Nová dvojice vůní Emporio Armani

Text: Prima Žena
27. prosince 2018 | 15:00

V roce 1981 Giorgio Armani vymyslel a založil Emporio Armani coby městskou, energickou, pozitivní značku, která oslavuje mládí svobodu… Jako experimentální verzi svého stylu. Emporio Armani se stalo řadou pro muže a ženy, kteří cítí naprostou volnost v tom, co dělají, co tvoří a co milují.

nova_dvojce_vuni_EA_1_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

V roce 2017 se zrodila dvojice vůní Because It’s You pro ženy a Stronger With You pro muže, které toto poselství nesou a otevírají dialog lásky, který je popsán v internetovém seriálu „Together Stronger“ (Společně silnější). Seriál, kde vystupují Matilda Lutz jako Laura a James Jagger jako Paul, se soustředí na mladý pár, který s hravostí ukazuje různé podoby vzájemné lásky. Při něžných dobrodružstvích je vždy doprovázejí jejich oblíbené vůně. V roce 2018 seriál pokračoval druhou sérií, kde Laura s Paulem i nadále dokazovali sílu své lásky i to, že se nebojí ukázat se v každičkém okamžiku svých životů.

V roce 2019 příběh pokračuje v podobě nové dvojice vůní: nové dámské In Love With You a intenzivnější verzi pánské Stronger With You Intensely. Obě bude prezentovat třetí série internetového seriálu „Together Stronger“, který si již získal srdce více než osmi milionů fanoušků.

Stejná dvojce lahviček, svůdnější odstíny
Čisté linie a základní tvary jsou i esencí dvojice lahviček Emporio Armani už od jejich uvedení v roce 2017. Jejich jednoduchost vede k hluboké smyslnosti, oblé tvary a linie vzbuzují představu jak mužských ramen, tak ženských boků. Sklo se proměnilo do podoby rafinovaného šperku. Kulatý kovový uzávěr, který figuruje jako jednotící prvek dámské i pánské lahvičky, přináší oběma předmětům neuvěřitelnou eleganci. Dvojitý proužek pod ním se spojuje a proplétá jako těla milenců a symbolizuje spojení duší i lásku bez podmínek.

Zatímco lahvičky zůstávají stejné, vůně mají sytější barvu. Odstín šampaň rosé nenásilně zosobňuje moderní charakter In love With You, barva letitého koňaku zase dokonale ztvárňuje hluboký ráz Stronger With You Intensely.

« předchozí strana 1 2

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP SEX A VZTAHY

Matky samoživotelky

V České republice je podle Českého statistického úřadu přes 170 tisíc neúplných rodin více

TOP DOMOV

Cestování s dětmi

Blíží se čas dovolených a možná už přemýšlíte, kam s dětmi vyrazit. Pokud jsou více

TOP CESTOVÁNÍ

Mamutí stezka

Bude nejdelší v České republice a druhá nejdelší v Evropě. Nová bobová dráha více

TOP GURMÁN

Letní hit

Výrobky z kozího a ovčího mléka získávají na popularitě. A není divu. Jsou totiž skvělou více

TOP SPOLEČNOST

Bylo nebylo...

Jednoho letního dne se do rodiny zahradní návrhářky a stavebního mistra narodila Barunka více

Slabé pánevní dno

Téma pánevního dna trápilo mnoho našich kamarádek i zákaznic a tak jsme vytvořili více

Bílá dovolená

Když se řekne Harrachov, většině lidí se vybaví horské středisko, více

Letní líčení

S příchodem teplejšího počasí a slunečních paprsků většina žen ubírá na make-upu. více