Když začíná nadvláda noci

Text: Prima Žena
25. prosince 2018 | 09:00

Zhasněte světla. A dovolte noci, aby převzala nadvládu. Jen pár sekund. Víc nepotřebuje. A najednou jí patří celá intenzita světla. Obklopí ji modrá aura připomínající silnou a zářivou energii. Je nedostupná. A přitom tak přitažlivá… A navýsost záhadná.

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Volání noci: Black Opium Eau De Parfum Intense
Legendární temnota černé kávy. Magická aura modrého absintu. Vzrušení z nové touhy. YSL Beauty představuje nový přírůstek do rodiny Black Opium: Black Opium Eau de Parfum Intense. Nezaměnitelná modrá verze legendární lahvičky Black Opium a nový revoluční rukopis Nathalie Lorsonové, Marie Salamagneové, Honorine Blancové a Oliviera Crespa. V úchvatné kampani se opět představí oficiální tvář YSL Beauty: Zoë Kravitz.

Vůně: Nálada v modrém

Silnější, odvážnější, se sebejistou a smyslnou intenzitou… Black Opium Eau de Parfum Intense je vyzývavou interpretací noci v celé její kráse, velikosti a tajemnosti. Ve snaze vytvořit nový přírůstek do rodiny Black Opium, který by vzal legendární kávový motiv na nové dobrodružství, hledali perfuméři Nathalie Lorsonová, Marie Salamagneová, Honorine Blancová a Olivier Cresp inspiraci ve vůni modrého absintu. Zelenomodrý likér ochucený pelyňkem, anýzem a aromatickými bylinkami se může pochlubit kontroverzní pověstí a kvůli svým pověstným halucinogenním účinkům je v řadě zemí zakázán. V kombinaci s anýzem a sladkou modrou ostružinou tvoří klíčovou vrchní nótu Black Opium Eau de Parfum Intense, která je neobvyklá a zároveň uhrančivá, vzbuzuje zvědavost a vede k okamžitému pocitu přitažlivosti. Vyniká totiž určitou nespoutaností, která vás zaujme, přitáhne a už nikdy nepustí.

V srdci vůně jasně zní absolut z arabského jasmínu, který se pojí s absolutem z pomerančového květu do svůdného, smyslného a hřejivě exotického akordu. V základu pak nesmí chybět legendární kávová nóta, která pečetí rukopis Black Opium. V této kompozici se k ní připojují lékořice, santalové dřevo a vanilka, které vytvářejí krémovou spodní notu, která působí povědomě a přesto je zcela unikátní. Záměrně odvážná kompozice přináší do řady Black Opium zcela novou intenzitu: chuť kávy, kterou zvýrazňuje vyzývavost modrého absintu doplňující legendární kávovo-květinový akord o novou auru.

« předchozí strana 1 2

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP SEX A VZTAHY

Osudové poznání

Tak a dost! Veronika si pomyslně dupla nožkou a vymazala ho z adresáře mobilu. více

TOP DOMOV

Interiérové dveře

Ať už se chystáte zařizovat nový byt nebo rekonstruovat, dveře budou nepochybně více

TOP CESTOVÁNÍ

Wellness a relax

Augustiniánský dům je rodinný wellness & spa hotel ****superior, více

TOP GURMÁN

Mixitella od Mixit

Hoď tam kupu oříšků, pořádnou hrst čokolády a rozmixuj. více

TOP SPOLEČNOST

Ženy v běhu

Ženy v běhu je název nové komedie, která přináší příběh čtyř žen více

Perfektně uklizeno

Prázdninový režim pomalu končí. Vaše rodina se vrací zpět více

Vánoční dárky

Druhá adventní neděle je již za námi a než se nadějeme, budeme míchat bramborový salát více

Novinka od Lenova

Ochladilo se, napadl první sníh, na náměstích se po roce znovu objevilo spoustu více