Liposukce a lipolýza v moderním stylu

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Víte vlastně, jaký je mezi liposukcí a lipolýzou rozdíl? Pojďme si to vysvětlit. Liposukce je reálné odsávání tuku z těla. Provádí se buď v lokální anestezii, nebo v celkové narkóze (to, pokud je zásah rozsáhlejší nebo se řeší více korekcí najednou), vždy ovšem za použití tzv. tumescentního roztoku, který proces odsávání usnadňuje. Liposukce bývá mimo jiné součástí výkonů, jako jsou plastika břicha nebo lift stehen či paží. Změna je okamžitá, ale rekonvalescence náročnější a delší. Naopak za lipolýzou se skrývá pomalejší, avšak šetrnější proces. Lytické odstraňování tuku znamená termické působení laserem či plazmou přímo v tukové tkáni. Zavedená sonda nahřívá okolní tuk, ten se rozpouští a odchází z těla lymfatickým systémem. Moderní přístrojové metody pracující na bázi radiofrekvence, kryolipolýzy či ultrazvukové kavitace využívají právě tento princip − rozrušují tukové buňky, které když odumřou, jsou vyloučeny lymfatickým systémem ven. Největší a nejpokrokovější hit na tomto poli? „Termický šok“, kdy se v oblasti tukové tkáně v krátkém časovém intervalu prudce mění teplota. Takto pracuje i přístroj ACRYOS, kterým disponuje právě ABClinic a nenajdete jej na žádné jiné české klinice.
 
Kromě toho, že jsou moderní přístrojové metody neinvazivní a efektivní, umožňují  nadstandardní péči o kůži. Jestli jste někdy měli obavy, že po odstranění většího množství tuku se vaše kůže adekvátně nestáhne, už nemusíte. A tady platí, že čím lepší technologie, tím kvalitnější výsledek. „Pokud je pro klienta vhodná dlouhodobější cesta neinvazivní lipolýzy, doporučuji zahrnout doplňkové terapie ke zlepšení tónu a elasticity kůže. Dosáhneme nejen odstranění tuku, ale i napnuté kůže nad místem zásahu. Do klientova protokolu ovšem zařazuji vybranou přístrojovou péči i v případě, že se rozhodne pro liposukci. Před samotnou operací využívám přístroj LPG, který stimuluje metabolismus a aktivuje lymfatický podkožní systém. Během liposukce používám na sále technologie BodyJet a PlasmaLipo. Několik dní po zákroku doplníme rekonvalescenci opět přístrojem LPG − rozproudí lymfu, urychlí hojení, vypne pokožku a vyhladí jizvy. Tento postup zaručuje optimální, dlouhodobý výsledek a minimalizuje rizika zákroků prováděných samostatně, jako jsou například právě povolení kůže nebo zhoršení celulitidy,” vysvětluje Patrik Paulis.

Na liposukci a lipolýzu používají profesionálové ABClinic přístroje od monacké firmy RENEVE. Od stejné značky je i kosmetika pro domácí péči, jež pomáhá celý proces vylepšení postavy odstraněním tuku ještě urychlit a vylepšit.

Takový hi-tech boj s tělesnými tuky vypadá jako jasné vítězství, co říkáte?

1 2 další strana »

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP SEX A VZTAHY

Sebeláska

Chcete lepší práci, báječného partnera a zažít pocit opravdového štěstí? více

TOP DOMOV

Lyžování dětí

Chystáte se s dětmi poprvé na lyže? Jak na to, aby bylo učení zábavou více

TOP CESTOVÁNÍ

Zimní království

Zasněžená Dolní Morava má otevřené brány pro milovníky jiskřivě bílých výhledů více

TOP GURMÁN

Florian Active+

Společnost Olma nasadila do boje za štíhlé postavy novinku více

TOP SPOLEČNOST

Chirurg influencerem

Sociální sítě jsou v dnešní době jedním z nejvýznamnějších komunikačních kanálů, více

Bílá dovolená

Když se řekne Harrachov, většině lidí se vybaví horské středisko, více

Lékárnička na cesty

Dovolená, prázdniny a cestování patří odjakživa k sobě. Přestože to letos více

Krásná dlažba

Prostory jako je terasa či zahrada nejenže dotvářejí vzhled našeho domu více