Božská a podmanivá péče o tělo

Text: Prima Žena
10. července 2018 | 12:00

Objevte řadu Élixir Corps značky PAYOT, komplexní péči o tělo pro podtržení krásy ženského těla působící na všechny smysly, která nyní přináší dva nové produkty pro ještě hedvábnější pokožku.

bozska_a_podmaniva_2_PZ.jpg bozska_a_podmaniva_1_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Existují jedinečné balzamické rostliny, kteréžto uznávali již antičtí Řekové jako symboly nesmrtelnosti a krásy, pro jejich regenerační účinky na pleť. To fascinovalo Nadii PAYOT. Z tohoto vzácného dědictví laboratoře PAYOT vybraly dvě esence: Myrhu a Amyris pro nový senzoriální zážitek s péčí o tělo.

Créme sublime élixir
Zpevňující tělová péče se vzácnými oleji
Seznamte se s božskou péčí, která intenzivně vyživuje, zpevňuje a zvýrazňuje krásu těla. Tající olejovo-krémová textura s podmanivými tóny myrhy a amyris okamžitě vyhladí pokožku a zanechá ji jemně parfémovou. Krémová textura se vpíjí do pokožky a přitom se mění v olej pro hladší masáž a lepší absorpci. V jádru složení naleznete koktejl vzácných olejů: Arganový olej zachovává mladistvost pokožky a vzácný abysinianový olej má vyživující a vyhlazující účinky. Silnou aktivní složkou je také křemík, který posiluje syntézu proteinů, strukturálního elasticinu a kolagenu pro tvarování postavy.

Élixir Le Parfum
Koncentrovaná smyslnost, výprava do jiného světa, dobrodružství pro smysly: to vše představuje tato podmanivá vůně, která vznikla ze setkání barokní myrhy, posvátné africké pryskyřice a amyrisového dřeva. Unikátní kompozici parfému otevírají sluncem prozářené květinové tóny neroli a plumérií rychle nahrazené středními, dřevitými, až barokními tóny chlubícími se myrhou a amyris spolu s růžovou esencí, které ji konečně zavedou k božsky vanilkovému pižmu.

Znovu objevte potěšení z hýčkání svého těla a přeměňte tuto příležitost ve chvíli odpočinku a příjemného zážitku. Více o produktech PAYOT naleznete zde
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP SEX A VZTAHY

Kyberšikana

Internet je pro mnoho dětí a teenagerů druhým domovem. více

TOP DOMOV

Tiché digestoře

Důležitým parametrem při výběru digestoře je její hlučnost více

TOP CESTOVÁNÍ

Lázně Lednice

Vyzkoušejte účinky jedinečného jodobromového pramene více

TOP GURMÁN

Olomoucké tvarůžky

Tak jako se po čase vrací móda, tak se na výsluní popularity pohybují i potraviny. více

TOP SPOLEČNOST

Zdravý víkend

Pokud vás lákají zdravé nákupy, kvalitní jídlo nebo osobní rozvoj více

Original Marines

Italská módní značka – od batolat až po teens. Hledáte něco hezkého pro své děti, více

Slabé pánevní dno

Téma pánevního dna trápilo mnoho našich kamarádek i zákaznic a tak jsme vytvořili více

Víte co je dobré?

Představte si, že vcházíte do spižírny napěchované těmi nejlepšími více