Investice do krásy se vyplatí

Text: Prima Žena
29. srpna 2017 | 12:00

Jednou z nejuznávanějších soukromých klinik plastické chirurgie a estetické dermatologie je klinika LaserPlastic, která se již více než 18 let stará o krásu i těch nejnáročnějších klientů. Najdete ji na romantickém místě Prahy – v Platnéřské ulici.

investice_do_krasy_se_vyplati_1_PZ.jpg investice_do_krasy_se_vyplati_2_PZ.jpg investice_do_krasy_se_vyplati_3_PZ.jpg investice_do_krasy_se_vyplati_4_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Klinika LaserPlastic patří bezesporu mezi nejlepší zařízení svého druhu u nás, a právě proto si do ní najdou cestu i nároční klienti, kteří očekávají to nejlepší. Od soukromí, zázemí a profesionální péče, až po luxusní prostředí. Počet operačních sálů, konzultačních a zákrokových místností dovoluje uspokojit všechny zájemce o širokou nabídku z oblasti plastické chirurgie, estetické dermatologie, laserových výkonů, cévní chirurgie a zejména moderních liposukcí. To vše v prostředí, které je důstojnou kombinací moderní medicíny a historické zástavby Prahy v okolí Klementina. O klienty pečuje tým špičkových lékařských odborníků pod vedením primářky MUDr. Marty Moidlové, jejích asistentů a zdravotních sester. „Jedním z důvodů, proč je naše klinika tak vyhledávaná, je podle slov samotných pacientů ohleduplný osobní přístup a etika našich lékařů. Všichni zájemci dostávají podrobné informace o zákrocích, které jsou jim doporučeny, ale někdy také ne. To záleží na osobním posouzení vhodnosti určitého výkonu pro daného člověka. Jakýkoli zákrok se totiž nedá dělat jen pro peníze, ale především proto, aby byl smysluplný a pacientovi pomohl, přinesl mu radost, sebevědomí a dobrou náladu,“ popisuje kliniku primářka MUDr. Marta Moidlová.

Klinika disponuje kompletní škálou laserů a dalších přístrojů předních světových výrobců. Každý z nich je vysoce specializovaný na určitou problematiku. Používají se k omlazení pleti, odstraňování nežádoucích chloupků, vrásek, jizev a jizviček po akné, rozšířených žilek, ohně, pigmentací, tetování, mateřských znamének a dalších výrůstků na kůži, chrápání, transplantace vlasů, vlastního tuku, léčí se akné, varixy. Také zde (jako první) provádí laserovou liposukci, která je šetrnější a efektivnější než klasická liposukce. Samozřejmostí je zvyšování kvalifikace všech pracovníků formou zahraničních stáží a kongresů s prezentací vlastních výsledků. Moderní postupy kliniky LaserPlastic pomáhají zlepšit nejen vzhled, ale také zvyšovat dobrý pocit a sebevědomí. „Specialitou naší kliniky je spojení oboru laserové a estetické dermatologie s plastickou chirurgií. Díky této kombinaci se podařilo vzbudit zájem široké veřejnosti. Cílem nás všech na klinice je nejen dokonalé odvedení odborné práce, ale i duševní pohoda klientů během výkonu a individuální přístup ke každému pacientovi. Vážíme si každého klienta, upřednostňujeme jeho prospěch před svým vlastním. Neustále se nejen já a celý můj tým vzdělávám, sleduji vývoj oboru, investuji do novinek,“ dodává primářka Moidlová.

Motto kliniky: Každý člověk si přeje dlouhý život, ale nikdo nechce být starý. Jonathan Swift
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP SEX A VZTAHY

Status rozvedená

Rozvedená je každá druhá. Pokud se to stalo i vám, nemá cenu rezignovat více

TOP DOMOV

Péče o poklady

Chystáte se na velký jarní úklid? Obáváte se, abyste při něm nepoškodili více

TOP GURMÁN

Zdravější mlsání

Cizrna, čočka, fazole, česnek, uzené jalapeňos nebo chilli. více

TOP SPOLEČNOST

Královská rodina

Ženy hýbou světem a o členkách britské královské rodiny to platí dvojnásob. více

Bílá dovolená

Když se řekne Harrachov, většině lidí se vybaví horské středisko, více

Lékárnička na cesty

Dovolená, prázdniny a cestování patří odjakživa k sobě. Přestože to letos více

Diamantový příběh

Gabriela Dědičová pracuje v oboru DIAMANTŮ přes 10 let. Svoji kariéru začínala více