Marnivé léto s dokonalým dekoltem

Text: Prima Žena
26. května 2020 | 09:00

Přemýšlíte už delší dobu nad úpravou svého dekoltu? Odhoďte všechny zábrany, dopřejte si dokonalá prsa právě teď a prožijte léto svých snů!

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Pevná a perfektně tvarovaná prsa nemusí být pouhým snem, ale díky moderní plastické chirurgii je možné proměnit své představy ve skutečnost a konečně vidět v zrcadle dekolt, který jste vždycky chtěla. Ať už řešíte velikost, povislý tvar nebo různé typy nesouměrnosti, plastický chirurg s vámi na konzultaci probere všechny možnosti a očekávání, a společně dojdete k závěru, co by pro vás bylo nejlepší variantou.

Co je dobré vědět
V případě, kdy se rozhodnete pro plastickou operaci, je dobré při výběru zařízení zvolit takové, které má již nějakou tradici a dobrou pověst. Velmi zásadní je také zvolit chirurga, zejména jeho odbornost a léta praxe, a tedy i počty provedených operací. Recenze na internetu jsou sice někdy dobrým vodítkem, ale nemusí to platit absolutně. Daleko důležitější je vztah mezi lékařem a klientkou již od první konzultace, a ten musí být založen na důvěře. Pokud chirurg klientce již od prvního setkání nesedí, vždy se dá navštívit i někdo další. Chirurgický zákrok na prsou není zanedbatelné rozhodnutí a jistě se vyplatí navštívit více než jednoho specialistu. Z konzultace byste si měla odnést víc než jen cenu zákroku a termín. Lékař by vám měl podrobně vysvětlit princip operace, náročnost, možné komplikace i případné alternativy výkonu. Důležité je i uložení jizev, výběr prsních implantátů, výhody a nevýhody jednotlivých typů, stejně jako následná péče. „Rozumný plastický chirurg nehledí primárně na finanční stránku a nikdy by klientku neměl do zákroku přesvědčovat. Pokud zákrok není pro klientku z nějakého důvodu vhodný nebo je rizikový, pak by jí měl operaci rozmluvit. Ale ani komerční pohled není od věci. Dobrý plastický chirurg zná i svou cenu a určitě Vám nebude ani nabízet nejlevnější prsní implantáty na trhu. Kdo si koupí poukaz na operaci v akci na slevomatu, nemůže očekávat, že se dostane do rukou uznávaného specialisty,“ říká lékař MUDr. Jiří Bayer, jeden z předních plastických chirurgů Kliniky GHC Praha.

« předchozí strana 1 2

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP SEX A VZTAHY

Zdraví vztah

Jedním z nejčastějších důvodů rozchodu bývá nevěra. Pro mnohé ženy i muže více

TOP DOMOV

Krásná dlažba

Prostory jako je terasa či zahrada nejenže dotvářejí vzhled našeho domu více

TOP GURMÁN

Léto plnými doušky

Je libo skvělý letní drink? Navoďte si i v pohodlí domova tu pravou dovolenkovou více

TOP SPOLEČNOST

Anna Ježková

Rozhovor s Annou Ježkovou, zakladatelkou centra RoSa. více

Slabé pánevní dno

Téma pánevního dna trápilo mnoho našich kamarádek i zákaznic a tak jsme vytvořili více

Bílá dovolená

Když se řekne Harrachov, většině lidí se vybaví horské středisko, více

Plánujete stítění?

V zimě už sice plánujeme letní dovolenou, ale jelikož nám není v našich domovech horko, více