Liposukce a lipolýza v moderním stylu

Text: Prima Žena
11. ledna 2021 | 09:00

Jestli je tato doba v něčem opravdu výhodná, pak je to čas, který máme pro realizaci svých velkých snů, takových, které se nesplní přes noc. Cesta za perfektní postavou může být jedním z nich. Pokud se vám vážně dlouhodobě nedaří zhubnout a zvažujete zákroky spojené s odstraněním tuku, ideální chvíle nejspíš přichází právě teď.

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Vydejte se s námi na malou exkurzi, po které se budete cítit jistější, a třeba už příště do znovuotevřeného koktejl baru nebo kanceláře vkročíte s figurou, kterou jste si vždycky přáli. Jen vám zkrátka chyběly informace, odvaha a čas.

Možná bojujete s celoživotní nadváhou, tělo nemáte pod kontrolou, jak jste byli zvyklí, v důsledku porodu, přibývajícího věku či zdravotních problémů anebo se vám navzdory příkladnému jídelníčku a pohybu nikdy nepodařilo vyladit určité partie, protože geny jsou silnější − ve všech těchto případech může být odstranění tuku rozumnou volbou. Pro tělo a příběh každého z nás ale funguje jiný přístup, který je potřeba pečlivě vyhodnotit, a rozhodně by neměl začínat a končit pouze jedním zásahem. Plastický chirurg a vedoucí lékař kliniky estetické medicíny ABClinic Art & Beauty Patrik Paulis nám vysvětlil, jaké možnosti dnešní doba nabízí a jak na to, aby byly výsledky takové zdravotní kúry co nejoptimálnější.

„V první řadě je důležité si uvědomit, že liposukce ani lipolýza nejsou prostředky ke snížení hmotnosti. Pokud ale hubnete, využití možností lokálního odstranění nahromaděného tuku je jistě něco, co vám k dosažení vašeho cíle velmi pomůže. Technik se používá několik, volba té nejvhodnější závisí na řadě předpokladů. Osobně však nejčastěji přistupuji ke kombinaci nejmodernějších metod a terapií, ideálně se zapojením výživového poradenství a tréninkového plánu. Mezioborová spolupráce je za mě totiž jediná skutečně efektivní cesta.”« předchozí strana 1 2

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP SEX A VZTAHY

Milostný život

Důraz na komplexní prožitek, orgasmus obou partnerů, více komunikace v sexu, více

TOP DOMOV

Elegantní vůně

Šatník většiny z nás v sobě ukrývá nekonečně mnoho možností, jak můžeme více

TOP GURMÁN

Zdravá strava

Se začátkem nového roku vám přinášíme několik účinných zásad, více

TOP SPOLEČNOST

Pavol Seriš

Pavol Seriš je v brněnském Divadle Bolka Polívky stálým a vítaným hostem. více

Svěží a vypnutá pleť

Caviar Of Switzerland je výjimečná kolekce produktů proti stárnutí pleti, více

Krásná dlažba

Prostory jako je terasa či zahrada nejenže dotvářejí vzhled našeho domu více

Diamantový příběh

Gabriela Dědičová pracuje v oboru DIAMANTŮ přes 10 let. Svoji kariéru začínala více