Opalovací kosmetiku kupujte v lékárně

Text: Prima Žena
12. června 2020 | 09:00

Léto a slunečné počasí je tady! Jste na něj dostatečně připraveni? Základem péče o pokožku v létě je kvalitní ochrana před slunečním zářením. Opalovací přípravky můžete koupit v lékárně, drogerii ale i supermarketu. Na prvním místě by pro vás měla být kvalita a vlastnosti produktu a ne pouze jeho cena. Široký výběr kvalitní opalovací kosmetiky najdete v lékárně, kde vám navíc proškolený personál poradí s výběrem vhodného přípravku právě pro vás.

opalovaci_kosmetika_4_PZ.jpg opalovaci_kosmetika_3_PZ.jpg opalovaci_kosmetika_1_PZ.jpg opalovaci_kosmetika_2_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Lékárny nabízí široké portfolio kvalitní opalovací kosmetiky pro každého. Najdete zde opalovací přípravky přizpůsobené jednotlivým typům pleti (suchá, smíšená, mastná), opalovací přípravky pro specifické skupiny osob – osoby s citlivou, atopickou nebo aknózní pletí nebo pro osoby se zvýšeným množstvím pigmentových znamének. Školený personál vám poradí s výběrem vhodného přípravku s ohledem na váš kožní fototyp, typ pleti i podle toho, jestli budete trávit čas na horách, u moře nebo doma u bazénu. Podle těchto informací doporučí sílu ochranného faktoru SPF, zda je pro vás vhodnější minerální nebo chemický filtr v opalovacím přípravku, jakou zvolit konzistenci přípravku (tělové mléko, krém, olej atd.) a jak velké balení budete potřebovat. Pokud užíváte nějaké léky či doplňky stravy, nezapomeňte se o tom zmínit při výběru vhodného opalovacího přípravku. Některé léčivé přípravky nebo doplňky stravy mohou zvyšovat citlivost kůže na sluneční záření, a tím může dojít k nežádoucí reakci, která by se při nedostatečné ochraně před sluncem mohla projevit např. svěděním, vyrážkou, zčervenáním, puchýřky apod. S tímto vším vám v lékárnách Dr.Max rádi poradíme.

Pobytem na sluníčku vznikají v naší kůži volné radikály, které mohou škodit a dát za vznik melanomu. Zvýšenou konzumací betakarotenu omezíte jejich aktivitu, a navíc v těle podpoříte vznik vitaminu A. Právě ten přispívá ke zlepšení kvality kůže. Betakaroten najdete obsažený v barevné zelenině, lososím mase či žloutku. Dostatečný příjem tohoto antioxidantu najdete i v doplňku stravy Dr.Max Betakaroten Forte.


« předchozí strana 1 2

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP SEX A VZTAHY

Partnerská krize

Krize ve vztahu může potkat každý pár. Je to přirozená fáze ve vývoji vztahu. více

TOP DOMOV

Severský design

Mohou tradiční designové přístupy a nová perspektiva fungovat dohromady? více

TOP SPOLEČNOST

Stezka Krkonoše

Přes 1 500 metrů dlouhá Stezka korunami stromů Krkonoše na okraji Janských Lázních více

Slabé pánevní dno

Téma pánevního dna trápilo mnoho našich kamarádek i zákaznic a tak jsme vytvořili více

Skincare dieta

Zatímco jsou všichni zaneprázdněni debatou o novoročních dietách, švédská skintech více

Dokonalý Valentýn

Svátek sv. Valentýna počítají zamilovaní k nejdůležitějším dnům v roce. více