Vraťte se zpět do kondice

Text: Prima Žena
17. května 2020 | 09:00

Dlouhodobé trvání omezeného zákazu vycházení a nedostupnost většiny služeb nás zaskočily naprosto nepřipravené. Nyní je jaro v plném proudu a po několika týdnech se snad brzy postupně vrátíme zpět do našich běžných životů. Které procedury nejrychleji vrátí tělu i obličeji vitalitu a báječný vzhled, radí odborníci z Kliniky GHC Praha.

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Pobyt v domácím prostředí poskytuje tělu skvělou relaxaci, ale po pár dnech může být i nechtěným břemenem. Nedostatek běžného pohybu, změna denních rituálů a v neposlední řadě také nedostupnost estetických zákroků se nelichotivě podepisují na našem celkovém vzhledu. Není důvod zoufat. Zde je několik tipů, jak si péči o krásu po několika týdnech vynahradit.
 
Bříško jako nové
Největším problémem omezeného vycházení je zřejmě nechtěný přírůstek na váze, který postihl snad každého z nás. I přes zdravý a vyvážený jídelníček tělo několik týdnů nedostávalo tolik pohybu, na který je při běžném aktivním životě zvyklé. Před plavkovou sezónou to samozřejmě nikoho netěší, a proto již nyní očekávají fitness centra nápor klientů, který odpovídá novoročním předsevzetím. Pokud ovšem máte zájem udělat pro svůj vzhled ještě více a nespoléhat pouze na tvrdý režim cvičení, vyzkoušejte biologickou liposukci břicha. Biologická liposukce se provádí v ordinaci lékaře, kde jsou použity jemné injekční jehly a aplikace je prakticky nebolestná „Po provedení výkonu dochází k postupnému zeštíhlení ošetřované oblasti během prvních 14 dnů, a dále k úbytku tuku během dalších dnů, zvláště po opakované aplikaci,“ říká lékařka MUDr. Jana Eftimovská z Kliniky GHC Praha.
 
Ruce jako vizitka
Mimořádné opatření v nouzovém stavu neprospěly asi žádné naší tělesné partii, ale během posledních týdnů dostaly výrazně zabrat především ruce. Povinné nošení rukavic, důsledná hygiena provázená častým mytím rukou a používáním dezinfekce několikrát během dne, ovlivnily vizuální vzhled a nepříjemný pocit z hrubosti našich horních končetin více než si možná připouštíme. Navíc v průběhu let často dochází také k nenápadným změnám jako jsou pigmentace, zvýrazněné šlachy a tvorba reliéfů, což přidává rukám na vzhledu další roky navíc. „Pro mladistvý vzhled rukou můžeme využít odstranění pigmentací, které se provádí jemným obroušením chirurgickým laserem. Druhým krokem může být následně ještě injekční ošetření, kdy jsou do horních i hlubších vrstev kůže aplikovány látky pro vyhlazení, vypnutí a zkvalitnění vzhledu rukou. Většinou se jedná o využití kyseliny hyaluronové, která má ideální složení pro využití v oblasti rukou, nebo se používá také injekční kolagen ovlivňující vypnutí a hladký povrch,“ komentuje doktorka Eftimovská.

« předchozí strana 1 2

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP SEX A VZTAHY

Jak přežít rozvod

Máte za sebou rozvod? Pak jste právě ukončili jednu důležitou etapu. více

TOP DOMOV

Jaro na zahradě

Sluneční paprsky, ptačí zpěv, vůně květin a čerstvý vzduch. To jsou známky jara více

TOP GURMÁN

Léto plnými doušky

Je libo skvělý letní drink? Navoďte si i v pohodlí domova tu pravou dovolenkovou více

TOP SPOLEČNOST

Anna Ježková

Rozhovor s Annou Ježkovou, zakladatelkou centra RoSa. více

Original Marines

Italská módní značka – od batolat až po teens. Hledáte něco hezkého pro své děti, více

Dokonalý Valentýn

Svátek sv. Valentýna počítají zamilovaní k nejdůležitějším dnům v roce. více

Venkovní obývak

Nejznámější pařížské zahrady, Times Square či Bryant park v New Yorku více