Osvěžující sprchové gely Australian Bodycare

Text: Prima Žena
19. června 2017 | 12:00

Luxusní sprchové gely Australian Bodycare vaši pokožku umyjí a dokonale vyčistí bez vysoušení. Navíc vaši pokožku zklidní a ošetří po sluníčku. Obsažený olej Tea Tree, obsažený v malém procentu ve sprchových gelech Australian Bodycare má hojivé a antibakteriální účinky a tím i chrání pokožku před tvorbou nežádoucích a zanícených pupínků.

osvezujici_sprochove_gely_peeling_2_PZ.jpg osvezujici_sprochove_gely_peeling_3_PZ.jpg osvezujici_sprochove_gely_peeling_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Luxusní sprchové gely Australian Bodycare vaši pokožku umyjí a dokonale vyčistí bez vysoušení. Navíc vaši pokožku zklidní a ošetří po sluníčku. Obsažený olej Tea Tree, obsažený v malém procentu ve sprchových gelech Australian Bodycare  má hojivé a antibakteriální účinky a tím i chrání pokožku před tvorbou nežádoucích a zanícených pupínků.

Sprchový gel “Letní senzace“
Je vynikající, svěží sprchový gel s Australian Bodycare olejem Tea Tree, obohacený o přírodní letní a dřevité vůně. Je zvláště oblíben pro své okamžité chladivé, hojivé účinky a hluboce čistící vlastnosti bez vysoušení pokožky. Je ideální pro denní sprchování, zejména v letním období, kdy pomáhá pokožce se lehce zbavit zbytků opalovacích krémů a olejů, mořské soli či chemikálií z bazénů.  Sprchový gel „ Letní senzace“ je vhodný pro celou rodinu.

Sprchový a Femiwash gel Australian Bodycare s olejem Tea Tree 
Osvěžující a jemný sprchový gel, vhodný i pro intimní hygienu je k dostání ve formě emulze s olejem Tea Tree v  2% koncentraci. Emulze je doporučována jako denní, osvěžující hygienické mýdlo pro každodenní mytí a sprchování, obzvláště intimních partií. Emulze je také vhodná na ochranu pokožky proti bakteriím, tvořícími se na kůži a v intimních partiích. Sprchový gel je šetrný k pH a zároveň zanechává pokožku umytou a svěží.

Sprchový gel Australian Bodycare ve větším 500 ml balení je vhodný zejména pro časté použití nebo v rodinách s malými dětmi, k mytí rukou i celého těla na důkladnou očistu a zároveň antibakteriální ochranu.

« předchozí strana 1 2

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP SEX A VZTAHY

Sex na usmířenou

V jedné chvíli se hádáte, křičíte na sebe, ale o pár vteřin později vás pohlcuje více

TOP DOMOV

Elica v Miláno

Značka ELICA je největší výrobce odsavačů par na světe více

TOP CESTOVÁNÍ

Jaro na Lipně

Moderně vybavený areál Landal Marina Lipno na břehu lipenského jezera více

TOP GURMÁN

Kakaový bob

Asi každý ví, že čokoláda se vyrábí z kakaa, ale co je to kakao, více

TOP SPOLEČNOST

Růžový máj

Celkem 55 stánků, 32 vinařů, degustace růžových vín a klaretů více

Svatební dekorace

Svatební den je pro většinu z nás jedním z nejvýznamnějších dnů v životě. více

Nejnovější trendy

Prestižní evropský veletrh EUROCUCINA se v letošním roce opět těšil obrovskému zájmu více

Léto za dveřmi!

Možná s rychlým nástupem tropických teplot řešíte otázku: více