Toužíte po krásném opálení?

Text: Prima Žena
18. července 2020 | 09:00

Daň módě za opalování je příliš vysoká a na zdravé slunění je potřeba řádná příprava. Pokud chcete minimalizovat stárnutí pleti, zároveň získat krásnou barvu, a přitom se vyhnout tvorbě zbytečných vrásek, hyperpigmentaci a suchosti, nechte se inspirovat radami lékařky-estetistky MUDr. Marianny Poljančukové z Kliniky GHC Praha.

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Dokonale opálená pleť je během letních měsíců atraktivní a i přes varování odborníků se mnohé ženy snaží docílit tmavších odstínů intenzivním sluněním, přestože následky přinášejí zdravotní rizika i předčasné stárnutí pokožky. Doktorka Marianna Poljančuková z Kliniky GHC Praha říká, že do 40 let nám kůže odpustí vše, a potom se začnou sčítat následky. Pokud toužíte po snědých odstínech pleti a zároveň chcete minimalizovat škody, celý postup by měl být rozdělený do 3 etap zahrnujících přípravu, správný proces opalování a důkladnou péči po slunění.

Jak se správně připravit
Před začátkem opalovací sezóny je ideální především začít kontrolou mateřských znamének u dermatologa, aby případná rizika byla včas odhalena. Pokud je vše v pořádku, mohou přípravy pokračovat. Nejlepší je hned z kraje sezóny provádět celotělový peeling a scrubbing alespoň 1 x týdně nejlépe 3 týdny za sebou. Dobré je po pravidelném peelingu navštívit ještě vertikální solárium, a to 2x v délce 5 minut v 7-denním intervalu. Před vstupem do solária ovšem nezapomeňte aplikovat ochranný krém s SPF minimálně 30, bradavky a výrazná mateřská znaménka je vhodné navíc překrýt speciální náplastí. „Součástí luxusní přípravy může být i výkon, který se jmenuje celotělová nebo partiová mezoterapie s pomocí kyseliny hyaluronové a dermálního faktoru, kterou exkluzivně provádím pro naše klienty na Klinice GHC Praha. Váš život se rozdělí na „před“ a „po“ poznání této jedinečné procedury,“ dodává doktorka Poljančuková. Kvalitní opálení můžete podpořit také infuzní a ozónovou terapií v kombinaci série podání ozónu a skupiny vitamínů (D, E, B atd.), která zajistí nejlepší suplementaci vitamínů na trhu.


« předchozí strana 1 2 3

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP DOMOV

Látkové stínění

Všichni dobře známe horké letní měsíce, kdy si nemůžete přispat, děti vás budí jen, více

TOP CESTOVÁNÍ

Vitamin C

S příchodem letních dovolených se postupně znovu začal zvyšovat počet více

TOP GURMÁN

Křupejte bez výčitek

Ochutnáte jeden, a musíte spořádat celé balení. Chipsy – symbol nezdravého jídla více

TOP SPOLEČNOST

Letní scéna Harfa

Terasy Harfa, nový multifunkční prostor na střeše Galerie Harfa v Praze – Libni, více

Slabé pánevní dno

Téma pánevního dna trápilo mnoho našich kamarádek i zákaznic a tak jsme vytvořili více

Lékárnička na cesty

Dovolená, prázdniny a cestování patří odjakživa k sobě. Přestože to letos více

Svěží a vypnutá pleť

Caviar Of Switzerland je výjimečná kolekce produktů proti stárnutí pleti, více