Revoluční typ implantátu MemoryGel Xtra

Text: Prima Žena
2. dubna 2019 | 15:00

Některé ženy příroda v oblasti dekoltu neobdařila, jiné nejsou spokojeny s tvarem svých ňader. Například po kojení. Nejčastějším a nejúčinnějším řešením, jak poprsí dodat potřebný objem i tvar, je plastická operace pomocí prsních implantátů. Avšak i tato vyhledávaná metoda může narážet na určité limity.

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Až doposud totiž byly při úpravách prsou v nevýhodě ženy s úzkým hrudníkem, které se ve výběru implantátu musely spokojit jen s menšími objemy. Sen o plných, přitažlivých prsou se jim tak často rozplynul po konzultaci s plastickým chirurgem, který je seznámil s limity dané právě proporcemi jejich hrudníku. Situace se ale změnila s uvedením nového typu prsního implantátu amerického výrobce Mentor s názvem MemoryGel™ Xtra. Díky jeho unikátní konstrukci s extra vysokou projekcí jsou tyto implantáty vhodné právě pro ženy s drobnějším hrudníkem, které by byly v minulosti nuceny zvolit nevyhovující velikost. 

Ročně se v České republice provede přibližně 20 až 30 000 plastických operací a z toho je asi 9 000 operací prsou. Ty patří mezi nejvyhledávanější zákroky na klinikách plastické chirurgie vůbec, přičemž nejžádanější je právě zvětšení prsou neboli tzv. augmentace. Do ambulancí lékařů tak míří tisíce žen. „Obvykle dokážeme vytvarovat poprsí, s nímž bude žena spokojena a velikostně i tvarově bude odpovídat její tělesné konstituci. Avšak pro ženy s drobným hrudníkem může být problém vybrat vhodné kulaté implantáty, které by poskytly žádaný objem. Základna implantátu je při vyhovujícím objemu na jejich hrudník obvykle příliš velká. Někdy je proto nutný kompromis mezi přáním pacientky a reálnými možnostmi,“ říká MUDr. Juraj Payer z pražské Premier Clinic. Pokud by lékař nerespektoval anatomii hrudníku pacientky, mohl by výsledek takového zákroku vést ke zdravotním komplikacím.

Změnu však představují kulaté prsní implantáty Mentor MemoryGel™ Xtra, které i přes menší základnu vytvářejí plný dekolt. Mají totiž jedinečný design s extra vysokou projekcí, tj. vyklenutím, které dodává ňadrům bujnost a zaručuje dokonalý estetický efekt. Implantát je vyplněn vysoce konzistentním gelem, který neunikne ani v případě porušení celistvosti silikonového obalu. Zásluhou jedinečných vlastností gelu se prsní implantáty Mentor MemoryGel™ Xtra věrně podobají přirozené prsní tkáni. Současně tento gel umožňuje, aby ňadra měla dlouhodobě stálý tvar.

« předchozí strana 1 2

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP SEX A VZTAHY

Lechtivé filmy

Dlouhou dobu se mělo za to, že zatímco muže sexuálně vzrušují vizuální podněty, více

TOP DOMOV

Pračky a sušičky

Představte si pračku a sušičku, která vám rozumí. Ví, jaké máte prací návyky, více

TOP CESTOVÁNÍ

Rodinný výlet

Léto je spojené s výlety a různými volnočasovými aktivity více

TOP GURMÁN

Živá voda

Živá voda existuje! Medicínští i výživová odborníci již léta potvrzují blahodárné více

TOP SPOLEČNOST

Patrik Hartl

Patrik Hartl natočí filmovou komedii podle své první knihy Prvok, Šampón, Tečka a Karel. více

Original Marines

Italská módní značka – od batolat až po teens. Hledáte něco hezkého pro své děti, více

Růžové víno

Léto je neodmyslitelně spojené se svěžími růžovými víny vládnoucími sezóně od jara a více

Vůně Provence

Vzpomínáte, jaké to bylo odpočívat ve stínu olivovníku v Provence více