Manuální versus elektrický kartáček

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Díky Bluetooth a aplikaci Oral-B pro chytré telefony informuje uživatele o místech, která nejsou dokonale vyčištěná či o místech, na která je vyvíjený přílišný tlak. Zároveň také přizpůsobuje techniku čištění na míru svému uživateli. Na výběr je hned několik režimů čištění, které každodenní dentální hygienu zpříjemní a zároveň zefektivní. Ať už jde o bělení zubů, masáž dásní nebo čištění jazyka, Genius X si se vším poradí.

Pravidelným používáním elektrického zubního kartáčku dochází stejně jako u manuálního typu k opotřebení vláken. Nezapomínejte proto na pravidelnou výměnu kartáčkové hlavy. Doba, za kterou toto opotřebení vzniká, je velmi individuální. I zde se však doporučuje výměna jednou za 3 měsíce. Abyste na pravidelnou výměnu kartáčkové hlavy nikdy nezapomněli, vyměňte ji vždy na začátku každého ročního období.

Vzhledem k mnoha nesporným výhodám jsou elektrické zubní kartáčky dražší než kartáčky manuální. Myslete však na to, že přinášejí více zdravotních výhod a funkcí, což vám ve výsledku spoustu financí ušetří. Pokud s elektrickým kartáčkem teprve začínáte a chcete si nejprve tento typ vyzkoušet, zvolte cenově dostupnější model – např. kartáček Oral-B z řady PRO 2 či SMART 6. Špičkovou čistotu ústní dutiny totiž nemusí podmiňovat cena. V případě, že se vám elektrický zubní kartáček osvědčí, můžete si pořídit model s pokročilejšími funkcemi.

Suma sumárum
Možná si říkáte, že čištění zubů přeci není žádná věda. Ústní hygiena opravdu není složitá, když máte k ruce toho správného kartáčkového pomocníka. Pokud si však nevíte rady, vsaďte na elektrický zubní kartáček, který odstraní až o 100 % více plaku než manuální typ, a to v krátkodobém i dlouhodobém horizontu. O konkrétním výběru se poraďte se svým zubním specialistou, ať máte jistotu, že vyberete zubní kartáček, který je šitý na míru vašemu chrupu. A pak hurá na to! Děláte to pro sebe a pro dobro vašeho zdravého bílého úsměvu. Protože jak se zpívá v jedné písničce: „Carry on smiling and the world will smile with you…“

1 2 3 4 další strana »

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP DOMOV

Wellness je trendem

Wellness aktivity jsou především příjemným způsobem pro odbourání stresu více

TOP GURMÁN

Rum Serum

Prémiové rumy Serum jsou pevně provázané s příběhem Panamského průplavu, více

TOP SPOLEČNOST

FOR INTERIOR 2020

Jednou z nejzásadnějších akcí podzimu pro nábytkářské odvětví bude více

Original Marines

Italská módní značka – od batolat až po teens. Hledáte něco hezkého pro své děti, více

Lékárnička na cesty

Dovolená, prázdniny a cestování patří odjakživa k sobě. Přestože to letos více

Jak přežít rozvod

Máte za sebou rozvod? Pak jste právě ukončili jednu důležitou etapu. více