Barvení vlasů bez poškození

Text: Prima Žena
12. března 2020 | 09:00

Značka Gliss se specializuje na regeneraci barvených vlasů již více než 70 let. Nyní přichází s novinkou – barvou na vlasy Gliss Color, která uživatelkám slibuje permanentní a zářivý vzhled. Tato novinka chrání vlasy před poškozením již během procesu barvení a díky komplexu kyseliny hyaluronové zůstávají vlasy zářivé a hebké.

barveni_vlasu_PZ.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Vše, co je vytvořeno přírodou, nás vždy dokáže ohromit a její rozmanitost nás inspiruje každý den.  I my ve Schwarzkopf jsme se nechali inspirovat a do nových barev Gliss Color jsme vůbec poprvé využili sílu komplexu kyseliny hyaluronové, která se přirozeně nachází v lidském těle a je známá díky svým hydratačním účinkům. Barvy na vlasy Gliss Color vznikly spojením odborných znalostí v oblasti barvení vlasů společnosti Schwarzkopf a zkušenostmi značky Gliss v oblasti vlasové regenerace. Jsou dostupné ve 20 barevných odstínech, a kromě komplexu kyseliny hyaluronové, obsahují speciální systém Color Care, který zajišťuje pronikání pigmentů barvy hluboko do vlasu, čímž dochází k perfektnímu krytí šedin a efektu dlouhotrvající zářivé barvy. Gliss Color brání poškození vlasů a chrání je již v průběhu barvení. Výsledkem jsou zdravě vypadající vlasy bez vytvoření „efektu helmy“, které si můžete užívat každý den.

Důležitá složka inspirovaná přírodou
Kyselina hyaluronová má jedinečnou schopnost zadržovat vodu až v tisícinásobném množství své váhy a uchovávat v buňkách pokožky co možná nejvíc vlhkosti, díky čemuž je pokožka na pohled i na dotyk hydratovaná a hebká. Nenechte se zmást slovem „kyselina“. Jedná se o látku, kterou naše tělo přirozeně produkuje.

Do péče o pleť většinou nezahrnujeme pokožku hlavy, ale ani tu bychom neměli zanedbávat. Jedná se v podstatě o prodloužení našeho obličeje. Pokožka hlavy navíc s rostoucím věkem stárne a ztenčuje se. S přibývajícím věkem také dochází k úbytku množství kyseliny hyaluronové v našem těle a pokožka ztrácí vlhkost. Pokud má pokožka vaší hlavy této látky dostatek, je hydratovaná, což může příznivě ovlivňovat růst a pevnost vlasů. Zdravá péče o vlasy začíná tak, jako každý proces – učením. Získejte užitečné a zajímavé informace v našem novém Gliss magazínu. Dozvíte se například s jakou barvou na vlasy ladí tón vaší pleti či 8 triků pro domácí barvení od vlasových expertů. Dále se dočtete o důležitosti hydratace, látce jménem kyselina hyaluronová a mnoho dalších tipů. Gliss magazín bude dostupný na www.schwarzkopf.cz
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP SEX A VZTAHY

Boj o život

Rakovina prsu. Slova, ze kterých nepříjemně mrazí. Komukoliv, kdo slyše více

TOP DOMOV

Kolekce Shine

Je nezvyklá a jedinečná. Kolekci nádobí Shine, více

TOP CESTOVÁNÍ

České hory

Dovolená v Česku není z nouze ctnost. Je to jen návrat k domácímu zlatu, více

TOP SPOLEČNOST

Den dětí

Čas letí jako voda a po roce se opět o slovo hlásí Mezinárodní den dětí. více

Skincare dieta

Zatímco jsou všichni zaneprázdněni debatou o novoročních dietách, švédská skintech více

Dokonalý Valentýn

Svátek sv. Valentýna počítají zamilovaní k nejdůležitějším dnům v roce. více

Venkovní obývak

Nejznámější pařížské zahrady, Times Square či Bryant park v New Yorku více