Osvěžující sprchové gely Australian Bodycare

Text: Prima Žena
19. června 2017 | 12:00

Luxusní sprchové gely Australian Bodycare vaši pokožku umyjí a dokonale vyčistí bez vysoušení. Navíc vaši pokožku zklidní a ošetří po sluníčku. Obsažený olej Tea Tree, obsažený v malém procentu ve sprchových gelech Australian Bodycare má hojivé a antibakteriální účinky a tím i chrání pokožku před tvorbou nežádoucích a zanícených pupínků.

osvezujici_sprochove_gely_peeling_2_PZ.jpg osvezujici_sprochove_gely_peeling_3_PZ.jpg osvezujici_sprochove_gely_peeling_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Luxusní sprchové gely Australian Bodycare vaši pokožku umyjí a dokonale vyčistí bez vysoušení. Navíc vaši pokožku zklidní a ošetří po sluníčku. Obsažený olej Tea Tree, obsažený v malém procentu ve sprchových gelech Australian Bodycare  má hojivé a antibakteriální účinky a tím i chrání pokožku před tvorbou nežádoucích a zanícených pupínků.

Sprchový gel “Letní senzace“
Je vynikající, svěží sprchový gel s Australian Bodycare olejem Tea Tree, obohacený o přírodní letní a dřevité vůně. Je zvláště oblíben pro své okamžité chladivé, hojivé účinky a hluboce čistící vlastnosti bez vysoušení pokožky. Je ideální pro denní sprchování, zejména v letním období, kdy pomáhá pokožce se lehce zbavit zbytků opalovacích krémů a olejů, mořské soli či chemikálií z bazénů.  Sprchový gel „ Letní senzace“ je vhodný pro celou rodinu.

Sprchový a Femiwash gel Australian Bodycare s olejem Tea Tree 
Osvěžující a jemný sprchový gel, vhodný i pro intimní hygienu je k dostání ve formě emulze s olejem Tea Tree v  2% koncentraci. Emulze je doporučována jako denní, osvěžující hygienické mýdlo pro každodenní mytí a sprchování, obzvláště intimních partií. Emulze je také vhodná na ochranu pokožky proti bakteriím, tvořícími se na kůži a v intimních partiích. Sprchový gel je šetrný k pH a zároveň zanechává pokožku umytou a svěží.

Sprchový gel Australian Bodycare ve větším 500 ml balení je vhodný zejména pro časté použití nebo v rodinách s malými dětmi, k mytí rukou i celého těla na důkladnou očistu a zároveň antibakteriální ochranu.

« předchozí strana 1 2

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP SEX A VZTAHY

Primeros

Nejstarší evropská firma vyrábějící kondomy boří mýty o tom, že používat „šprcky“ je out. více

TOP DOMOV

Dvěře Hörmann

Vkusné a kvalitní dveře jsou jedním z prvků, které podtrhnou celkový vzhled interiéru více

TOP CESTOVÁNÍ

Moderní lázně

Pokud si chcete opravdu odpočinout a zažít něco neobvyklého více

TOP GURMÁN

Pekárna Kabát

Ruční výroba pečiva. Prvotřídní suroviny převážně českého původu bez chemických více

TOP SPOLEČNOST

Roman Ulich

Dveřního kování se dotýkáme dennodenně a přitom si jen málokdy uvědomíme, více

značka Geisha

Vyzkoušejte modely pojmenované po japonské společnici gejše. více

Levi´s Pride 2017

Levi's® představuje čtvrté pokračování limitované kolekce Pride. více

Digestoře Faber

V letošním roce uvádí Faber na trh novou řadu odsavačů par Faber Family Light. více