Osvěžující sprchové gely Australian Bodycare

Text: Prima Žena
19. června 2017 | 12:00

Luxusní sprchové gely Australian Bodycare vaši pokožku umyjí a dokonale vyčistí bez vysoušení. Navíc vaši pokožku zklidní a ošetří po sluníčku. Obsažený olej Tea Tree, obsažený v malém procentu ve sprchových gelech Australian Bodycare má hojivé a antibakteriální účinky a tím i chrání pokožku před tvorbou nežádoucích a zanícených pupínků.

osvezujici_sprochove_gely_peeling_2_PZ.jpg osvezujici_sprochove_gely_peeling_3_PZ.jpg osvezujici_sprochove_gely_peeling_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Luxusní sprchové gely Australian Bodycare vaši pokožku umyjí a dokonale vyčistí bez vysoušení. Navíc vaši pokožku zklidní a ošetří po sluníčku. Obsažený olej Tea Tree, obsažený v malém procentu ve sprchových gelech Australian Bodycare  má hojivé a antibakteriální účinky a tím i chrání pokožku před tvorbou nežádoucích a zanícených pupínků.

Sprchový gel “Letní senzace“
Je vynikající, svěží sprchový gel s Australian Bodycare olejem Tea Tree, obohacený o přírodní letní a dřevité vůně. Je zvláště oblíben pro své okamžité chladivé, hojivé účinky a hluboce čistící vlastnosti bez vysoušení pokožky. Je ideální pro denní sprchování, zejména v letním období, kdy pomáhá pokožce se lehce zbavit zbytků opalovacích krémů a olejů, mořské soli či chemikálií z bazénů.  Sprchový gel „ Letní senzace“ je vhodný pro celou rodinu.

Sprchový a Femiwash gel Australian Bodycare s olejem Tea Tree 
Osvěžující a jemný sprchový gel, vhodný i pro intimní hygienu je k dostání ve formě emulze s olejem Tea Tree v  2% koncentraci. Emulze je doporučována jako denní, osvěžující hygienické mýdlo pro každodenní mytí a sprchování, obzvláště intimních partií. Emulze je také vhodná na ochranu pokožky proti bakteriím, tvořícími se na kůži a v intimních partiích. Sprchový gel je šetrný k pH a zároveň zanechává pokožku umytou a svěží.

Sprchový gel Australian Bodycare ve větším 500 ml balení je vhodný zejména pro časté použití nebo v rodinách s malými dětmi, k mytí rukou i celého těla na důkladnou očistu a zároveň antibakteriální ochranu.

« předchozí strana 1 2

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP SEX A VZTAHY

Mít děti

Jak zvládnout dvě, tři děti a zachovat si zdravý rozum? Děti. Někomu stačí jedno více

TOP DOMOV

Lenošení v peřinách

Po teplém létě přichází sychravý podzim, proto většina z nás velmi ráda zaleze více

TOP CESTOVÁNÍ

Barevný podzim

Nestihli jste v létě navštívit jižní Čechy? Nezoufejte. Podzim na Lipně patří více

TOP GURMÁN

Luxusní čaje

S podzimem přichází chladné a deštivé dny. Také hledáte cestu více

TOP SPOLEČNOST

Miluj svůj život

Ve dnech 27.-29.10. se uskuteční v Praze jubilejní mezinárodní festival Miluj svůj život. více

Svět vůní

Vůně dokážou navodit atmosféru, zprostředkovat relaxaci anebo jen tak více

značka Geisha

Vyzkoušejte modely pojmenované po japonské společnici gejše. více

Přírodní produkty

Přírodní produkty, Bio, organic, 100% vegan… Do Česka začal “green trend” více