Domácí relaxace

Text: Prima Žena
29. prosince 2020 | 09:00

Měli jste náročný den? Dopřejte vašemu tělu i mysli pořádnou relaxaci z pohodlí domova. Máme pro vás tipy, jak se nabít novou energií a setřást ze sebe veškerý nahromaděný stres. Inspirujte se a začněte ještě dnes.

domaci_relaxace_1_PZ.jpg domaci_relaxace_2_PZ.jpg domaci_relaxace_3_PZ.jpg domaci_relaxace_5_PZ.jpg domaci_relaxace_4_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Kneippův chodník na studené nohy
Objevte účinky Kneippova chodníku. Stačí vám dva kbelíky se studenou a teplou vodou vystlané oblázky, v nichž střídavě několik minut přešlapujete a masírujete svá chodidla. Vynikající způsob, jak si zlepšit imunitu, uvolnit nervový systém a prokrvit dolní končetiny.

Koupelí k dokonalé relaxaci
Pokud trpíte kožními problémy nebo častým nachlazením, zkuste do horké vany nasypat sůl z Mrtvého moře. Unikátní složení minerálních látek, které v žádné jiné soli nenajdete, vám pomůže se nejen uvolnit, ale i proti alergiím, lupénce, ekzému, revmatoidních onemocněních či problémech s dýchacími cestami.  Pokud si chcete jen dopřát uvolňující koupel, vsaďte na směs bylin určených přímo k relaxaci, jako meduňka, eukalipt, levandule či třezalka.

Aromaterapií k duševní pohodě
Ať už si vůni rostlinných silic dopřejete ve vaně, v podobě masáže od partnera, budete je vdechovat prostřednictvím aromalampy, či popíjet nálevy, vaše tělo bude dokonale zrelaxované a uvolněné.

Přestože si spoustu ozdravných a relaxačních procedur můžete udělat sami doma, není nad profesionální péči. Na rezervačním portálu spa.cz můžete vybírat ze spousty pobytových wellness balíčků či pobytů u ověřených poskytovatelů. Najděte pro sebe ten pravý relax.
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP SEX A VZTAHY

Milostný život

Důraz na komplexní prožitek, orgasmus obou partnerů, více komunikace v sexu, více

TOP DOMOV

Stop virům

V této době, kdy na nás viry útočí doslova ze všech stran, je daleko obtížnější více

TOP GURMÁN

Zdravá strava

Se začátkem nového roku vám přinášíme několik účinných zásad, více

TOP SPOLEČNOST

Pavol Seriš

Pavol Seriš je v brněnském Divadle Bolka Polívky stálým a vítaným hostem. více

Lékárnička na cesty

Dovolená, prázdniny a cestování patří odjakživa k sobě. Přestože to letos více

Svěží a vypnutá pleť

Caviar Of Switzerland je výjimečná kolekce produktů proti stárnutí pleti, více

Krásná dlažba

Prostory jako je terasa či zahrada nejenže dotvářejí vzhled našeho domu více