Když začíná nadvláda noci

Text: Prima Žena
25. prosince 2018 | 09:00

Zhasněte světla. A dovolte noci, aby převzala nadvládu. Jen pár sekund. Víc nepotřebuje. A najednou jí patří celá intenzita světla. Obklopí ji modrá aura připomínající silnou a zářivou energii. Je nedostupná. A přitom tak přitažlivá… A navýsost záhadná.

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Volání noci: Black Opium Eau De Parfum Intense
Legendární temnota černé kávy. Magická aura modrého absintu. Vzrušení z nové touhy. YSL Beauty představuje nový přírůstek do rodiny Black Opium: Black Opium Eau de Parfum Intense. Nezaměnitelná modrá verze legendární lahvičky Black Opium a nový revoluční rukopis Nathalie Lorsonové, Marie Salamagneové, Honorine Blancové a Oliviera Crespa. V úchvatné kampani se opět představí oficiální tvář YSL Beauty: Zoë Kravitz.

Vůně: Nálada v modrém

Silnější, odvážnější, se sebejistou a smyslnou intenzitou… Black Opium Eau de Parfum Intense je vyzývavou interpretací noci v celé její kráse, velikosti a tajemnosti. Ve snaze vytvořit nový přírůstek do rodiny Black Opium, který by vzal legendární kávový motiv na nové dobrodružství, hledali perfuméři Nathalie Lorsonová, Marie Salamagneová, Honorine Blancová a Olivier Cresp inspiraci ve vůni modrého absintu. Zelenomodrý likér ochucený pelyňkem, anýzem a aromatickými bylinkami se může pochlubit kontroverzní pověstí a kvůli svým pověstným halucinogenním účinkům je v řadě zemí zakázán. V kombinaci s anýzem a sladkou modrou ostružinou tvoří klíčovou vrchní nótu Black Opium Eau de Parfum Intense, která je neobvyklá a zároveň uhrančivá, vzbuzuje zvědavost a vede k okamžitému pocitu přitažlivosti. Vyniká totiž určitou nespoutaností, která vás zaujme, přitáhne a už nikdy nepustí.

V srdci vůně jasně zní absolut z arabského jasmínu, který se pojí s absolutem z pomerančového květu do svůdného, smyslného a hřejivě exotického akordu. V základu pak nesmí chybět legendární kávová nóta, která pečetí rukopis Black Opium. V této kompozici se k ní připojují lékořice, santalové dřevo a vanilka, které vytvářejí krémovou spodní notu, která působí povědomě a přesto je zcela unikátní. Záměrně odvážná kompozice přináší do řady Black Opium zcela novou intenzitu: chuť kávy, kterou zvýrazňuje vyzývavost modrého absintu doplňující legendární kávovo-květinový akord o novou auru.

« předchozí strana 1 2

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP SEX A VZTAHY

Závislost doby

…i 10 minut bez telefonu pro mnohé znamená stres více

TOP DOMOV

Talent u dětí

Jedním z největších omylů, který se týká kreslení, je otázka talentu. Mylně se domníváme více

TOP CESTOVÁNÍ

Rodinná dovolena

Letní dovolená je pro řadu českých rodin událostí, na kterou se těší celý rok více

TOP GURMÁN

Melounové menu

Co lehkého k jídlu v parných horkých dnech? Co nachystat nového a originálního více

TOP SPOLEČNOST

Letní kina

Nejlepším společníkem pro prázdninové večery je dobrý film. více

Original Marines

Italská módní značka – od batolat až po teens. Hledáte něco hezkého pro své děti, více

Slabé pánevní dno

Téma pánevního dna trápilo mnoho našich kamarádek i zákaznic a tak jsme vytvořili více

Chytré řešení

Řešíte, jak rozdělit větší prostory bez stavebních úprav? Zajímavou variantou více