Bylinkový zázrak, který uleví od bolesti

Text: Prima Žena
15. srpna 2019 | 09:00

Výroba bylinných produktů je odedávna opředena různými pověrami, kouzly a tajemstvími. Ať už se jedná o termín sběru (například u královny všech letních bylin – Třezalky tečkované na sv. Jana) nebo dobu sběru (kupříkladu poledne či večer), která je velmi často podmíněna i tím, kterou část byliny chceme sbírat (květy, kořeny, listy, semena či plody).

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Lidé věřili a byli i dle svých zkušeností přesvědčeni, že byliny dokážou zázraky. V dnešní době na tuto tradici opět navazujeme, obracíme se k vzácné krajině kolem nás a snažíme se pro sebe i své blízké najít čistě přírodní pomocníky bez nutnosti přidávat chemické přísady. Z jedné ze zázračných bylin je utvořen i Svatojánský třezalkový olej z dílny Dr. Dudka. Jemný olej dokáže pleť obnovit, zklidnit a zároveň i vyživit. Tento jedinečný produkt by rozhodně neměl chybět nikomu, kdo by si snad chtěl ověřit, jestli je moc svatojánských bylin opravdu magická. 

Svatojánský třezalkový olej zjemňuje a zklidňuje suchou, citlivou a podrážděnou pleť. V letních měsících dokonale regeneruje pokožku po spálení od sluníčka. Svůj díl práce odvede i při popáleninách, opruzeninách či proleženinách. Velmi choulostivá je i péče o jizvy, které díky svým hojivým a protizánětlivým účinkům třezalkový olej ošetří a vyhladí. Vzhledem k příjemné konzistenci je olej vhodný i na promazávání suché a ekzematické pokožky. Ovšem je nutné poznamenat, že olej se hodí opravdu až po slunění a neměl by být použit před pobytem na slunci.

Jeho využití je všestranné. Při jemném promazávání zregeneruje jednotlivé části těla, ale zároveň bude příjemným společníkem i během koupele. Uvolňuje tělo i ducha.  Svatojánský třezalkový olej od Dr. Dudka je vhodným produktem i pro maminky, které ho při častém nošení více kilové zátěže v podobě malých miminek mohou využít nejen na masáž bolavých svalů a zad, ale také do koupele pro sebe  i miminko. Jemná pokožka kojenců je tak dokonale vyživena a díky zklidňujícím vlastnostem oleje je každé miminko šťastné  a tiché. Reference spokojených maminek a dětí jsou jednoznačně ta nejlepší reklama. Třezalkový olej je vhodný od narození a díky svým léčivým schopnostem je tím správným společníkem po celý život.

« předchozí strana 1 2

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP SEX A VZTAHY

Trans komunita

Spolek Transparent, který pomáhá trans osobám při jejich začleňování do společnosti, více

TOP DOMOV

Vůně Estéban

Bytová vůně Teck & Tonka inspirovaná Afrikou, absolutní bestseller firmy Estéban více

TOP CESTOVÁNÍ

Vánoční Evropa

Ano, mnohé vánoční trhy začínají v evropských metropolích už v půlce listopadu. více

TOP GURMÁN

Rýžové chipsy

Rýžové chipsy jsou skvělým způsobem, jak ukojit malý dopolední nebo odpolední hlad více

TOP SPOLEČNOST

Zkoleduj se

Adventní charitativní projekt vánočních koncertů ZKOLEDUJ SE, iniciovaný hercem více

Slabé pánevní dno

Téma pánevního dna trápilo mnoho našich kamarádek i zákaznic a tak jsme vytvořili více

Bílá dovolená

Když se řekne Harrachov, většině lidí se vybaví horské středisko, více

Doušek pohody

Vybírat vánoční dárky pro dědečka, kamarádku, tchýni či kolegu může být oříšek více