Lepší vzhled - lepší sebevědomí

Text: PrimaŽena
27. října 2016 | 15:00

Stopy na naší kůži nechává čas, drobná poranění, sluníčko i akné. A občas se s nějakou nedokonalostí už narodíme. Zatoužíte občas po hladší a dokonalejší pleti? Některým z nás však navíc ještě komplikují život pigmentové skvrny, mateřská znaménka, výrůstky na kůži, nežádoucí chloupky, jizvičky po akné a celá řada dalších problémů, se kterými si sami neporadíme a musíme vyhledat odbornou pomoc.

Lepší vzhled - lepší sebevědomí4.jpg Lepší vzhled - lepší sebevědomí5.jpg Lepší vzhled - lepší sebevědomí6.jpg Lepší vzhled - lepší sebevědomí7.jpg moidlova.jpg
Lepší vzhled - lepší sebevědomí3.jpg Lepší vzhled - lepší sebevědomí2.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Co dělat, když se nám na obličeji nebo těle něco takového objeví?

V prvé řadě je potřeba vyhledat odborného lékaře. Zákroky se v dnešní době provádějí laserovou i další technikou. Ta pomáhá nejen v odstraňování znamének  a chloupků, ale také při omlazování pleti, Ulthera, vyhlazování vrásek, jizev, rozšířených žilek, ohně, pigmentací, tetování, i při léčbě akné ,křečových žil, depilaci  a chrápání.

Kde pomoc hledat?

Klinika Laserplastic se nachází na romantickém místě Prahy – v Platnéřské ulici. Špičkově vybavené operační sály, konzultační a zákrokové místnosti, dovolují uspokojit všechny zájemce o širokou nabídku z oblasti plastické chirurgie, estetické dermatologie, laserových výkonů, cévní chirurgie a zejména moderních liposukcí a transfer tuku.
 O klienty pečuje tým špičkových lékařských odborníků pod vedením MUDr. Marty Moidlové, jejich asistentů a zdravotních sester. Klinika disponuje kompletní škálou laserů předních světových výrobců. Každý z nich je vysoce specializovaný na určitou problematiku.
 Na klinice se také provádí laserová liposukce, která je šetrnější a efektivnější než liposukce klasická. Moderní postupy kliniky Laserplastic pomáhají zlepšit nejen vzhled, ale také zvyšovat dobrý pocit a sebevědomí.
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP SEX A VZTAHY

Status rozvedená

Rozvedená je každá druhá. Pokud se to stalo i vám, nemá cenu rezignovat více

TOP DOMOV

Zahrádkářská sezóna

I když je venku stále sníh a mráz, pomalu, ale jistě nám startuje nová více

TOP GURMÁN

Zdravější mlsání

Cizrna, čočka, fazole, česnek, uzené jalapeňos nebo chilli. více

TOP SPOLEČNOST

Královská rodina

Ženy hýbou světem a o členkách britské královské rodiny to platí dvojnásob. více

Slabé pánevní dno

Téma pánevního dna trápilo mnoho našich kamarádek i zákaznic a tak jsme vytvořili více

Krásná dlažba

Prostory jako je terasa či zahrada nejenže dotvářejí vzhled našeho domu více

Severský design

Mohou tradiční designové přístupy a nová perspektiva fungovat dohromady? více