Zpět do formy po porodu!

Text: PrimaŽena
24. října 2016 | 12:00

Optimální návrat ke štíhlé postavě, pěknému zevnějšku a dobré fyzické kondici co nejdříve po porodu je dnes důležitou součástí mateřství a rodinného života. Po porodu se odehrává mnoho událostí, které radikálně změní život každé ženy. Na straně jedné je to období štěstí a euforie, na straně druhé se mnohé ženy obávají, že nebudou nadále vypadat atraktivně a přitažlivě jako dříve.Pro co nejrychlejší návrat do formy je třeba dodržet několik zásadních pravidel.Je zcela nezbytné udělat si čas i sama na sebe.

zpet-do-formy-po-porodu-2.jpg zpet-do-formy-po-porodu-3.jpg zpet-do-formy-po-porodu-4.jpg zpet-do-formy-po-porodu-5.jpg zpet-do-formy-po-porodu-6.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Najděte si čas na návštěvu fitness, kamarádek či kosmetického salónu a hýčkejte se alespoň dvakrát týdně.
K návratu do formy Vám pomůže i neinvazivním bezbolestné ošetření  hloubkovou revitalizační kúrou REVITALAGE francouzských kosmetických laboratoří LYSEDIA.
V průběhu těhotenství pokožka ztrácí ve prospěch placenty vitamíny, stopové prvky, aminokyseliny a další výživové složky. REVITALAGE navrací správnou rovnováhu těchto komponentů a doplňuje jejich nedostatek.

V čem spočívá tajemství revitalizace REVITALAGE?

REVITALAGE MASK je revitalizační maska obsahující nejen kyselinu hyaluronovou ale i komplex minerálů a vitamínů.  Konečně je zde okamžitá hloubková revitalizace pokožky bez použití jehel či jiných traumatických metod. Pro nejnovější bezbolestné revitalizační ošetření REVITALAGE  je používána forma masky pro její okluzní efekt, který umožňuje průnik velkého množství účinných látek (cca 60ml), srovnatelného s pěti aplikacemi obličejové mezoterapie do celé plochy obličeje, krku i dekoltu.
Tajemství úspěchu masky REVITALAGE MASK se skrývá ve speciální směsi účinných látek mezi kterými nemůže chybět kyselina hyaluronová, mikrokapsle přírodního kyslíku, přírodní výtažek z červeného ženšenu, sójové proteiny, minerály, čistý vitamín C a další vitaminové komplexy. Nejdůležitější složkou je pak patentovaný Lysedine R (enzymový iontový katalyzátor)laboratoří LYSEDIA.
Ošetření REVITALAGE mask regeneruje tkáně, zlepšuje hydrataci, stimuluje produkci kolagenu (kolageneze), zpevňuje elastinová vlákna a aktivuje obnovu fibroblastů.
Pokud bojujete zejména s problémem strií a ztráty elasticity pokožky je i pro Vás správnou volbou revitalizační ošetření REVITALAGE MASK pařížských laboratoří LYSEDIA. Poporodní péče revitalizuje pokožku bříška, poprsí, boků a hýždí namáhaných a oslabených během těhotenství.

Protokol poporodní revitalizační kúry lze aplikovat na všechny zóny vyžadující intenzivní péči a to včetně bříška či dekoltu.
Revitalizační péči pro maminky po porodu můžete od listopadu vyzkoušet i v plzeňském SportsMed Consultation.
Více informací naleznete na : www.medici-h.cz  a  www.sportsmed-consultation.cz
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP DOMOV

Zvelebení balkónu

Nemáte zahradu, ale přesto byste si rádi vytvořili vlastní venkovní oázu, kam více

TOP CESTOVÁNÍ

Vitamin C

S příchodem letních dovolených se postupně znovu začal zvyšovat počet více

TOP GURMÁN

Křupejte bez výčitek

Ochutnáte jeden, a musíte spořádat celé balení. Chipsy – symbol nezdravého jídla více

TOP SPOLEČNOST

Letní scéna Harfa

Terasy Harfa, nový multifunkční prostor na střeše Galerie Harfa v Praze – Libni, více

Severský design

Mohou tradiční designové přístupy a nová perspektiva fungovat dohromady? více

Diamantový příběh

Gabriela Dědičová pracuje v oboru DIAMANTŮ přes 10 let. Svoji kariéru začínala více

Jak přežít rozvod

Máte za sebou rozvod? Pak jste právě ukončili jednu důležitou etapu. více