Osvěžující sprchové gely Australian Bodycare

Text: Prima Žena
19. června 2017 | 12:00

Luxusní sprchové gely Australian Bodycare vaši pokožku umyjí a dokonale vyčistí bez vysoušení. Navíc vaši pokožku zklidní a ošetří po sluníčku. Obsažený olej Tea Tree, obsažený v malém procentu ve sprchových gelech Australian Bodycare má hojivé a antibakteriální účinky a tím i chrání pokožku před tvorbou nežádoucích a zanícených pupínků.

osvezujici_sprochove_gely_peeling_2_PZ.jpg osvezujici_sprochove_gely_peeling_3_PZ.jpg osvezujici_sprochove_gely_peeling_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Luxusní sprchové gely Australian Bodycare vaši pokožku umyjí a dokonale vyčistí bez vysoušení. Navíc vaši pokožku zklidní a ošetří po sluníčku. Obsažený olej Tea Tree, obsažený v malém procentu ve sprchových gelech Australian Bodycare  má hojivé a antibakteriální účinky a tím i chrání pokožku před tvorbou nežádoucích a zanícených pupínků.

Sprchový gel “Letní senzace“
Je vynikající, svěží sprchový gel s Australian Bodycare olejem Tea Tree, obohacený o přírodní letní a dřevité vůně. Je zvláště oblíben pro své okamžité chladivé, hojivé účinky a hluboce čistící vlastnosti bez vysoušení pokožky. Je ideální pro denní sprchování, zejména v letním období, kdy pomáhá pokožce se lehce zbavit zbytků opalovacích krémů a olejů, mořské soli či chemikálií z bazénů.  Sprchový gel „ Letní senzace“ je vhodný pro celou rodinu.

Sprchový a Femiwash gel Australian Bodycare s olejem Tea Tree 
Osvěžující a jemný sprchový gel, vhodný i pro intimní hygienu je k dostání ve formě emulze s olejem Tea Tree v  2% koncentraci. Emulze je doporučována jako denní, osvěžující hygienické mýdlo pro každodenní mytí a sprchování, obzvláště intimních partií. Emulze je také vhodná na ochranu pokožky proti bakteriím, tvořícími se na kůži a v intimních partiích. Sprchový gel je šetrný k pH a zároveň zanechává pokožku umytou a svěží.

Sprchový gel Australian Bodycare ve větším 500 ml balení je vhodný zejména pro časté použití nebo v rodinách s malými dětmi, k mytí rukou i celého těla na důkladnou očistu a zároveň antibakteriální ochranu.

« předchozí strana 1 2

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP SEX A VZTAHY

Ztráta libida

Přestala jste mít chuť na sex? V dnešní době stresové to není nic neobvyklého. více

TOP DOMOV

Svět roborů

Již není pochyb o tom, že žijeme v robotické době. První pokusy o sestavení mechanického více

TOP CESTOVÁNÍ

Jižní Evropa

Období letních dovolených je v plném proudu. Podle aktuálních průzkumů letos více

TOP GURMÁN

Výživová poradkyně

Mgr. Lada Nosková, která pomáhá svým klientům nastartovat zdravý životní styl více

TOP SPOLEČNOST

Aňa Geislerová

Aňa Geislerová, jedna z nejpopulárnějších a nejvýraznějších hereček posledních let, více

Digestoře Faber

V letošním roce uvádí Faber na trh novou řadu odsavačů par Faber Family Light. více

Damaškové povlečení

Příjemné usínání i v letních vedrech slibuje damaškové povlečení. více

Dokonalé tělo

Zvětšení poprsí patří mezi nejžádanější zákroky plastické chirurgie. více