Bylinkový zázrak, který uleví od bolesti

Text: Prima Žena
15. srpna 2019 | 09:00

Výroba bylinných produktů je odedávna opředena různými pověrami, kouzly a tajemstvími. Ať už se jedná o termín sběru (například u královny všech letních bylin – Třezalky tečkované na sv. Jana) nebo dobu sběru (kupříkladu poledne či večer), která je velmi často podmíněna i tím, kterou část byliny chceme sbírat (květy, kořeny, listy, semena či plody).

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Lidé věřili a byli i dle svých zkušeností přesvědčeni, že byliny dokážou zázraky. V dnešní době na tuto tradici opět navazujeme, obracíme se k vzácné krajině kolem nás a snažíme se pro sebe i své blízké najít čistě přírodní pomocníky bez nutnosti přidávat chemické přísady. Z jedné ze zázračných bylin je utvořen i Svatojánský třezalkový olej z dílny Dr. Dudka. Jemný olej dokáže pleť obnovit, zklidnit a zároveň i vyživit. Tento jedinečný produkt by rozhodně neměl chybět nikomu, kdo by si snad chtěl ověřit, jestli je moc svatojánských bylin opravdu magická. 

Svatojánský třezalkový olej zjemňuje a zklidňuje suchou, citlivou a podrážděnou pleť. V letních měsících dokonale regeneruje pokožku po spálení od sluníčka. Svůj díl práce odvede i při popáleninách, opruzeninách či proleženinách. Velmi choulostivá je i péče o jizvy, které díky svým hojivým a protizánětlivým účinkům třezalkový olej ošetří a vyhladí. Vzhledem k příjemné konzistenci je olej vhodný i na promazávání suché a ekzematické pokožky. Ovšem je nutné poznamenat, že olej se hodí opravdu až po slunění a neměl by být použit před pobytem na slunci.

Jeho využití je všestranné. Při jemném promazávání zregeneruje jednotlivé části těla, ale zároveň bude příjemným společníkem i během koupele. Uvolňuje tělo i ducha.  Svatojánský třezalkový olej od Dr. Dudka je vhodným produktem i pro maminky, které ho při častém nošení více kilové zátěže v podobě malých miminek mohou využít nejen na masáž bolavých svalů a zad, ale také do koupele pro sebe  i miminko. Jemná pokožka kojenců je tak dokonale vyživena a díky zklidňujícím vlastnostem oleje je každé miminko šťastné  a tiché. Reference spokojených maminek a dětí jsou jednoznačně ta nejlepší reklama. Třezalkový olej je vhodný od narození a díky svým léčivým schopnostem je tím správným společníkem po celý život.

« předchozí strana 1 2

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP SEX A VZTAHY

Lechtivé filmy

Dlouhou dobu se mělo za to, že zatímco muže sexuálně vzrušují vizuální podněty, více

TOP DOMOV

Data v bezpečí

Smartphone je neocenitelným pomocníkem během každé dovolené. Hodí se na více

TOP CESTOVÁNÍ

Orfeova lyra

Každý z nás je jiný a někdo rád poznává nová místa a jiný se rád vrací tam, více

TOP GURMÁN

Nupo One Meal

Značka Nupo je synonymem zdravého hubnutí a to již od roku 1981. více

TOP SPOLEČNOST

Veletrhy krásy

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou tradicí, tedy INTERBEAUTY PRAGUE více

Bílá dovolená

Když se řekne Harrachov, většině lidí se vybaví horské středisko, více

Vůně Provence

Vzpomínáte, jaké to bylo odpočívat ve stínu olivovníku v Provence více

Chytré řešení

Řešíte, jak rozdělit větší prostory bez stavebních úprav? Zajímavou variantou více