiuál očisty nám pomáhá zbavit se všech vlivů, které na nás během dne působí.

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

 My ženy jsme jako houby, které ze svého okolí nasávají emoce a mají potřebu vše rozebírat a řešit, což je v pořádku, ale na konci dne už to může být hodně vyčerpávající. Je proto dobré se večer na chvíli zastavit a všechno to ze sebe smýt. Do tohoto produktu je proto vložená afirmace Nechvám odejít vše nepotřebné. Odpouštím. Díky této afirmaci, kterou si během odličování můžeme i říkat, se nám podaří zbavit se zbytečné zátěže a načerpat nové síly.

Složení balzámu Zen Purity je samozřejmě čistě přírodní a veganské. Čistící balzám se hodí pro všechny typy pleti a díky obsaženým olejům - jojobovému, ricinovému a hroznovému, hloubkově a přitom šetrně pleť čistí aniž by narušil její ochranný film. Obsažené esenciální oleje jako růže, šalvěj a mandarinka, pak pomáhají pokožce regulovat tvorbu kožního mazu a působí antisepticky a předchází tvorbě vrásek. Zároveň mají tyto oleje příznivý vliv na vaši psychiku. Pleť je po použití balzámu hezky hydratovaná a vyživená a připravená na další péči.

Balzám Zen Purity se používá každý večer k odlíčení make-upu a čištění pleti, ale i každé ráno k odstranění toho, co pleť vyloučila během noci. Balzám je bezvodý a nanáší se ho malé množství na suchou nebo navlhčenou pleť. Krouživými pohyby se zapracuje do pleti a poté se setře žínkou nebo houbičkou namočenou v teplé vodě.

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP SEX A VZTAHY

Benefity přátelství

Také jste si všimla, jak se životní tempo stále zrychluje? Je těžké této tendenci více

TOP DOMOV

Zahrada na balkoně

Také každé léto obdivujete rozkvetlé balkony vašich sousedů, ale sami si více

TOP CESTOVÁNÍ

Villa Memories

Zážitky, společně strávený čas, radost a odpočinek - to jsou základní ingredience každého více

TOP GURMÁN

Degustační snídaně

Degustační večeři už vám nabídne spousta restaurací, ale degustační snídaně, více

TOP SPOLEČNOST

Státní opera

Znovuotevření Státní opery se blíží. Než se tomu tak v neděli 5. ledna 2020 stane, více

Slabé pánevní dno

Téma pánevního dna trápilo mnoho našich kamarádek i zákaznic a tak jsme vytvořili více

Bílá dovolená

Když se řekne Harrachov, většině lidí se vybaví horské středisko, více

Chytré řešení

Řešíte, jak rozdělit větší prostory bez stavebních úprav? Zajímavou variantou více