Nová dvojice vůní Emporio Armani

Text: Prima Žena
27. prosince 2018 | 15:00

V roce 1981 Giorgio Armani vymyslel a založil Emporio Armani coby městskou, energickou, pozitivní značku, která oslavuje mládí svobodu… Jako experimentální verzi svého stylu. Emporio Armani se stalo řadou pro muže a ženy, kteří cítí naprostou volnost v tom, co dělají, co tvoří a co milují.

nova_dvojce_vuni_EA_1_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

V roce 2017 se zrodila dvojice vůní Because It’s You pro ženy a Stronger With You pro muže, které toto poselství nesou a otevírají dialog lásky, který je popsán v internetovém seriálu „Together Stronger“ (Společně silnější). Seriál, kde vystupují Matilda Lutz jako Laura a James Jagger jako Paul, se soustředí na mladý pár, který s hravostí ukazuje různé podoby vzájemné lásky. Při něžných dobrodružstvích je vždy doprovázejí jejich oblíbené vůně. V roce 2018 seriál pokračoval druhou sérií, kde Laura s Paulem i nadále dokazovali sílu své lásky i to, že se nebojí ukázat se v každičkém okamžiku svých životů.

V roce 2019 příběh pokračuje v podobě nové dvojice vůní: nové dámské In Love With You a intenzivnější verzi pánské Stronger With You Intensely. Obě bude prezentovat třetí série internetového seriálu „Together Stronger“, který si již získal srdce více než osmi milionů fanoušků.

Stejná dvojce lahviček, svůdnější odstíny
Čisté linie a základní tvary jsou i esencí dvojice lahviček Emporio Armani už od jejich uvedení v roce 2017. Jejich jednoduchost vede k hluboké smyslnosti, oblé tvary a linie vzbuzují představu jak mužských ramen, tak ženských boků. Sklo se proměnilo do podoby rafinovaného šperku. Kulatý kovový uzávěr, který figuruje jako jednotící prvek dámské i pánské lahvičky, přináší oběma předmětům neuvěřitelnou eleganci. Dvojitý proužek pod ním se spojuje a proplétá jako těla milenců a symbolizuje spojení duší i lásku bez podmínek.

Zatímco lahvičky zůstávají stejné, vůně mají sytější barvu. Odstín šampaň rosé nenásilně zosobňuje moderní charakter In love With You, barva letitého koňaku zase dokonale ztvárňuje hluboký ráz Stronger With You Intensely.

« předchozí strana 1 2

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP SEX A VZTAHY

Postelové hrátky

V novém roce budou hrát prim zejména inteligentní erotické pomůcky více

TOP DOMOV

Tak si mě vem!

Už z názvu je jasné, že se jedná o svítidlo se zabudovanou baterii více

TOP CESTOVÁNÍ

Wellness a relax

Augustiniánský dům je rodinný wellness & spa hotel ****superior, více

TOP GURMÁN

Mixitella od Mixit

Hoď tam kupu oříšků, pořádnou hrst čokolády a rozmixuj. více

TOP SPOLEČNOST

Petr Novotny

Projekt s názvem Pod vodou slavil úspěch. Majitel projektu kadeřník Petr Novotný více

Perfektně uklizeno

Prázdninový režim pomalu končí. Vaše rodina se vrací zpět více

V souladu s přírodou

Citlivá dětská kůže vyžaduje zvláštní pozornost a péči. více

Novinka od Lenova

Ochladilo se, napadl první sníh, na náměstích se po roce znovu objevilo spoustu více