Když začíná nadvláda noci

Text: Prima Žena
25. prosince 2018 | 09:00

Zhasněte světla. A dovolte noci, aby převzala nadvládu. Jen pár sekund. Víc nepotřebuje. A najednou jí patří celá intenzita světla. Obklopí ji modrá aura připomínající silnou a zářivou energii. Je nedostupná. A přitom tak přitažlivá… A navýsost záhadná.

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Volání noci: Black Opium Eau De Parfum Intense
Legendární temnota černé kávy. Magická aura modrého absintu. Vzrušení z nové touhy. YSL Beauty představuje nový přírůstek do rodiny Black Opium: Black Opium Eau de Parfum Intense. Nezaměnitelná modrá verze legendární lahvičky Black Opium a nový revoluční rukopis Nathalie Lorsonové, Marie Salamagneové, Honorine Blancové a Oliviera Crespa. V úchvatné kampani se opět představí oficiální tvář YSL Beauty: Zoë Kravitz.

Vůně: Nálada v modrém

Silnější, odvážnější, se sebejistou a smyslnou intenzitou… Black Opium Eau de Parfum Intense je vyzývavou interpretací noci v celé její kráse, velikosti a tajemnosti. Ve snaze vytvořit nový přírůstek do rodiny Black Opium, který by vzal legendární kávový motiv na nové dobrodružství, hledali perfuméři Nathalie Lorsonová, Marie Salamagneová, Honorine Blancová a Olivier Cresp inspiraci ve vůni modrého absintu. Zelenomodrý likér ochucený pelyňkem, anýzem a aromatickými bylinkami se může pochlubit kontroverzní pověstí a kvůli svým pověstným halucinogenním účinkům je v řadě zemí zakázán. V kombinaci s anýzem a sladkou modrou ostružinou tvoří klíčovou vrchní nótu Black Opium Eau de Parfum Intense, která je neobvyklá a zároveň uhrančivá, vzbuzuje zvědavost a vede k okamžitému pocitu přitažlivosti. Vyniká totiž určitou nespoutaností, která vás zaujme, přitáhne a už nikdy nepustí.

V srdci vůně jasně zní absolut z arabského jasmínu, který se pojí s absolutem z pomerančového květu do svůdného, smyslného a hřejivě exotického akordu. V základu pak nesmí chybět legendární kávová nóta, která pečetí rukopis Black Opium. V této kompozici se k ní připojují lékořice, santalové dřevo a vanilka, které vytvářejí krémovou spodní notu, která působí povědomě a přesto je zcela unikátní. Záměrně odvážná kompozice přináší do řady Black Opium zcela novou intenzitu: chuť kávy, kterou zvýrazňuje vyzývavost modrého absintu doplňující legendární kávovo-květinový akord o novou auru.

« předchozí strana 1 2

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP SEX A VZTAHY

Vzestupy a pády

Každý vztah má své vzestupy a pády, ale existují obecné signály, více

TOP DOMOV

Péče o šperky

Krásný šperk se stává naší součástí, a tak není divu, že se nám ho vůbec nechce sundávat. více

TOP GURMÁN

Kusmi Tea

Zatím posledním přírůstkem v sortimentu výběrových čajů z celého světa Kusmi Tea více

TOP SPOLEČNOST

Desing Shaker

Sedmý výběrový veletrh interiérového designu DESIGN SHAKER se v prostorách více

Slabé pánevní dno

Téma pánevního dna trápilo mnoho našich kamarádek i zákaznic a tak jsme vytvořili více

Bílá dovolená

Když se řekne Harrachov, většině lidí se vybaví horské středisko, více

Polévka je grunt

„Polévka je grunt a maso je špunt,“ také jste to od babičky slýchali? více