Manuální versus elektrický kartáček

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Díky Bluetooth a aplikaci Oral-B pro chytré telefony informuje uživatele o místech, která nejsou dokonale vyčištěná či o místech, na která je vyvíjený přílišný tlak. Zároveň také přizpůsobuje techniku čištění na míru svému uživateli. Na výběr je hned několik režimů čištění, které každodenní dentální hygienu zpříjemní a zároveň zefektivní. Ať už jde o bělení zubů, masáž dásní nebo čištění jazyka, Genius X si se vším poradí.

Pravidelným používáním elektrického zubního kartáčku dochází stejně jako u manuálního typu k opotřebení vláken. Nezapomínejte proto na pravidelnou výměnu kartáčkové hlavy. Doba, za kterou toto opotřebení vzniká, je velmi individuální. I zde se však doporučuje výměna jednou za 3 měsíce. Abyste na pravidelnou výměnu kartáčkové hlavy nikdy nezapomněli, vyměňte ji vždy na začátku každého ročního období.

Vzhledem k mnoha nesporným výhodám jsou elektrické zubní kartáčky dražší než kartáčky manuální. Myslete však na to, že přinášejí více zdravotních výhod a funkcí, což vám ve výsledku spoustu financí ušetří. Pokud s elektrickým kartáčkem teprve začínáte a chcete si nejprve tento typ vyzkoušet, zvolte cenově dostupnější model – např. kartáček Oral-B z řady PRO 2 či SMART 6. Špičkovou čistotu ústní dutiny totiž nemusí podmiňovat cena. V případě, že se vám elektrický zubní kartáček osvědčí, můžete si pořídit model s pokročilejšími funkcemi.

Suma sumárum
Možná si říkáte, že čištění zubů přeci není žádná věda. Ústní hygiena opravdu není složitá, když máte k ruce toho správného kartáčkového pomocníka. Pokud si však nevíte rady, vsaďte na elektrický zubní kartáček, který odstraní až o 100 % více plaku než manuální typ, a to v krátkodobém i dlouhodobém horizontu. O konkrétním výběru se poraďte se svým zubním specialistou, ať máte jistotu, že vyberete zubní kartáček, který je šitý na míru vašemu chrupu. A pak hurá na to! Děláte to pro sebe a pro dobro vašeho zdravého bílého úsměvu. Protože jak se zpívá v jedné písničce: „Carry on smiling and the world will smile with you…“

1 2 3 4 další strana »

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP SEX A VZTAHY

Dokonalý Valentýn

Svátek sv. Valentýna počítají zamilovaní k nejdůležitějším dnům v roce. více

TOP DOMOV

Zdravé mlsání

Dopřejte svému čtyřnohému mazlíčkovi odměnu za jeho poslušnost více

TOP CESTOVÁNÍ

Wellness hotel Vista

Zima poskytuje přírodě období k odpočinku a načerpání nových sil více

TOP GURMÁN

Víno a maso

Lámete si hlavu, jaké víno se hodí k určitému druhu masa? Máme pro vás několik více

TOP SPOLEČNOST

Vesnice Sazky

Představte si, jaké by to bylo žít ve vesničce, kde má každá rodina na svém účtu více

Original Marines

Italská módní značka – od batolat až po teens. Hledáte něco hezkého pro své děti, více

Dokonalý Valentýn

Svátek sv. Valentýna počítají zamilovaní k nejdůležitějším dnům v roce. více

Venkovní obývak

Nejznámější pařížské zahrady, Times Square či Bryant park v New Yorku více