Marnivé léto s dokonalým dekoltem

Text: Prima Žena
26. května 2020 | 09:00

Přemýšlíte už delší dobu nad úpravou svého dekoltu? Odhoďte všechny zábrany, dopřejte si dokonalá prsa právě teď a prožijte léto svých snů!

Pevná a perfektně tvarovaná prsa nemusí být pouhým snem, ale díky moderní plastické chirurgii je možné proměnit své představy ve skutečnost a konečně vidět v zrcadle dekolt, který jste vždycky chtěla. Ať už řešíte velikost, povislý tvar nebo různé typy nesouměrnosti, plastický chirurg s vámi na konzultaci probere všechny možnosti a očekávání, a společně dojdete k závěru, co by pro vás bylo nejlepší variantou.

Co je dobré vědět
V případě, kdy se rozhodnete pro plastickou operaci, je dobré při výběru zařízení zvolit takové, které má již nějakou tradici a dobrou pověst. Velmi zásadní je také zvolit chirurga, zejména jeho odbornost a léta praxe, a tedy i počty provedených operací. Recenze na internetu jsou sice někdy dobrým vodítkem, ale nemusí to platit absolutně. Daleko důležitější je vztah mezi lékařem a klientkou již od první konzultace, a ten musí být založen na důvěře. Pokud chirurg klientce již od prvního setkání nesedí, vždy se dá navštívit i někdo další. Chirurgický zákrok na prsou není zanedbatelné rozhodnutí a jistě se vyplatí navštívit více než jednoho specialistu. Z konzultace byste si měla odnést víc než jen cenu zákroku a termín. Lékař by vám měl podrobně vysvětlit princip operace, náročnost, možné komplikace i případné alternativy výkonu. Důležité je i uložení jizev, výběr prsních implantátů, výhody a nevýhody jednotlivých typů, stejně jako následná péče. „Rozumný plastický chirurg nehledí primárně na finanční stránku a nikdy by klientku neměl do zákroku přesvědčovat. Pokud zákrok není pro klientku z nějakého důvodu vhodný nebo je rizikový, pak by jí měl operaci rozmluvit. Ale ani komerční pohled není od věci. Dobrý plastický chirurg zná i svou cenu a určitě Vám nebude ani nabízet nejlevnější prsní implantáty na trhu. Kdo si koupí poukaz na operaci v akci na slevomatu, nemůže očekávat, že se dostane do rukou uznávaného specialisty,“ říká lékař MUDr. Jiří Bayer, jeden z předních plastických chirurgů Kliniky GHC Praha.

Tohle léto bude jiné
Prsa mohou mít velký vliv na sebevědomí ženy, protože právě dokonalý dekolt dokáže podtrhnout krásu celé postavy, dovolí nám nosit odvážnější modely oblečení, najednou máte výraznou výhodu při výběru plavek, a pro mnohé dámy je lichotivá také pánská pozornost, kterou hezká prsa bezesporu přitahují. „Ať už klientka touží po augmentaci prsou, zvětšení prsou vlastním tukem, úpravě po porodu nebo zmenšení, v práci je pro mě prioritou, aby výsledek přinesl pacientce dobrý pocit z vlastního vzhledu,“ uzavírá MUDr. Jiří Bayer.

www.ghc.cz
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP DOMOV

Zvlhčovač vzduchu

Příjemné prostředí v bytech a kancelářích je závislé zejména na teplotě vzduchu více

TOP CESTOVÁNÍ

Co je to glamping?

Už jste se s tímto novým pojmem setkali a nevěděli, co vlastně znamená? více

TOP GURMÁN

Španělská vína

Španělská vína jsou symbolem dovolené, malebného západu slunce se skleničkou více

Original Marines

Italská módní značka – od batolat až po teens. Hledáte něco hezkého pro své děti, více

Slabé pánevní dno

Téma pánevního dna trápilo mnoho našich kamarádek i zákaznic a tak jsme vytvořili více

Severský design

Mohou tradiční designové přístupy a nová perspektiva fungovat dohromady? více