Buďte každý den stylová

Text: Prima Žena
28. ledna 2020 | 15:00

Perfektní objem? Bezchybně rovné vlasy přes den? Romantické vlny na večer? S novou kolekcí spotřebičů pro péči o vlasy Gorenje Beauty Collection zvládnete jakoukoliv úpravu vlasů ráno, během dne nebo večer jako mávnutím kouzelného proutku.

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Spotřebiče v nepřehlédnutelných barvách se snadno používají a přinášejí do vaší každodenní rutiny spoustu radosti, zatímco kvalitní materiály a technologie chrání vaše vlasy, i když si je upravujete často.  Díky své univerzálnosti jsou ideální pro všechny členy rodiny, takže pozor – možná, že bude těžké tyto nepostradatelné koupelnové pomocníky uhájit jen pro sebe!

Vysoušeč vlasů Gorenje HD215PR s ionizační technologií se postará o to, aby vaše vlasy byly zdravé a krásné, bez ohledu na to, jak často si je upravujete. Ionizátor funguje tak, že sbírá z okolního prostředí molekuly vody, přidává do nich záporné ionty, a vlastně tak neutralizuje kladný elektrický náboj přirozeně vznikajícími při sušení. Výsledkem ionizace je to, že vaše vlasy nepoletují, jsou lesklé a nelámou se. Fén o příkonu 2200 w nabízí tři teploty a dvě rychlosti vysoušení včetně foukání studeným vzduchem pro závěrečnou fixaci účesu. Je vybaven dvěma foukacími nástavci, očkem pro zavěšení, dostatečně dlouhou 2m šňůrou a vyjímatelným filtrem.

Vysoušeč vlasů Gorenje HD203BG s ionizační technologií o příkonu 2000 w nabízí tři teploty a dvě rychlosti vysoušení včetně foukání studeným vzduchem pro závěrečnou fixaci účesu. Je vybaven dvěma foukacími nástavci, očkem pro zavěšení, dostatečně dlouhou 2m šňůrou a vyjímatelným filtrem pro snadné čištění.

Kulma na vlasy Gorenje HC19PR pro vytvoření dokonalých loken na suchých vlasech je opatřena keramickým povrchem, aby vlasy zůstaly zdravé a lesklé. Manipulaci usnadňuje chladná špička, otočný 2m kabel, očko pro zavěšení a stojánek. Kulma disponuje digitálně nastavitelnou teplotou v rozmezí 120-200 °C, která se zobrazuje na LCD displeji. A jakou teplotu zvolit, aby byl výsledek co nejlepší, a přitom byla úprava vlasů co nejšetrnější? Doporučené teploty úpravy jemných a poškozených vlasů jsou mezi 120 °C a 140 °C; u vlasů o střední tloušťce 150°C až 170 °C; u silných, vlnitých a nepoddajných vlasů odborníci doporučují teploty mezi 180 °C a 200 °C.

« předchozí strana 1 2 3

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?

Soutěže

TOP SEX A VZTAHY

Dětská traumata

Rozvody jsou bohužel stále častým koncem mnohých manželství. více

TOP DOMOV

Krásná dlažba

Prostory jako je terasa či zahrada nejenže dotvářejí vzhled našeho domu více

TOP SPOLEČNOST

Diamantový příběh

Gabriela Dědičová pracuje v oboru DIAMANTŮ přes 10 let. Svoji kariéru začínala více

Original Marines

Italská módní značka – od batolat až po teens. Hledáte něco hezkého pro své děti, více

Dokonalý Valentýn

Svátek sv. Valentýna počítají zamilovaní k nejdůležitějším dnům v roce. více

Plánujete stítění?

V zimě už sice plánujeme letní dovolenou, ale jelikož nám není v našich domovech horko, více