Buďte každý den stylová

Text: Prima Žena
28. ledna 2020 | 15:00

Perfektní objem? Bezchybně rovné vlasy přes den? Romantické vlny na večer? S novou kolekcí spotřebičů pro péči o vlasy Gorenje Beauty Collection zvládnete jakoukoliv úpravu vlasů ráno, během dne nebo večer jako mávnutím kouzelného proutku.

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Spotřebiče v nepřehlédnutelných barvách se snadno používají a přinášejí do vaší každodenní rutiny spoustu radosti, zatímco kvalitní materiály a technologie chrání vaše vlasy, i když si je upravujete často.  Díky své univerzálnosti jsou ideální pro všechny členy rodiny, takže pozor – možná, že bude těžké tyto nepostradatelné koupelnové pomocníky uhájit jen pro sebe!

Vysoušeč vlasů Gorenje HD215PR s ionizační technologií se postará o to, aby vaše vlasy byly zdravé a krásné, bez ohledu na to, jak často si je upravujete. Ionizátor funguje tak, že sbírá z okolního prostředí molekuly vody, přidává do nich záporné ionty, a vlastně tak neutralizuje kladný elektrický náboj přirozeně vznikajícími při sušení. Výsledkem ionizace je to, že vaše vlasy nepoletují, jsou lesklé a nelámou se. Fén o příkonu 2200 w nabízí tři teploty a dvě rychlosti vysoušení včetně foukání studeným vzduchem pro závěrečnou fixaci účesu. Je vybaven dvěma foukacími nástavci, očkem pro zavěšení, dostatečně dlouhou 2m šňůrou a vyjímatelným filtrem.

Vysoušeč vlasů Gorenje HD203BG s ionizační technologií o příkonu 2000 w nabízí tři teploty a dvě rychlosti vysoušení včetně foukání studeným vzduchem pro závěrečnou fixaci účesu. Je vybaven dvěma foukacími nástavci, očkem pro zavěšení, dostatečně dlouhou 2m šňůrou a vyjímatelným filtrem pro snadné čištění.

Kulma na vlasy Gorenje HC19PR pro vytvoření dokonalých loken na suchých vlasech je opatřena keramickým povrchem, aby vlasy zůstaly zdravé a lesklé. Manipulaci usnadňuje chladná špička, otočný 2m kabel, očko pro zavěšení a stojánek. Kulma disponuje digitálně nastavitelnou teplotou v rozmezí 120-200 °C, která se zobrazuje na LCD displeji. A jakou teplotu zvolit, aby byl výsledek co nejlepší, a přitom byla úprava vlasů co nejšetrnější? Doporučené teploty úpravy jemných a poškozených vlasů jsou mezi 120 °C a 140 °C; u vlasů o střední tloušťce 150°C až 170 °C; u silných, vlnitých a nepoddajných vlasů odborníci doporučují teploty mezi 180 °C a 200 °C.

« předchozí strana 1 2 3

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP SEX A VZTAHY

Předehra je důležitá

Minimálně šestiminutová předehra je klíčem k uspokojivému milování. Pro většinu lidí více

TOP DOMOV

Zápis do školy

Tisíce předškoláků čeká v dubnu zápis do první třídy. Zatímco někteří už se nemohou více

TOP CESTOVÁNÍ

Hotely pro dospělé

Jeden známý citát stručně a nadšeně konstatuje: „Děti jsou radost!“ Ovšem nutno dodat více

TOP GURMÁN

Medvědí česnek

Obliba medvědího česneku v poslední době strmě stoupá. Aby také ne. více

TOP SPOLEČNOST

Rostliná štafeta

České květinářství Zahrada na niti se kromě prodeje rostlin věnuje i jejich vyměňován více

Slabé pánevní dno

Téma pánevního dna trápilo mnoho našich kamarádek i zákaznic a tak jsme vytvořili více

Bílá dovolená

Když se řekne Harrachov, většině lidí se vybaví horské středisko, více

Skincare dieta

Zatímco jsou všichni zaneprázdněni debatou o novoročních dietách, švédská skintech více