Cool letní osvěžení pokožky

Text: Prima Žena
26. července 2020 | 09:00

Příjemné letní počasí s sebou přináší sluníčko, nový příval energie, dobrou náladu. Neodmyslitelně k němu však patří také nepříjemné pocení a častá potřeba osvěžení pokožky. Pokud nejste zrovna u bazénu, ale čeká vás den v práci, či běhání po městě, dopřejte své pokožce příjemné osvěžení s těmito pomocníky.

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Energizující sprcha
Než vyrazíte do ulic, dopřejte si ranní osvěžující sprchu, která vás po probuzení skvěle nakopne do nového dne a zároveň díky voňavému sprchovému gelu vaši pokožku na několik hodin krásně provoní a ochladí. Při sprchování dejte přednost vlažné vodě, abyste tělu nepřivodily šok. Pamatujte, že aklimatizace organismu na vnější klima by mohlo urychlit pocení. Ve svém ranním rituálu nezapomeňte také na pokožku hlavy. Vyzkoušejte do vašeho oblíbeného šamponu přidat pár kapek čajovníkového oleje, který dopřeje pokožce hlavy žádoucí pocit ochlazení. Po osvěžující sprše stačí, abyste na sebe nahodila lehké oblečení, ideálně z přírodních materiálů, jako je bavlna či len.

Deodorant/antiperspirant je základ
Pocení je naprosto normální jev pro každého z nás, v létě nás však může více omezovat než jindy a navodit nám pocity, o které opravdu žádná z nás nestojí. Nepříjemnému zápachu a pocitu pocení můžete zabránit použitím vhodného deodorantu, či antiperspirantu. Pokud si zvolíte správný produkt, pomůže vám cítit se dobře po celý den. Dávejte si pozor, co z těchto variant zvolíte. Antiperspirant omezuje pocení, zatímco deodorant překrývá pouze zápach, který vzniká činností mikroorganismů na naší pokožce. Zvažte, tedy, co je pro vás z nabídky v obchodech nejvhodnější. Preferujete-li bio produkty bez chemie, i ty již dnes na našem trhu najdete, stačí jen pár vyzkoušet na vlastní kůži a najít ten nejúčinnější pro vás.

« předchozí strana 1 2

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP SEX A VZTAHY

Milostný život

Důraz na komplexní prožitek, orgasmus obou partnerů, více komunikace v sexu, více

TOP DOMOV

Květiny v lednu

V pražském květinářství Zahrada na niti najdete veškeré vybavení více

TOP CESTOVÁNÍ

Zimní království

Zasněžená Dolní Morava má otevřené brány pro milovníky jiskřivě bílých výhledů více

TOP GURMÁN

Zdravá strava

Se začátkem nového roku vám přinášíme několik účinných zásad, více

TOP SPOLEČNOST

Chirurg influencerem

Sociální sítě jsou v dnešní době jedním z nejvýznamnějších komunikačních kanálů, více

Slabé pánevní dno

Téma pánevního dna trápilo mnoho našich kamarádek i zákaznic a tak jsme vytvořili více

Severský design

Mohou tradiční designové přístupy a nová perspektiva fungovat dohromady? více

Jak přežít rozvod

Máte za sebou rozvod? Pak jste právě ukončili jednu důležitou etapu. více